mahdi0084

شکایت از ehsangh

Recommended Posts

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ ehsangh

اسم شما در بازی ؟ mahdi0098behnia

توضیح شما در باره این شکایت؟ من در حال تست دادن بودم بد ایشون اومد اخطار داد من و لیدر فکشن معلم بهش گفتیم وایسا تست تمام شه بعد ببر ولی بی توجهی کرد و 2 وانتد دیگه هم داد و کیل داد @king.Mahdi وقتی کسی قوانین رو بلد نیست نباید invite بدین فکشن رسیدگی شود با تشکر

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ mta_screen_2018_02_12_06_56_28.png mta_screen_2018_02_12_06_54_37.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه ربطی به تست داره دوست عزیز شما w داشتید و من نمیتونستم ولتون کنم  ... به شما 3 اخطار دادم ولی شما پیاده نشدید w دادم .

کاره من اشتباه بوده ؟!

خوبه تو ss شما اخطار های من افتاده !..

http://uupload.ir/files/j1zv_mta-screen_2018-02-12_18-25-12.png

http://uupload.ir/files/1qwd_mta-screen_2018-02-12_18-25-35.png

لینک به ارسال

بله منم میدونم اخطار دادی من و لیدر معلم 10 بار به شما گفتیم وایسا یک دقیقه تست تمامه وایسا من 2 تا سوال ازش بپرسم بد ببر بعد شما هم وانتد دادی حالا خوبه من جلوی شما وایساده بودم

با تشکر

لینک به ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام !

با توجه به مدارک فرستاده شده توسط ممبر من شکایت شما به دلیل اینکه به حرف پلیس گوش نداده اید رد میشه 

پلیس کارش گرفتن مجرمینه شما هم مجرم بودید و ایشون بهتون گفته که G کن که شما توجهی نکردید 

اشتباه از شما بوده که با wanted رفتید تست بدید هیچ آدم عاقلی با wanted نمیره تست بده با اینکه میدونه هر لحظه پلیس ممکنه که برسه

موفق باشید .

لینک به ارسال
در در 2/12/2018 در 18:49، king.Mahdi گفته است :

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام !

با توجه به مدارک فرستاده شده توسط ممبر من شکایت شما به دلیل اینکه به حرف پلیس گوش نداده اید رد میشه 

پلیس کارش گرفتن مجرمینه شما هم مجرم بودید و ایشون بهتون گفته که G کن که شما توجهی نکردید 

اشتباه از شما بوده که با wanted رفتید تست بدید هیچ آدم عاقلی با wanted نمیره تست بده با اینکه میدونه هر لحظه پلیس ممکنه که برسه

موفق باشید .

بسته شد!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.