خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

RedBull

Ciavash

12 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟Ciavash

اسم شما در بازی ؟RedBull

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)24

توضیح شما در باره این شکایت؟ما که میدونیم شکایتمون حساب هم نمیشه اما میکنیم! لیدر محترم لطفا بگید اف پی 60 از کجا اوردید!

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

mta-screen_2018-02-17_23-00-17.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض خسته نباشید

از این جا که فکشن مکانیک در سرور یک فکشن حساس به حساب میاد یه سری سخت گیری هایی انجام میشه توش که تمام عضو ها باید رعایت کنند

یکی از مهم ترین موارد Duty بودن در موقع انلاینی سرور هست و هیچ بهانه ای قابل قبول نیست

موارد ارسالی برای شکایت از اقای Redbull  از طرف پلیر ها بسیار زیاد هست چند نمونه برای شما ارسال میشه

و قبل از دادن fw به ایشان 10 ها بار به ایشان اختار داده شد لطفا Duty باشید در زمان انلاین بودن و ایشان هم بهانه هایی از قبیل سیستمم کرش میده دوباره مبام یادم میره و پینت بال هستم الان و ....

و اخرین Fw که ایشان دریافت کردند بابت دروغ گویی و گفرفتن پول زیاد از پلیر ها بود که از ایشان قبل fw دادن توضیح خواسته شد که فرمودند ادمین TubrOo به ایشان فرموده که از گلیمور تا  پمپ بنزین ls بایت 6k دریافت کنند و با هماهنگی با ادمین turbo فرمودند همچین حرفی به ایشان نزدند

فایل پیوست برای fw دوم خدمت شما

توضیح عکس ها : در زمان 17:38:25 ثانیه درخواست برای Servis Mechanic  فرستاده شده ولی در زمان 17:47:36 هیچ گونه Accpet  از طرف همکاران در فکشن دریافت نشده و به خانوم نیلوفر و اقای Redbull  Fw داده شد

1.jpg2.jpg3.jpg

</ CiavaSh

لینک به ارسال

عجب بخواطر یک نمونه؟ من شاید در زندان بودم دوست عزیز بعد فقط من نیستم تو فک این همه ادم! شما درخواست قلبول کردی انتظار داری من چ کنم؟

لینک به ارسال

قبل Fw به شما گفته شد فرمودید سیستمم کرش خورده یادم رفته Duty کنم !

حرفی دیگر نیست .

لینک به ارسال

شکایت شما تایید شد .

بدلیل  Fw  ندادن لیدر محترم @Ciavash  در بازی 

لیدر مربوطه ِAv دریافت کردند.

بسته شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.