رفتن به مطلب

PD

amin_venom

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:amin_venom
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:(CrySis)

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):Lvl 26 PD
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Lvl 26 Civilian
توضیحات شکایت:دلیل وانتد با ذکر مدرک
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): http://uupload.ir/files/g66j_mta-screen_2020-02-21_05-24-04.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نام شما در بازی:Trevor
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:parhamrezaee128

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): PD
اطلاعات اکانت شما[Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 17 nadaram                      
توضیحات شکایت:bdon didan va dm wanted dm dad bad behesh zang mizanam mikhand 😄                                                                                                                       مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uploadboy.me/l9wpty33019i/mta-screen_2020-02-21_13-10-17.png.html

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

بسم الله ارحمن رحیم!
خوشحال شدم شکایت کردی
دمت گرم
ادمین های گرامی @SaDeGh @DarcyElioT @HoseinKhan @TurBOo @ADeL و سوپروایزر گرامی Ciavash
لطفا ویدیو رو چک کنین همراه ارتشبد گرامی @ReZa_JeRiChOo
خب مدارک حدود 5 گیگ شده ب طور خلاطه توضیح میدم
امیدوارم اخطاری بابات چیزایی ک میگم دریافت نکنم
دیشب حوالی 4 5 صبح بود یک آدم   کم عقل اومد Dm کرد و فرتی رفت خونه اقای @GodFather
چون تعدادی کارخونه هست و نمیشه توی خونه مپری /ram کرد و فقط یا پسورد میخاد یا با هلی باید رفت
رفتم تو خونه ایشان و دیدم وانتدم اونجاس و رفته توی کارخونه و پسورد رو نمیده
بش گفتم درو باز کن باز نکرد ک هیچ تا تونست فش خار مادر داد ک در پست جداگونه شکایت ازش خاهم کرد! هر چند توی رکوردم افتاده
بعد دید ک من جوابشو نمیدم رفت ی بنده خدایی رو اورد ک اسمشو نمیگم تا براش مشکلی پیش نیاد
بعد  نیم ساعت بیشتر یک فرد دیگ اومد ب نام amin_venom ک خودش پسورد در رو داشت و زد رفت تو و من فک کردم ک رفیقش نیست یا هر چی درو باز میکنه تا بزنمش دیدوم واستاده اونجا ازش پس خاستم اونم بم فوش میده و پس نمیده!
مشخصه ک میخاست فراری بده جفتشون تو کارخونه منتظر بودن ک برم من بهشون 3 بار اس ام اس دادم ک وانتد میدم بی بیرون یا درو باز کن و باز هم ایشون فحاشی کردن  و پسورد رو باز نکردن
ماشین خودشونم اونجا بود پس پسورد رو داشتن ادعاییم نمیشه کرد ک پسورد نداشتن اگ نداشتن و اون اقای عقل کل theJOCKER باید برا چی درو برای ایشون باز کنن؟ ب چ دلیل؟ اینطور دیگ بدتر میشه Crime Partner
😂

بنده حدود 2 ساعتمنتظر بودم و فش میدادن و فشاز زیادی ب پشتشون وارد شده بود
ایندوتا جفتشون تو تی اس IRM بودن و ب همراه یک پلیس دیگ ک اسمشو نمیارم چون آدمی نیست ک اسمشو بیاریم
تا C-0 دادم خودشونو کشتن تا اون پلیسه بگیره کیلشون کنه تا چ قدر فشار و پارتی بازی؟😂
این کارشون سو استفاده اس و تضاضای مجازات سنگینی برای جفتشون دارم مخصوصا theJOCKER ک معلومه از دهاتای کابلی افغانستانی چیزی اومده ک اینطوری فش میده و قوانین فروم رو عین .. زیر پاش میزاره!
جالبه میان هر گندی بخان تو سرور میزنن اخرش از وانتد گرفتنشون ی جوری اس اس میگیرن انگار مقصر ماییم حداقل اس اس میدین بقیشم بدین😂کم فشار بخورین خداوکیلی!
کار بنده ب جایی رسیده بود ک میخاستم با هانتر بزنم ب کارخونه تا شاید دمیج بخوره تا ساعت 6 صبح درگیر اینا بودم تا ی اقای پلیسی ک دوست این دوتا  ادم هستن بیاد رفیقاشو بکشه حالا کاری ندارم اسمشو نیاوردم چون دیگ نمیخام حسابش کنم🤣
جالب کار ایه برا گرفتن این دوتا من ب ادمینا زنگ زدم ک گویا خاب بودند ب هلپرا عم زنگ زدم ک جواب نمیدادن ک تله پورت کنن اینارو .....😂
کاری با ادمینا نداریم و هلپرا شاید خاب بودن هر چیز دیگ ای ولی کار این دوتا پلیر روبه صفت و روبه کارشون abuse محسوب میشه
اینم مدرکی ک ایشون درو باز نکردن:
*****!

دیگ حرفی باقی نمیمونه از ادمین و اونر بازی خاهشمندم کاری کنن این درای مپری و اینطور کارخونه ها درش باز شه تا همچنین حرکت شغالانه ایجاد نشه 2 ساعت معطل شیم!
باز عذر خاهی میکنم بابت متن زیاد
تقاضای مجازات سنگینی رو دارم برای این دو فرد!
وسلام....

ویرایش شده توسط CrySis
بزرگ کردن نوشته
لینک به دیدگاه

با سلام
شکایت برسی شد
با افسر مربوطه برخورد و تذکر خواهد داده شد
تذکر میتوانتد AV . FW و گاهی صحبت خالی باشد
طبق شدت اشتباه یکی از گزینه های بالا در نظر گرفته خواهد شد
بسته شود

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ReZa_JeRiChOo گفته است :

با سلام
شکایت برسی شد
با افسر مربوطه برخورد و تذکر خواهد داده شد
تذکر میتوانتد AV . FW و گاهی صحبت خالی باشد
طبق شدت اشتباه یکی از گزینه های بالا در نظر گرفته خواهد شد
بسته شود

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن