رفتن به مطلب

رد کردن درخواست هلپری برای پنجمین بار!!!!!

_MassiH_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: MassiH_6
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:  @ADeL خالا نمیدونم میخام بدونم واقعا کی رد میکنه
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 28 Cilivian
توضیحات شکایت: با سلام خدمت منیجر و ادین های عزیز

همانطور که معلومه 5 بار درخواست هلپری من رد شده به دلیل صلاحیت کافی

خب یعنی چی بنده این مدت ها دیگ نه دی ام نه کاری خلاف قوانین فروم کردم  

اخه نمیدونم یکبار با یکی از آدم شر سرور دوست شدم دیدم رفت سوء استفاده کرد حالا بدبختی من این بود که من کنارش بودم و کاری نمیکردم، حالا گاد فادر هم بود بهش گفتم کاری نکردم 

تو پی دی 3 ماه پیش که بودم داشتم از یه جا رد میشدم بعد دیدم لیدره فکشن دیگه داره تست میگیره که بنده اصلا ایشون رو فایند نکردم و ایشون گذارش ابیوس من رو دادن و ادمینا یک راست تایید کردن

حالا اگه قضیه رو ایناس لطفا بررسی کنید من از اینکارا نکردم!!!

بدبختی من این بود با ادمی چون amirhossein8311 یا PowerWolf یا TheVampire یا Hugoالان دوست شدم که هر فسادی کرده به گردن من شده 

لطفا چک کنید بنده سابقه لیدری هم دارم همه شدن هلپر من موندم فقط لطفا رسیدگی کنید بنده حتی با این آدم حرفی ندارم بلکه ایشون دنبال راهی است دوباره با من هم حرف بشه!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): بخش مربوطه درخواست هلپری!!

• Haha 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 45 دقیقه قبل، massih6 گفته است :

نام شما در بازی: MassiH_6
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:  @ADeL خالا نمیدونم میخام بدونم واقعا کی رد میکنه
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 28 Cilivian
توضیحات شکایت: با سلام خدمت منیجر و ادین های عزیز

همانطور که معلومه 5 بار درخواست هلپری من رد شده به دلیل صلاحیت کافی

خب یعنی چی بنده این مدت ها دیگ نه دی ام نه کاری خلاف قوانین فروم کردم  

اخه نمیدونم یکبار با یکی از آدم شر سرور دوست شدم دیدم رفت سوء استفاده کرد حالا بدبختی من این بود که من کنارش بودم و کاری نمیکردم، حالا گاد فادر هم بود بهش گفتم کاری نکردم 

تو پی دی 3 ماه پیش که بودم داشتم از یه جا رد میشدم بعد دیدم لیدره فکشن دیگه داره تست میگیره که بنده اصلا ایشون رو فایند نکردم و ایشون گذارش ابیوس من رو دادن و ادمینا یک راست تایید کردن

حالا اگه قضیه رو ایناس لطفا بررسی کنید من از اینکارا نکردم!!!

بدبختی من این بود با ادمی چون amirhossein8311 یا PowerWolf یا TheVampire یا Hugoالان دوست شدم که هر فسادی کرده به گردن من شده 

لطفا چک کنید بنده سابقه لیدری هم دارم همه شدن هلپر من موندم فقط لطفا رسیدگی کنید بنده حتی با این آدم حرفی ندارم بلکه ایشون دنبال راهی است دوباره با من هم حرف بشه!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): بخش مربوطه درخواست هلپری!!

اسم بنده چون در این شکایت اومد پس حق دخالت دارم

واقعا نمیدونم تو تست لیدری مافیا بزوری با 2Av قبول شدی میخوای هلپر شی 

و اونم 3هفته نشد دیموت شدی 

تو تیم اسپیک به خاطر 5ت گلد خودت کوچک می کردی یادت رفته

تو هر تست میگفتی تقلب میدی یادترفته  با این وضعیت هلپر میشی 

# اقای محمد  مسیح امینی درست نمیگم 

# فشار Av ببین

# حیف به دوست مثل تو

ویرایش شده توسط HuGo
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

اینکه تو تست چند Av میگیرم مربوط نیست

دیموت شدنم با بهونه اوردن بود که مهم نبود

برای گلد کوچک نه بلکه کارتم مشکل داشت خواستم واقعا از یه دوست کمک بخام که دیدم اینجا شرح دادی که دشمنت هم بود اونقدر مردی تو وجودت بود این چیزا رو شرح ندی ولی. نامرد بودنتو خودت جلو چشم بچه های سرور نشون دادی 

بله اون روزای تازه ورودم به سرور بود که حوصله خوندن نداشتم ولی کی الان کمک از کی میگیره 🙂

نه عزیز اشتب زدی فامیل سر دلخودی نیار وسط

نه عزیز Av j تو Ng چیزی نیس راستی اصلا Av نگرفتم فقط اخطار داد Ez 🙂

بدبخت کجا بودی همه سرور روزی 10 بار فوش میدادنت ولی من بات بودم ولی الان............

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، massih6 گفته است :

اینکه تو تست چند Av میگیرم مربوط نیست

دیموت شدنم با بهونه اوردن بود که مهم نبود

برای گلد کوچک نه بلکه کارتم مشکل داشت خواستم واقعا از یه دوست کمک بخام که دیدم اینجا شرح دادی که دشمنت هم بود اونقدر مردی تو وجودت بود این چیزا رو شرح ندی ولی. نامرد بودنتو خودت جلو چشم بچه های سرور نشون دادی 

بله اون روزای تازه ورودم به سرور بود که حوصله خوندن نداشتم ولی کی الان کمک از کی میگیره 🙂

نه عزیز اشتب زدی فامیل سر دلخودی نیار وسط

نه عزیز Av j تو Ng چیزی نیس راستی اصلا Av نگرفتم فقط اخطار داد Ez 🙂

بدبخت کجا بودی همه سرور روزی 10 بار فوش میدادنت ولی من بات بودم ولی الان............

برام حرف نزن یادت یکی فوش دادت بهت بهش گفتی بیا تیم اسپیک منم میگم الان بهش فوش میدی  اخرش میگی چرا بهم فوش دادی از ترست نمیتونستی حرف بزنی میدونستی حرف بزنی تو تیم اسپیک گریه میداد تو رو

بلکه تو الان ......... شدی که گریه میدن تو رو دیگه جواب نمیدم بهت چون اصلا برام مهم نیستی که جوابتو بدم 

• Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

دوست عزیز افرادی که از سمت مدیریت تایید میشوند هیچ گونه خطایی ندارند ،  شما به هر دلیل از تیم استف ( لیدری ) دیموت شدید  ، شما چد دلیل از سرور بن شدید . افرادی که مورد قبول میشوند صلاحیت انها کاملا بهتر از شما میباشد و مورد تایید کلی تیم مدیریتی میباشند

لطفا قبل شکایت کمی به گذشته خود فکر کنید ، که تمامی ایت ها باعث میشود شما از افراد دیرتر به ...

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن