رفتن به مطلب

FTP

MahdiIRAN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:MahdiIRAN1381
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:fmvbm

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):fbi
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): l29 Mafia Dark
توضیحات شکایت:  F.T.P یک جمله ای هست که مجازه اما ایشون Insullt Cop داده!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/ri99_mta-screen_2020-02-19_19-12-51.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وعرض خسته نباشید  

سلام خوب هستید داداشم من شما توی  اسکرین خودت هم معلومه که به پلیس فحش میدی  دفعه پیش هم فحش دادی وانتد دادم  امدید فروم شکایت کردید ولی رد شد   چون توهین کرده بودید  الان هم همین کارو کردید  که وانتد گرفتید یه بار به نتیجه رسید   ولی شما دوباره  شکایت کردید   توی  قوانین دپارتمنت   هرگونه توهین به پلیس جرم محسوب شده و وانتد دریافت خواهید کرد  که شما هم دریافت کردید  اگر هم  مدرک میخواد  که خود  اقا MahdilRAN1381مدرک گذاشت و داخلش معلومه فحش داده  من هم دوباره میزارم اگه خواستید بزارم و اگر هم بگید نزدید من نیستید تو اسکرین خودتون معلوم که نزدیکم بودید که  حرف زدن من برای شما هم امده 

و دوما  من جز  faction pd هستم نه fbi

ویرایش شده توسط Barbod
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Barbod گفته است :

سلام وعرض خسته نباشید  

سلام خوب هستید داداشم من شما توی  اسکرین خودت هم معلومه که به پلیس فحش میدی  دفعه پیش هم فحش دادی وانتد دادم  امدید فروم شکایت کردید ولی رد شد   چون توهین کرده بودید  الان هم همین کارو کردید  که وانتد گرفتید یه بار به نتیجه رسید   ولی شما دوباره  شکایت کردید   توی  قوانین دپارتمنت   هرگونه توهین به پلیس جرم محسوب شده و وانتد دریافت خواهید کرد  که شما هم دریافت کردید  اگر هم  مدرک میخواد  که خود  اقا MahdilRAN1381مدرک گذاشت و داخلش معلومه فحش داده  من هم دوباره میزارم اگه خواستید بزارم و اگر هم بگید نزدید من نیستید تو اسکرین خودتون معلوم که نزدیکم بودید که  حرف زدن من برای شما هم امده 

و دوما  من جز  faction pd هستم نه fbi

جمله  The Police Fu ck تو سرور مجازه و پلیس حق دادن وانتدو نداره چون این یه پیام اعتراضه! سیاوش ادمین رنک 4 میگه مشکل نداره تو میگی مشکل داره ؟ تو چی میگی قانون میسازی واس خودت؟!

ویرایش شده توسط MahdiIRAN
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، MahdiIRAN گفته است :

جمله  The Police Fu ck تو سرور مجازه و پلیس حق دادن وانتدو نداره چون این یه پیام اعتراضه! سیاوش ادمین رنک 4 میگه مشکل نداره تو میگی مشکل داره ؟ تو چی میگی قانون میسازی واس خودت؟!

اولا اسپم ممنوع !

دوما  دفعه پیش لیدر محترم اقا رضا  گفتن  توهین کردید و رد شد 

سوما وایسید تا بررسی شود

چهارما  شما هنوز نمیدونی من تو کدوم فکشنم   اول یاد بگیر من کدوم فکشنم بعد بیا شکایت کن

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Barbod گفته است :

اولا اسپم ممنوع !

دوما  دفعه پیش لیدر محترم اقا رضا  گفتن  توهین کردید و رد شد 

سوما وایسید تا بررسی شود

چهارما  شما هنوز نمیدونی من تو کدوم فکشنم   اول یاد بگیر من کدوم فکشنم بعد بیا شکایت کن

من به اندازه لولت اگه ماه حساب کنی سابقه Dp دارم نمیخواد به من یاد بدی FTP مجازه و Insullt Cop نیست اگه من بگم Fu Ck The fmvbm این میشه Insullt Cop ! 

http://uupload.ir/files/iamq_mta-screen_2020-02-20_15-11-08.png
وقتی لیدر میگه Insullt Cop نیست پس حرف مفت نزن

ویرایش شده توسط MahdiIRAN
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، MahdiIRAN گفته است :

در 16 دقیقه قبل، MahdiIRAN گفته است :

من به اندازه لولت اگه ماه حساب کنی سابقه Dp دارم نمیخواد به من یاد بدی FTP مجازه و Insullt Cop نیست اگه من بگم Fu Ck The fmvbm این میشه Insullt Cop ! 

http://uupload.ir/files/iamq_mta-screen_2020-02-20_15-11-08.png
وقتی لیدر میگه Insullt Cop نیست پس حرف مفت نزن

اولا  سلام   بخشید  اگه من اشتباهی کردم ولی من  توی بیسیم  به پویا گفتم  fu ck the police وانتد داره گفت اره بده نمیدونم دیگه   دیگه این اقا چی میگه ولی اگه اشتباه  من است ببخشید شرمنده  ولی من  با اعتماد به پویا دادم 

لینک به دیدگاه

با سلام
کلمه F**k The Police  طبق قوانین Rp فحش محسوب شده و میتواند وانتد داد
بسته شود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ReZa_JeRiChOo گفته است :

با سلام
کلمه F**k The Police  طبق قوانین Rp فحش محسوب شده و میتواند وانتد داد
بسته شود

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن