رفتن به مطلب

Noob in fbi

Ra3ekh

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Ra3ekh

نام کسی که از ایشان شکایت دارید: _farhad_

اطلاعات اکانتی که از  ایشان شکایت دارید( رنک و فکشن/مافیا): fbi rank 1  lvl 21  مطمعن نیستم چون از سرور رفت بعدش

اطلاعات اکانت شما ( level , رنک و فکشن فعلی شما در سرور): civilian  lvl 18  /  در هیچ فکشنی حضور نداشته ام 

توضیحات شکایت: من وارد تعمیرگاه (گاراژ) شدم تا وارد شدم کسی روی من دی ام کرد و ماشینم اتیش گرفت بعد همون شخص ماشین منو هول داد (اسمشو یادم نیست) و ماشین من وسط گاراژ اومد که چند نفر اونجا بودن و همین پلیس فرهاد هم بود بعد قبل از اینکه ماشین من بترکه فرهاد رفت کنار ( یعنی ترکیدن ماشین من هیچ اثری بهش وارد نکرد) فقط یک نفر مرد که اونم ازم شکایت کرد و وانتد داد ولی من اصلا از قصد ماشینمو برای کشتن نیاوردم داخل گاراژ همون کسی که دی ام کرد روم اون هولم داد و اینجوری شد بعد فرهاد 4 تا وانتد kamikaze میده بعد اینارو بهش توضیح میدم میگم تقصیر من نبود وسط تماس میره بیرون از سرور دوباره که میاد میگه دیگه کاری نمیتونم بکنم یعنی چی ؟؟! خوب تو که ندیدی چرا وانتد دروغی میدی بعدشم به اون که دی ام کرده رو من وانتد نداده که مقصره به من وانتد میده! میگه اونو ندیدم که دی ام کرد باشه منم خوبم

مدرک مورد نیاز ( عکس و فیلم و..):

http://uupload.ir/files/1lfe_mta_san_andreas_2_11_2020_12_19_28.png

http://uupload.ir/files/h1fl_mta_san_andreas_2_11_2020_12_19_13.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
افسر محترم , سرباز @_farhad_ مدارک و توضیحات خود مبنی بر KamiKaze ایشان را قرار دهید .
24 ساعت مهلت ...

لینک به دیدگاه

In The Name Of Allah

تو ریکورد معلومه شما ماشینو به سمت ما میارین.

و میشه بگی چجوری اونی که روت DM کرده هلت داده؟

من ک چیزی نمیبینم و جا قحط بود بیای سمت ما؟

میتونستی بری گوشه گاراج نه اینور

در ضمن من قبلشم صدای تیری نشنیدم (ممکنه بیرون گاراج به ماشینت تیر زده باشن)

مدرک http://s7.picofile.com/file/8387859618/bandicam_2020_02_11_00_43_10_944.mp4.html

لینک به دیدگاه

پلیر محترم
طبق مدارک ارائه شده توسط افسر ، شما با آوردن و جهت دادن ماشینی که در حال انفجار است ...
اقدام به KamiKaze کردید و هم به افسر Damage وارد کردید و هم 2 نفر ( Civilian) را Kill دادید .
بنابراین وانتد داده شده صحیح است و شکایت رد میگردد 
+ ولی در رابطه با این که روی شما DM انجام شده و به همین سبب ماشین به مرز انفجار رفته برای دقت بیشتر حین شیفت و جلوگیری از حواس پرتی افسر با ایشان صحبت خواهد شد .
بسته شود ...

ویرایش شده توسط Purmonto
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Purmonto گفته است :

پلیر محترم
طبق مدارک ارائه شده توسط افسر ، شما با آوردن و جهت دادن ماشینی که در حال انفجار است ...
اقدام به KamiKaze کردید و هم به افسر Damage وارد کردید و هم 2 نفر ( Civilian) را Kill دادید .
بنابراین وانتد داده شده صحیح است و شکایت رد میگردد 
+ ولی در رابطه با این که روی شما DM انجام شده و به همین سبب ماشین به مرز انفجار رفته برای دقت بیشتر حین شیفت و جلوگیری از حواس پرتی افسر با ایشان صحبت خواهد شد .
بسته شود ...

. CloseD

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن