خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Behrooz

شکایت از KilleR

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید? KilleR

اسم شما در بازی ؟ Behrooz

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) مافیا اونجرز   رنک 1

توضیح شما در باره این شکایت؟ من والا نمیدونم این لیدر چقدر میخواد ممبر بیاره 9 نفر مگه موزه؟ همیشه میگید رسیدگی میشه بعد میایم میبینیم 9 نفر شدن

لطفا خواهش میکنم رسیدگی کنید

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟mta_screen_2018_02_13

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا هرچه سریتر رسیدگی و به لیدری که هنوز بلد نیست چند نفر ممبر بگیره باید دیموت شن چون بار قبل به ایشون اخطار fw داده شد که ۸تا ممبر داشتن الان تو اسکرین شات که میبینید ۹ نفر شدن  

با تشکر

لینک به ارسال

جدا  از مسئله FMS کیرم تو ادب این sina7238 کصکش بی ادب!
انقدر لاشی کصکش هستی که نمیفهمی توی چت نباید از کلماتی مثل جاکش،خر،گوساله استفاده کنی؟
ادبتو گاییدم کصکش

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Sina7238 گفته است :

لطفا هرچه سریتر رسیدگی و به لیدری که هنوز بلد نیست چند نفر ممبر بگیره باید دیموت شن چون بار قبل به ایشون اخطار fw داده شد که ۸تا ممبر داشتن الان تو اسکرین شات که میبینید ۹ نفر شدن  

با تشکر

اگه میخواستن  رسیدگی کنن که تورو اول کیک میکردن عزیزم 

نزدیکه ۷ ، ۸ تا Fw داری هنوز خبری نشده با توجه به اینکه  Turbo هم گفت رسیدگی میکنیم و باید کیک شه 

چیه این سرور رسیدگی میشه که اینو رسیدگی کنن؟ 

لینک به ارسال
در در 2/13/2018 در 21:50، Sina7238 گفته است :

با تشکر

سلام خوبی جناب با ادب؟ چند بار فحاشی ناموسی کردی و رسیدگی شد؟ واقعا متاسفم واسه ادمین های سرور که ایشون بار ها و بار ها فحاشی در اسمس و تماس کرده و مدارکش رو گذاشتیم و هیچ خبری نشد و از فکشن کیک نشدی ! به هر حال ما باید 7 نفر در وار میبودیم همیشه بیشتر از 6 نفر نبودیم . Pari و Fimo رفیق ما هستن که وار نمیان ! فقط کمک فکشن هستن . باز امثال شما که تا یک بار کیل میشی پشت کامپیوتر قرمز میشیو فحش و میکشی به FmS بهتریم. هیچ مشکلی هم با Av ندارم . در ضمن از ادمینای محترم خواستار چک کردن مافیا Avenger هستم که 8 نفر هستن ! ما 9 نفر . پس شما هم Av رو دریافت کنین با تشکر ...

KinGKilleR

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Zanjiri گفته است :

اگه میخواستن  رسیدگی کنن که تورو اول کیک میکردن عزیزم 

نزدیکه ۷ ، ۸ تا Fw داری هنوز خبری نشده با توجه به اینکه  Turbo هم گفت رسیدگی میکنیم و باید کیک شه 

چیه این سرور رسیدگی میشه که اینو رسیدگی کنن؟ 

درود.
7,8 تا Fw رو از کجاتون در اوردین؟  اگر شکایتی دارین میتونین برین شکایت کنین اینجا اسپم نده

لینک به ارسال

@KinGKilleR شما حق تهمت بیجا رو ندارید فکشن Avengers  7ممبر بیشتر ندارد و بخاطر این تهمتی که زدید باید مدارک لازم رو داشته باشید در صورت نداشتن مدارک کافی همانطور که همه جاگفته میشود جواب تهمتی که زدید رو میگیرید درضمن من اگر /sms فحش و ناسزا گفته باشم به فکشن ربطی ندارد و  mute میشم به مدت طولانی که توسط ادمین مربوطه شدم 9ممبر میخواد دوستتون باشه میخواد فامیلتون باشه طبق قوانین سرور ۷ ممبر بیشتر حق ندارید بگیرید که شما ۹تا ممبر دارید این کار هم abuse حساب میشه هم سرپیچی از قوانین ۹ نفر داخل وار شرکت میکنید ضمنا چت های که من با رفیقم هرچی میگم به شما هیچ ربطی ندارد ...

@GodFather خواهشمندم رسیدگی نمایید 

با تشکر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، KinGKilleR گفته است :

سلام خوبی جناب با ادب؟ چند بار فحاشی ناموسی کردی و رسیدگی شد؟ واقعا متاسفم واسه ادمین های سرور که ایشون بار ها و بار ها فحاشی در اسمس و تماس کرده و مدارکش رو گذاشتیم و هیچ خبری نشد و از فکشن کیک نشدی ! به هر حال ما باید 7 نفر در وار میبودیم همیشه بیشتر از 6 نفر نبودیم . Pari و Fimo رفیق ما هستن که وار نمیان ! فقط کمک فکشن هستن . باز امثال شما که تا یک بار کیل میشی پشت کامپیوتر قرمز میشیو فحش و میکشی به FmS بهتریم. هیچ مشکلی هم با Av ندارم . در ضمن از ادمینای محترم خواستار چک کردن مافیا Avenger هستم که 8 نفر هستن ! ما 9 نفر . پس شما هم Av رو دریافت کنین با تشکر ...

KinGKilleR

درود.
مهم نیست این 2 نفر کمک فکشن هستن یا خیر مهم اینه شما 9 نفر رو عضو کردین ک غیر قانونی هست و بنده هم از ادمین تقاضا دارم که مافیای مارو چک کنن حتما این کارو انجام بدن.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، PutaK گفته است :

درود.
مهم نیست این 2 نفر کمک فکشن هستن یا خیر مهم اینه شما 9 نفر رو عضو کردین ک غیر قانونی هست و بنده هم از ادمین تقاضا دارم که مافیای مارو چک کنن حتما این کارو انجام بدن.

لیدر گرامی داخل اسکرین شات پلیر behrooz همه چیز اثبات شده و نیازی به چک کردن نیست  

لینک به ارسال

اقای کیلر که میگی Sina7238 فحاشی کرده رسیدگی نشده

ایشون اون سری که به شما فش دادن ۷روز از سرور بن شدن پول دادیم Unban شد 

بعد اگه به فحاشی باشه که یه وار شما باختید با کله بکست آمدی چنل تی اس اونجرز فش داده اید  اگه مدرک هم میخواید من رکوردی که گرفته بودم رو براتون میزارم اینجا که اقای Alipaydar که فش ناموسی به لیدر بنده داد 

من با مدرک حرف میزنم مثله شما نیستم که فقط تهمت و بدون مدرک حرف میزنید

بازم خاستید رکورد رو میگید من میزارم اینجا هیچ کاره سختی نیس!!

بدرود✋️

لینک به ارسال

با سلام شکایت شما تایید شد.

با توجه به اینکه لیدر محترم @KinGKilleR   تعداد های ممبر های فکشنشون بیشتر از 7  نفر میباشد.

لطفا هرچه سریعتر  ممبر های  اضافه ی  فکشن خود رو  کیک  کنید.

لیدر @KinGKilleR  + 1 Av  دریافت کردند.

+ بسته شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.