رفتن به مطلب

شکایت از لیدر FBI

Adam

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Arnold
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید NikLous

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Faction: Cilivan | Level: 21
توضیحات شکایت:

به نام خدا

من از یکی از اعضای فکش FBI به نام:  parhamrezaee128 به دلایل:  /Cover بی مورد و حمل متریال و دادن وانتد به بنده در هنگامی که /Cover بود، شکایت کرده بودم. و با کمال تعجب لیدر FBI شکایت بنده را با وجود مدارکی که گذاشته بودم رد کرد!

اما لیدر FBI از این نکات غافل شد که طبق قوانین دپارتمانت:

1- در استفاده از دستور /cover افسر FBI باید از لیدر اجازه بگیرد!

2- موقعی که پلیس FBi از دستور /cover استفاده کرده است، و میخواهد به کسی Wanted بدهد، باید طرف مقابل را از FBI بودن خود مطلع کند! در حالی که افسر parhamrezaee128 به بنده اصلا نگفت که FBI هستش!

مدارک بنده به صراحت نشان میداد که افسرparhamrezaee128  بدون دلیل موجه و بدون اجازه از لیدر /cover کرده بود و همچنین مدارک بنده نشان میداد که لیدر FBI در آن موقع در سرور حضور نداشتند! که لیدر توجهی به این دلایل بنده نکرد!

مدارک بنده در آن شکایت:

1- مدرکی که نشان میدهد لیدر در سرور حضور ندارد و این افسر بی اجازه /cover کرده است!

2- مدرکی که نشان میدهد افسر مربوطه با دوستش در پیش هوشنگ ترسو هستش و متریال جمع میکند!

3- مدرک دادن وانتد به من درحالی که به من نگفته پلیس هستش!

و نکته بعدی:

بنده با استناد به مدرکی که افسر parhamrezaee128  قرار داده بود، ثابت میکنم که این افسر متریال حمل میکرد!!

مدرکی که این افسر از حمل متریال خودش و DM بنده که قسمت های زیادی از متن هایش را پاک کرده بود!

http://s6.picofile.com/file/8387256792/Madrak.png

**اگر به مدرک این افسر نگاه کنید میبینید که قسمتی(تقریبا 3 سطر و نیم) از متن های سرور را که به احتمال زیاد متن فروش متریال هستش را پاک کرده که ادیت محسوب میشود! و همچنین این یعنی نخواسته تا متن فروش متریال دیده بشود!

پس:

رد شکایت بنده توسط این لیدر از سه حالت خارج نیست: 1- یا ایشون با قوانین دپارتمانت  آشنایی ندارند!  2- و یا پارتی بازی کرده اند! 3- ویا سهل انگاری کرده اند!

لیدر، شکایت بنده را با استناد به مدرکی که افسر مربوطه قسمت زیادی از متن هایش را پاک کرده بود شکایتم را رد کرد! در حالی که باید از افسر مربوطه میخواست تا مدرک بدون ادیت قرار بدهد و از طرفی دیگر افسر باید طبق قوانین دپارتمانت بنده را ملتفت میکرد که پلیس هستش! چون Cover کرده بود!

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

مدارک بنده در آن شکایت:

1- مدرکی که نشان میدهد لیدر در سرور حضور ندارد و این افسر بی اجازه /cover کرده است!

2- مدرکی که نشان میدهد افسر مربوطه با دوستش در پیش هوشنگ ترسو هستش و متریال جمع میکند!

3- مدرک دادن وانتد به من درحالی که به من نگفته پلیس هستش!

ویرایش شده توسط Adam
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@NikLous

توضیحات لازم رو قرار بدید

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام 

بنده به دلایل زیر شکایت شما را رد کردم..

1 : قوانین داخلی Department به شما مربوط نمیباشد!!

2 : مدارک شما نشان دهنده ی خرید Material توسط افسر نمیباشد.

3 : در زمان Cover وانتد DM  نیاز به اخطار ندارد و مدارک افسر نشان دهنده ی DM شما میباشد.

با تشکر #NikLaus

• Like 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

با احترام

1 - ممبر شما برای Cover کردن باید یک دلیل موجهی داشته باشند ( پس از ارائه ی دلیل موجه و اتمام کارشون باید از حالت Cover خارج بشن )

2 - ممبر FBI زمانی که در حالت Cover هست اگر شخصی روی آن Dm کند میتواند مستقیم بدون اعلام قبلی Wanted دهد

( تنها زمانی باید با اعلام قبلی باشد که بخواهد شخص رو بازرسی بدنی و ... انجام دهد )

3 - اگر به ممبرتون مشکوک شدید که در حال جمع کردن Materials میباشد باید ایشان را سر فرصت Frisk کنید ( این موضوع شامل تمام ممبر ها میباشد )

پلیر Arnold دی ام کردند و وانتدی که ممبر شما به ایشان دادند صحیح بوده

اما

مدرکی که ایشان قرار دادند حاوی سانسور میباشد که بعید نیست ایشان در حال Mat جمع کردن باشند !

@NikLous

تذکرات لازم به ممبر خاطی در این مورد داده شود

@Adam

به لیدر خاطی تذکرات لازم در این باره داده خواهد شد !

بسته شد .

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن