رفتن به مطلب

شکایت از purboo

HoSsein

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:HoSsein
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:Turboo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):School rank 1      level 28
توضیحات شکایت:رو من گوتو میکنه و درخواست لایس میکنه منم طبق قانونای فکشن خواستم که پیش پرداخت بده و ... 

که جوری رفتار میکرد از اسمون افتاده و به من میگفت حالت خوبه ! بهش لایسو دادم و بعد درخواست پول کردم گفت من لایس خواسم !؟

بهش گفتم دیوث و _(_  اینو براش فرستادم که 2 روز بن شدم . بن صحیح کاری به بن ندارم 

خوب گل من اگه میخوای مث پلیر کلاه برداری کنی چرا از رنکت استفاده میکنی مث یه پلیر هم فحشتو بخور 

پشت سر هم میگه با من بودی ؟ یکی نبود بگه ن به پدر محترمت بودم که یکی مث تو رو درست کرد 

در ضمن پاسخ پارسا که جواب یکی از پستا رو اینجوری داده بودن که ادمینها از فیلترهای سختی عبور کردن

ایشون فکر نکنم اصلا از فیلتری عبور کرده باشه اگر کرده باشه هم  الان  فراموش کرده کارش چی هس و چرا ادمینه !

3 ماهه پلی میدم 1  بار ن کمک کرده ن جوابی داده ن فقط من اصلا برای همه پلیرها کلا اصلا هیچ وقت جواب گو نیس جوابشم راحت در میاد با یه وت تو تلگرام که اصلا کاری کرده واسه کسی ؟

در اخر بگم که کل قوانین سایت رو براش توضیح دادم ... 

شکایت 100 درصد درست هس و باید پول لایس رو میداد حالا چه پلیر چه ادمین 

اگه میخواین بگین لاگ قابل ادیت هس !من خبر نداشتم ادمین سرور همچین طرز برخوردی داره که بخوام فیلم یا مدرک بگیره کسی که بخواد بفهمه میفهمه 

حالا ردش کنین بخندیم :))))
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

mta_screen_2018_12_23_16_57_34.png

Screenshot_64_.png

Screenshot_65_.png

Screenshot_66_.png

Screenshot_67_.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام  

از خودتون قانون در نیارین ! من گفتم لایس بدین من دستم پول نداشتم و نیاز به لایس داشتم و لازمه بگم من کلاه برداری کنم دوست عزیز هر روز چند برابر پولی که شما برا لایس میگیرین من به پلیر تازه وارد میدم نیاز به کلاه برداری از شما نیست و من به شما گفتم مشکلی نیست لایس ندین نمیدونم این شکایت برای چیه از شما درخواست کردم و گفتین نمیشه و رفتین اینجا مشکلی نیست و شما برگشتین توهین میکنید انتظاری جز محروم شدن از سرور نداشته باشین.

6.قبل از شروع تست ( از متقاضی بخواهید که با /sl، زمان مجوزها را به شما نشان دهد و پس از بررسی، مطابق قوانین مراحل را انجام دهید )، نیمی از مبلغ را دریافت و تست را شروع می‌کنید ( در واقع نیمی از این مبلغ، هزینه تست است ). بعد از قبول شدن در تست، مابقی مبلغ را دریافت می‌کنید و سپس مجوز می‌دهید.

شما معلوم بود میخواین کل کل کنید از طرز صحبت شما , فحشی که دادین و من بهتون لطف کردم 2 روز از سرور محروم کردم ... و با این که دیدم شما تسلط زیادی به قوانین سرور دارین  در مورد قانون بی احترامی به تیم مدیریتی شما باید حداقل 10 روز از سرور محروم میشدین و بنده ادامه مجازات شما را اعمال خواهم کرد .

موفق باشین

بی احترامی به سرور ویا تیم مدیریتی به هر شکلی و از هر راهی:
10-40 روز محرومیت

ویرایش شده توسط TurBOo
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

شکایت بررسی شد!

پلیر محترم، جدا از بحث شکایت، لطفا طرز صحبتتون رو درست کنید... حتی اگه حق با شما باشه، حق توهین ندارید! مطابق قوانین پیگیری کنید... شکایت شما میتونه به خاطر توهین در متن شکایت، مطابق قوانین انجمن رد بشه!
اگر ادمین‌های سرور ( یا کلا تیم استف ) پاسخگو نیستند و مطمئن هستید که کاری نداشتند و عمدا رسیدگی نمی‌کردند... می‌توانید داخل انجمن
شکایت کنید ویا داخل تلگرام به من بگین...
اما به هرحال نتیجه بررسی
:
حق با شماست که باید پول License رو به شما میدادند... اما فکر نمیکنم ادمین سرور و حتی یک پلیر با Level بالا، واقعا پول License رو نداشته باشن که به شما بدهند یا بخوان کلاه‌برداری کنند... شما مطابق قوانین پول رو می‌گرفتید و مجوز رو میدادید... در رابطه با این موضوع که ایشون به زور یا یه جورایی به خاطر رنکشون خواستند License رو بگیرند ( برداشت من از صحبت‌های شما ) و پول ندهند، من حتما با ادمین صحبت می‌کنم و اگر لازم بود حتما برخورد جدی‌تری میشه...ولی بهتر بود شما مشکل درست نکنید ( توهین نکنید ) و مجوز رو بدید و اگر پول رو به شما نمی‌دادند، شکایت می‌کردید... ( البته این در مورد پلیرهای سرور نیست! ) و برای ادمین بهتر بود که به شما می‌گفتند که پول داخل جیبشون نیست و باید از بانک براتون بگیرن... به هرحال کار شما درست نبود که توهین کردید...
اگر توهین نمی‌کردید حق بیشتر با شما بود...

حتما پیگیری می‌شود ولی بن شما درست بوده...

موفق باشید...

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن