رفتن به مطلب

HosienKhan 2

ReZa_JeRiChO

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Emerson
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:
HosienKhan
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Leader Police Department Level 53
توضیحات شکایت: شایشون بدون دیدن مدارک شکایت کننده میاد نظر میده | در مدرک کسی که شکایت کرده کاملا معلومه رنک بالا در سرور حضور داشته و Rv میده با این حال با رنک بالاتر خودش توی d/ بحث میکنه و مجازاتش Av میباشد
درحالی که قانونی در فروم وجود ندارد که همکار بتوانتد از همکار شکایت کند به همین دلیل مهدی جس لیدر Ng مشکل رو به من گزارش داد و این اسکرین هارو برای من ارسال کرد با این حال منم گذاشتم فروم حالا میگه ادیت شدت
با چقد راضی شدیم ؟ 130تومن ؟
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Haha 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

1 - هیچ کسی بدون دیدن مدارک نظر نمیده

2 - شما هرموقع تونستید ثابت کنید که شما بخاطر 130ت Av گرفتید اونموقع این موضوع رو بکشید وسط ( به حاشیه رفتن اونقدر هم خوب نیست ! از یک لیدر بعید هست که همچین داخل حاشیه برود و برای شما که لیدر پلیس دپارتمنت هستید این موضوع اصلا جالب نیست )

3 - زاویه دید همه یکسان نیست و ممکن هست یک شخصی شکایت رو از یک زاویه دیگه بررسی کرده باشه و زمانی که جلسه در تیم مدیریتی برگزار میشه آنموقع به نتیجه ی قطعی خواهیم رسید

به هر حال طی صحبت با تیم مدیریتی Av شما در این شکایت پاک شده و مشکل حل شده

موفق باشید

ویرایش شده توسط HoseinKhan
  • Like 1
لینک به دیدگاه

بنده به دلیل سابقه قبلی شاکی فکر کردم دوباره این اتفاق افتاده
بابت اتهامات نا صحیح از ادمین خاطی عذر خواهی میکنم

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

لیدر عزیز ، شما حق توهین در شکایت را ندارید و طی برسی انجام شده و صحبت انجام شده با ادمین مربوطه و منیجر محترم و Av داده شده در این موضوع شکایت پاک گردید . و توضیحات لازمه به ادمین مورد نظر داده شد .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام..
ظاهرا بررسی‌های لازم انجام و مشکل حل شده است...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن