رفتن به مطلب

لیدر مؤدب

Catt

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Cat
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:ZooM
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 32 , Azroth 1 
توضیحات شکایت:

شرمنده ولی از لیدر توقع همچین بی ادبی هایی نداشتم هرچند ما بی ادبیم فقط ممبر عادی هستیم ولی ایشون لیدر هستش و مدتیه تو این سرور پلی میده من هیچ مشکلی با ایشون ندارم فقط گاهی تو وارا فشار میخوره معنیش این نیست که بیاد هرچی دلش میخواد رو بگه سرور صحاب داره

این یه بازیه ارزش نداره بیای فحش بهم بدی رفیق

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://uupload.ir/view/h6hu_gta_sa_2020-01-28_21-37-10-481.avi/

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما خودت زنگ زدی فوش ناموس دادی! جواب سلام علیکه.

معلومه کی فشار خورده... وار با اختلاف ۱۰۰ امتیاز بد مغزتو انگولک کرده

شما اول زنگ زدی اولم خودت فحش ناموس دادی، تو فیلمت هم معلومه 🙂 اگه سرور به قول خودت صاحب داشته باشه که داره باید خوب مجازات بشی که دیگه به عضو تیم لیدری و استف توهین و ناسزا نگی...

قبلش هم به @miJaX ((LeoGalante)) زنگ زدی و فحش ناموس دادی ولی امان از warn که میره برای ادمینا و تمام مدارکش هست🤪

@DarcyElioT چک شود تا هر بچه ای الکی شکایت نکند.🤨 باتشکر

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ZooM گفته است :

شما خودت زنگ زدی فوش ناموس دادی! جواب سلام علیکه.

معلومه کی فشار خورده... وار با اختلاف ۱۰۰ امتیاز بد مغزتو انگولک کرده

شما اول زنگ زدی اولم خودت فحش ناموس دادی، تو فیلمت هم معلومه 🙂 اگه سرور به قول خودت صاحب داشته باشه که داره باید خوب مجازات بشی که دیگه به عضو تیم لیدری و استف توهین و ناسزا نگی...

قبلش هم به @miJaX ((LeoGalante)) زنگ زدی و فحش ناموس دادی ولی امان از warn که میره برای ادمینا و تمام مدارکش هست🤪

@DarcyElioT چک شود تا هر بچه ای الکی شکایت نکند.🤨 باتشکر

بله کاملا متوجهم من هم باید مجازات شم ولی شما لیدر هستید و عضو استف هستید نباید فحش میدادید دوست عزیز 

هم من few میگیرم هم شما av تمام‌ شد دوست گرامی

ویرایش شده توسط Catt
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Catt گفته است :

بله کاملا متوجهم من هم باید مجازات شم ولی شما لیدر هستید و عضو استف هستید نباید فحش میدادید دوست عزیز 

هم من few میگیرم هم شما av تمام‌ شد دوست گرامی

شما برای خودت چه خوب میبری و میبافی. ماشالا آینده رو حدس میزنی یا داری چیزی که میخوای رو تحمیل میکنی به ادمین ها؟ به رفیقتم گفتی بیاد بگه پارتی بازی که جو رو بهم بزنی نه؟

شما فحش خوار و مادر کشیدی انتظار داری من چون لیدر هستم از غیرتم بگذرم بگم مرسی که فحش دادی؟ کجای قوانین نوشته؟

تا جایی که میدونم تو قوانین Voice نوشته شده هرکس مطابق شخصیتش در سرور (پلیس،معلم،مافیا و...) میتونه صحبت کنه. شما مثل یک مافیای بیشعور حرف زدید منم همونطور جواب دادم.

پ.ن: همونطور که شما وقتی فحش خوردی بهت برخورد و اومدی فروم شکایت کردی و عکس العمل نشون دادی طبیعیه منم جوابتو بدم... 

لطفا اسپم بیجا نکنید و دوستان بیننده از هرگونه دخالت بپرهیزید. @DarcyElioT لطفا در اسرع وقت بررسی شود

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، BlackMB گفته است :

خب عرفا هیچ کس از غیرتش نمیگذره و جواب فحش میده تا دهن اون بجرو ببنده ک دیگ جرعت نکنه از این غلطا کنه.. این فطرت انسانه.. تو زندگی واقعی ام همینه.. 

نمیتونی بشینی سرجات که بچه ای مثل این و خیلیای دیگ بیان مظلوم نمایی کنن بگن این لیدر فحش داده پس باید مجازات بشه، اما خودش نمیبینه و فحش هایی که تو خونشون رد بدل میشه به من شما تو گیم تحمیل میکنه ( 12 سالشم بیشتر نیست) بعد جوابشو میدی میخواد ازت اتو بگیره با Av لیدری همچیو تمام کنه،، 

قرار نیست که  بچه با sms فحش بده بعد ترن اف کنه  وقت دیگ ما مایک یا تو چت جواب فحشش نثار خاندانش کنیم بعد بیاد بندی بزاره بگه این لیدر ببین فحاشی میکنه پس باس av بگیره...  این مشکل سیستم گیم نیست... طبیعتا همه ما باید تابع قوانین باشم و خب مجازات هم میشیم ولی عرفا هر کی شکایتشو ببینه میفهمه که این بچس و نمیتونه جلو روت جوابشو بگیره مجبور با مظلوم نمایی دست به شکایت بزنه.. 

خیلیا مصداق این موضوع هستند ولی راه چاره چیس؟!  بعضیا کمبود محبت دارن از زندگی واقعی غافلن و 24 ساعت زندگیشون تو انجمن میگذرونن و تو هم باس هی جواب پس بدی #ی_مشت_بچه( دور از شان ادمین ها و لیدر های محترم که کار وظیفه دارن در این قبال منظور بچه هایی هست 24ا در حال مسخره بازی و شکایت های بچگانه هستن( 

اینو دیگه به خودت اشاره کردی 😂😂

لطفا بدلیل دخالت احطار دریافت کنند ایشون

در 1 ساعت قبل، ZooM گفته است :

شما برای خودت چه خوب میبری و میبافی. ماشالا آینده رو حدس میزنی یا داری چیزی که میخوای رو تحمیل میکنی به ادمین ها؟ به رفیقتم گفتی بیاد بگه پارتی بازی که جو رو بهم بزنی نه؟

شما فحش خوار و مادر کشیدی انتظار داری من چون لیدر هستم از غیرتم بگذرم بگم مرسی که فحش دادی؟ کجای قوانین نوشته؟

تا جایی که میدونم تو قوانین Voice نوشته شده هرکس مطابق شخصیتش در سرور (پلیس،معلم،مافیا و...) میتونه صحبت کنه. شما مثل یک مافیای بیشعور حرف زدید منم همونطور جواب دادم.

پ.ن: همونطور که شما وقتی فحش خوردی بهت برخورد و اومدی فروم شکایت کردی و عکس العمل نشون دادی طبیعیه منم جوابتو بدم... 

لطفا اسپم بیجا نکنید و دوستان بیننده از هرگونه دخالت بپرهیزید. @DarcyElioT لطفا در اسرع وقت بررسی شود

اشکم رو ریختی رفیق 

فشار میخوری دیگه خو نیاز نبود فحش بدی میتونستی مثل بچه آدم شکایت کنی تو که استف هستی و از قوانین فروم با خبری پس نباید فحش بدی بنده هم لیدر مافیا بودم یک بار به دلیل عصبانیت توهین کردم و در حد فحش های ناموس نبود av گرفتم 

پس حالا دیگه اسپم نکن تا بررسی شه

@HoseinKhan

ادمین محترم بررسی شود

ویرایش شده توسط Catt
لینک به دیدگاه

Wrong

ویرایش شده توسط GrandMaster
:)
لینک به دیدگاه

با سلام تمام کسانی که در شکایت دخالت کردند اخطار دریافت کردند 

شکایت در حال برسی است 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان 

لطفا هر دو طرف اگر مدارکی و توضیحاتی(تکمیلی) دارید تا ساعت 12 امشب ارسال کنید 

ممنون 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

من که فیلمو گزاشتم و کاملا واضحه هر دومون فحش دادیم و باید هردو مجازات بشیم از یه سیویلین توقع دارید توهین کنه ولی از یه عضو استف اصلا توقع ندارم من به اونقدری که تو فحش دادی فحش ندادم تو داشتی چت میدادی موقع فحش ویس گرفتی که نرم شکایت کنم ولی به سلامت ریکورد چیزی در نمیره رفیق 

من مدارکمو قبلا گزاشتم

و تازه کجای این اسکرین شات ها توهینات شمارو میپوشونه ؟شما call دادید منم back call دادم بهت

شاد و سربلند باشی😊

ویرایش شده توسط Catt
  • Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Catt گفته است :

من که فیلمو گزاشتم و کاملا واضحه هر دومون فحش دادیم و باید هردو مجازات بشیم از یه سیویلین توقع دارید توهین کنه ولی از یه عضو استف اصلا توقع ندارم من به اونقدری که تو فحش دادی فحش ندادم تو داشتی چت میدادی موقع فحش ویس گرفتی که نرم شکایت کنم ولی به سلامت ریکورد چیزی در نمیره رفیق 

من مدارکمو قبلا گزاشتم

و تازه کجای این اسکرین شات ها توهینات شمارو میپوشونه ؟شما call دادید منم back call دادم بهت

شاد و سربلند باشی😊

Call؟ CallBack؟ من کی به شما زنگ زدم و شروع به پرت و پلا گفتن کردم؟ کل حرفت همینه فقط اسپم میکنی؟ شکایت باز شد که مدارک ارائه شه نه اینکه بیای انشا بنویسی. انشا رو برا دوشنبه صبحت زنگ دوم نگه دار 😃

هیچ ربطی نداره، شما اومدی فحش و ناسزا گفتی من چون لیدرم باید بگم مرسی بازم بگو؟🤣 حالا که مدارکتو گذاشتی اسپم نکن گل پسر بزار ادمین کارشو بکنه.

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ZooM گفته است :

Call؟ CallBack؟ من کی به شما زنگ زدم و شروع به پرت و پلا گفتن کردم؟ کل حرفت همینه فقط اسپم میکنی؟ شکایت باز شد که مدارک ارائه شه نه اینکه بیای انشا بنویسی. انشا رو برا دوشنبه صبحت زنگ دوم نگه دار 😃

هیچ ربطی نداره، شما اومدی فحش و ناسزا گفتی من چون لیدرم باید بگم مرسی بازم بگو؟🤣 حالا که مدارکتو گذاشتی اسپم نکن گل پسر بزار ادمین کارشو بکنه.

الآن داری تیکه میندازی که هیچ و بعد شما میتونستید تلفن رو قطع کنید مجبور نبودید جوابم رو بدید دوست عزیز 

آخه در حدی نیستی که بخوام بات کل کنم پسرم

• Haha 1
لینک به دیدگاه

با سلام شکایت به زودی توسط @Parsa_AvengeR با برسی خیلی دقیق تر برسی خواهد شد 

و تمام تیم ادمینی در این شکایت در حال پیگیری هستند 

لینک به دیدگاه

سلام...
لطفا مجازات هر دو طرف رو اعمال کنید...
لیدر +1 AV
پلیر +1 FW
داخل قوانین هست و کار شما اشتباه بوده که این بحث رو ادامه دادید و قانونی شکایت نکردید!

با احترام

بسته شد...

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن