رفتن به مطلب

مشکل من در وارد شدن به سرور

reza_gamer_iran

ارسال‌های توصیه شده

سلام
من میرم تو سرور 4 تا گزینه میاد که register و login و چیزای دیگه هست
روی رجیستر میزنم اتفاقی نمیوفته 
لطفا رسیدگی کنید
ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، reza_gamer_iran گفته است :

سلام
لطفا رسیدگی کنید
ممنون

<<به نام خداوند جان و خرد>>

سلام دوست عزیز بنده نه ادمین هستم نه چیزی یک پلیر ساده هستم اما:

شما اول باید : Register کنید.

بعد وارد قسمت Login میشوید و همان چیز هایی رو که در Register پر کردید در اینجا مینویسید 

Nick Name

Pasword

سپس وارد میشوید.

توجه داشته باشید که شما بیشتر از یک اکانت نمیتوانید بسازید.

=================

Fizaxco#

=================

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، reza_gamer_iran گفته است :

سلام
لطفا رسیدگی کنید
ممنون

با عرض خسته نباشید خدمت ادمین ها و پلیر محترم ...

این تصاویر رو دانلود کن و نگا کن شاید بهتر یاد گرفتی واسه دانلود اینجا کلیک کن ...

اول باید بری توی قسمت Register و یک اکانت بسازی(

Username

E-mail Address

Password

Re-Type Password

male  female

قوانین داخل انجمن را مطالعه کرده و قبول دارم  ◙

|---------------------|

|     REGISTER       |

|---------------------|

A                                                                                            Aready Have An Account   ?                                                              Login

در قسمت Username باید اسم خودتون در بازی و اسمی که قبل از وارد شدن به بازی تایید بشه ... یعنی هم Display name و هم Username اکانت شما هست؛پس یه چیز سخت و طولانی ممکن هست یکم مشکل براتون ایجاد کنه.

در قسمت E-mail Address شما باید جیمیل یا ایمیل شخصی خودتون رو وارد کنید.

در قسمت Password یا رمز عبور , شما می بایست که رمزی برای اکانت خود تعیین کنید و در این رمز عبور نیازی نیست که حتما هم عددباشد و هم حروف.

در قسمت Re-Type Password شما باید همان رممز عبوری را که وارد کردید ، دوباره تکرار کنید و این عمل برای این است که مطمن شوید که رمز عبور شما درست و طبق انچه که شما خواستید هست ...

در قسمت male  ○female○ شما باید جنسیت خود را وارد کنید (female) یعنی خانوم و (male) یعنی آقا.

و در قسمت "قوانین داخل انجمن را مطالعه کرده و قبول دارم  ◙" شما باید بر روی مربع کلیک که قبول کنید تابع قوانین سرور هستید...

در قسمت REGISTER که گزینه اخری و تکمیل کننده ساخت حساب جدید است ، شما باید بر روی آن کلیک کنید تا با موفقیت ساخته شود.

خب حالا این سوال پیش میاد که قسمت "

Aready Have An Account   ?                              Login

" این قسمت مربوط است به اینکه شما اگه اکانت دیگری دارید پس روی گزینه Login کلیک کنید تا به صفحه ی ورود به اکانت ، وارد شوید ...

و همین ....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما اگه وقتی ریجستری میزنی صفحه تغیر نمیکنه یا سیاه میشه به ربات تلگرام ایران ام تی ای برو تا مشکلات اولیه رو بهتون بگه :

Bot ID :@IranMTABot

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، IRAN_HIGHER گفته است :

با عرض خسته نباشید خدمت ادمین ها و پلیر محترم ...

این تصاویر رو دانلود کن و نگا کن شاید بهتر یاد گرفتی واسه دانلود اینجا کلیک کن ...

اول باید بری توی قسمت Register و یک اکانت بسازی(

Username

E-mail Address

Password

Re-Type Password

male  female

قوانین داخل انجمن را مطالعه کرده و قبول دارم  ◙

|---------------------|

|     REGISTER       |

|---------------------|

A                                                                                            Aready Have An Account   ?                                                              Login

در قسمت Username باید اسم خودتون در بازی و اسمی که قبل از وارد شدن به بازی تایید بشه ... یعنی هم Display name و هم Username اکانت شما هست؛پس یه چیز سخت و طولانی ممکن هست یکم مشکل براتون ایجاد کنه.

در قسمت E-mail Address شما باید جیمیل یا ایمیل شخصی خودتون رو وارد کنید.

در قسمت Password یا رمز عبور , شما می بایست که رمزی برای اکانت خود تعیین کنید و در این رمز عبور نیازی نیست که حتما هم عددباشد و هم حروف.

در قسمت Re-Type Password شما باید همان رممز عبوری را که وارد کردید ، دوباره تکرار کنید و این عمل برای این است که مطمن شوید که رمز عبور شما درست و طبق انچه که شما خواستید هست ...

در قسمت male  ○female○ شما باید جنسیت خود را وارد کنید (female) یعنی خانوم و (male) یعنی آقا.

و در قسمت "قوانین داخل انجمن را مطالعه کرده و قبول دارم  ◙" شما باید بر روی مربع کلیک که قبول کنید تابع قوانین سرور هستید...

در قسمت REGISTER که گزینه اخری و تکمیل کننده ساخت حساب جدید است ، شما باید بر روی آن کلیک کنید تا با موفقیت ساخته شود.

خب حالا این سوال پیش میاد که قسمت "

Aready Have An Account   ?                              Login

" این قسمت مربوط است به اینکه شما اگه اکانت دیگری دارید پس روی گزینه Login کلیک کنید تا به صفحه ی ورود به اکانت ، وارد شوید ...

و همین ....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما اگه وقتی ریجستری میزنی صفحه تغیر نمیکنه یا سیاه میشه به ربات تلگرام ایران ام تی ای برو تا مشکلات اولیه رو بهتون بگه :

Bot ID :@IranMTABot

hagi 
man roo register mizanam gozine i nemiad

• Sad 1
لینک به دیدگاه

با احترام

اگر مشکل شما هنوز ادامه دار میباشد  لطفا با بنده در تلگرام در ارتباط باشید. @Norwzh

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن