رفتن به مطلب

وانتد خیلی خیلی بی دلیل و کیل از پلیس AcRcY

_Bert_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:king_reza 
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:AnRcY

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): polis : federal    Rank:1
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl : 10       moalem     Rank:1

توضیحات شکایت:من تو گاراج با دوستم بودم  پیاده بودم دستم خورد به دکمه یدونه فقط یدونه مشت خورد داشتم میگفتم ببشید اقا سه وانتد داد و کیلم کرد واقعا جای تاسف داره که یسری نوی پلیس شدن و دارن سو استفاده میکنن لطفا رسیدگی بشه دو تا هم شاهد دارم 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s6.picofile.com/file/8388288076/Screenshot_155_.png

ویرایش شده توسط King_reza
تایپ
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مگه تبلیغ مجوز بن نداره؟ 

زمانی که 10 تا اچ پی از پلیس کم بشه اجازه دادن وانتد داره

لینک به دیدگاه

با سلام

اول از همه از ادمین های گیم سرور تقاضا دارم مجازات بیشتری برای شکایت بیمورد در نظر بگیرن....

-------------------------------------------------------

دفاعیه :

شما 13 HP از Armor بنده کم کردین  80    =>    67

اینکه شما به [5 اتک متوالی] و پشت سر هم میگین [1 مشت اتفاقی ] واقعا تقصیر من نیست و مشکل از درک و شعور شماست !

مدارک از اتک دادن شما تا کیل شدنتان .... : Ama Faghat Ye Mosht ! =)

-------------------------------------------------------

@NikLous - @BlackMass - @Purmonto جهت بررسی شکایت ....

با تشکر از شما

شکایت بی مورد = اخطار فروم

[𝓐𝓷𝓻𝓬𝔂 𝓘𝓼 𝓡𝓮𝓪𝓵]

لینک به دیدگاه

با سلام

افسر مربوطه با ارائه دادن شواهدی اعم از  ضربه وارد کردن متوالی توسط شما به ایشان کار صحیح را انجام داده و وانتد مربوطه را به شما دادند

سطح شما هم در حدی هست  که این موضوع را میتوانید به درستی تشخیص دهید  پس دلیلی برای شکایت دیده نمیشود

بنابراین در صورت ارائه دادن مجدد شکایت نامفهوم و اینچنینی با شما برخورد خواهد میشود ! 

بسته شود.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن