رفتن به مطلب

Sub Leader FBI Keyhan

taghi

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: xxxtentacion
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: keyhan
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور)32 civi
توضیحات شکایت: کاف میکنه بعد تایم اوت میخوره 2بار اینکارو کرد ! ( اگه پیسی خوبی نداری پلی نده یا از قسط میکنی.... ) بعد بهش میگم حالا امدی سرور بیا ارست کن میگه نمیام وانتد برا pd )هست چطور کاف کردید ؟ کسی تو سرور نبود که ارست یا ان کاف کنه ! 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

fbi sub.rar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت ادمین و لیدر محترم.

اولا من شمارو به هیچ عنوان کاف نکردم اگر مدرک از کاف شدنتون دارید حتما بذارید. من توی 4راه داشتم میرفتم و شما سوار ماشین بنده شدید و من بخاطر خودتون داشتم میبردمتون جیل(همونطور که لیدر محترم در جریان هستند من از یکشنبه اسکرین شاتام فول شدند و نیازی به اسکرین شات ندارم).

دوما من در کل روز آنلاین هستم از صبح ساعت 11 تا 12 شب و در روز فقط دوبار این اتفاق میفته اون هم مشکل از crash MTA هست و دست من نیست.

سوما من ساب لیدر F.B.I هستم و مسئول مسائل مربوط به فکشن F.B.I هستم شما اگر با اررست نشدن خود مشکل دارید از اعضای PD شکایت کنید که صبحا آنلاین نیستند.

ویرایش شده توسط Keyhanmz
مشکل تایپی
لینک به دیدگاه

کاف نکردید الکی میزنه شما نمیتونی کریت گان کنی ؟ ( اولین دروغ ساب لیدر ) عه فول میشی عکس نمیگیری چطوری پی گزارش کارت بالاعه 100 مثلا 140 یا 130 پس عکس میگی ( دومیش)

لینک به دیدگاه

با مدرک صحبت کنید. در انتظار بررسی لیدر

لینک به دیدگاه

لطفا به تاریخ اسکرین شات های پلیر دقت کنید. یکی از اسکرین شات ها ی تایم اوت برای 3روز پیش است.

پلیر محترم شما که از تایم اوت ها و SMS های بنده اسکرین شات گرفتید از Cuff شدن خود هم میگرفتید و ارسال میکردید.

دفاعیات بنده به پایان رسید. در انتظار بررسی...

لینک به دیدگاه

لیدر محترم @Mr.HoSsEiN

شکایت را بررسی و رسیدگی نمایید

لینک به دیدگاه

گفتم که چون 2 بار تکراری کردی یکی برا 3 روز پیشه اما ساعتش نرسیده 2مین بار تکرار کردی و من گذاشتم و باز تاکید میکنم من کریت گان کردم سرور گفت نمیتونی گان بسازی چون کاف بودم ( لاگ قابل تغیره وگرنه عکس میدادم )

لینک به دیدگاه

من قبل از ساعت 19:37 گذاشتم و تو عکس معلومه کاف کردید قطعا تو 2 مین بار هم درجا کاف میکنین چون قوانین اینطوره ..

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 

شکایت شما رد شد 

1_ Time Out یک اتفاق غیر عمد میباشد و ممکن است این مشکل برای هر کسی پیش بیاید  ( بنا به دلایل مختلف اینترنت و .... )

2 _  طبق گفته شما این اتفاق 2 بار صورت گرفته که یکبارش مربوط به 3 روز پیشه پس این فاصله زمانی اثبات میکنه که این اتفاق 

عمدی نبوده 

3 _  CreateGun در کل داخل ماشین پلیس امکان پذیر نیست حتی اگر Cuff نبوده باشید !

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Mr.HoSsEiN گفته است :

با سلام و احترام 

شکایت شما رد شد 

1_ Time Out یک اتفاق غیر عمد میباشد و ممکن است این مشکل برای هر کسی پیش بیاید  ( بنا به دلایل مختلف اینترنت و .... )

2 _  طبق گفته شما این اتفاق 2 بار صورت گرفته که یکبارش مربوط به 3 روز پیشه پس این فاصله زمانی اثبات میکنه که این اتفاق 

عمدی نبوده 

3 _  CreateGun در کل داخل ماشین پلیس امکان پذیر نیست حتی اگر Cuff نبوده باشید !

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن