رفتن به مطلب

آقای لیدر Lerd من رو به چه دلیلی کیک کردین؟؟

Amirdadash

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:amirdadash
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Lerd
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 21 | R4 NR Bodam
توضیحات شکایت:آقا من تو زندان بوذم و گفتم برم ناهار بخورم بیام. وقتی اومدم دیدم نوشته ((Leader Lerd Shomara Ba 20 Faction Punish Kick Kard) دلیلش چی بود آقای Lerd.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://uupload.ir/files/xohy_mta-screen_2020-02-13_13-41-00.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما به دلیل ( 
توهین به لیدر ) کیک شدید .
مدرک

بنده به اشتباه , به شما 20 FP دادم . (باید با 50 FP کیک می شدید)
40 FP توهین به لیدر + 1 Fw 
FW

-همچنین جهت دادن Faction Punish مجدد با SuperVisor @Ciavash هماهنگ شد .

با تشکر . . .

• Like 1
لینک به دیدگاه

طبق قوانین شما اشتباهی انجام دادی و باید به گردن بگیری . لیدر های قبلی هم بخاطر همین اشتباه ها ((Leader AV)) گرفتند.

((((*گرفتن هر یک AV در فکشن +5FP به کل FPها اضافه می‌کند.
*گرفتن هر یک FW در فکشن +10FP به کل FPها اضافه می‌کند.
*پاک شدن AV، علاوه بر نظر لیدر، باید حداقل 1 هفته از آخرین اشتباه آن شخص گذشته باشد.
*پاک شدن FW، علاوه بر نظر لیدر، باید حداقل 3 هفته از آخرین اشتباه آن شخص گذشته باشد. ( از طریق Kick و Invite داخل Meeting، در صورت نیاز SetRank و دادن FWهایی که پاک نشده است (چون با invite دوباره، کلیه FWها پاک خواهد شد) )
*توهین به لیدر، 40FP است ( + نکات مشخص شده با * ).
*دریافت دو FW در 7 روز اول ( فقط هفته اول!! ) عضویت = 60FP کیک.))))

طبق این قوانین کسی که به لیدر توهین کرده باشه با 40 Fp و Fp FW و ... کیک میشه .

شما از روز اولی که لیدر شدی با من مشکل داشتی و دنبال یک اشتباه میگشتی که من رو از این فکشن کیک کنی @LerD

@GodFather                                                                       @HoseinKhan

@DarcyElioT         

@DieGo

@Ham3d

@PuBlO         

لطفا بررسی شود .

لینک به دیدگاه

با احترام

شما به لیدر توهین کردید و از فکشن کیک شدید و کار ایشان کاملا صحیح بوده

اما راجب FP که باید شما طبق قانون با FP 50 از فکشن اخراج میشدید به لیدر تذکراتی در این مورد داده خواهد شد

. CloseD

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن