رفتن به مطلب

رسیدگی نکردن.و پارتی بازی

Darvish

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Darvish
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:joseph
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 40.فاقد رنک.فاقد فکشن
توضیحات شکایت:به عده هر روز میریزن جلو خونه ما مسخره بازی در میارن یا ماشینشون جلو وروودی پارک میکنن یا تریلی و اتوبوس میارن جلو وروودی یا دی ام میکنن وقتی به ادمین میگیم جواب درست نمیده وقتیم بعد چند روز میاد بجا رسیدگی کنه پشت اونارو میگیره وقتیم رفیقم بهش میگه با اونا رفیقی؟ میندازه زندان و میوت میکنه
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s6.picofile.com/file/8385910668/mta_screen_2020_01_24_14_55_42.png

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با احترام

ادمین محترم دفاعیه خود را قرار دهید @Joseph

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Ciavash گفته است :

با احترام

ادرمین محترم دفاعیه خود را قرار دهید @Joseph

با سلام

دوست شما Ali_Fiter  ریپورت دادند و خواستار تلپورت بنده به ایشان شدند

پس از تلپورت کردن شما مشغول توضیح دادن بودید و بنده گفتم فعلا شورش و چیزی نمیبینم اگر شما مدرک دارید در فروم ارائه دهید

و میوت دوستتون به دلیل توهین به سرور بوده (در اسکرین که گزاشتین مشخص است .) که بنده به جای اعمال محرومیت به گیم سرور( بن ) ایشان را به مدت 200 دقیقه میوت کردم !

و پس از میوت ایشان من رو کیل دادن و بدلیل اینکه در حال انجام وظیفه بودم و عمدا من رو کیل کردند ادمین جیل شدند

اگر مدارکی دارید که خلاف حرف بنده را ثابت کند ارائه دهید

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

شما جواب سر بالا میدی میگی میری وارد جنگ میشی اخر سر میای برا ما این حرف تو اسکرین مشخصه
یعنی چی این حرف؟وظیفه ی شما که رسیدگی کنی اگه سرور دی ام و مسخره بازی ازاده بگید ما بازی نکنیم.طرف چند روزه میاد با خیال راحت خراب کاریش میکنه پلیس که تو گنگش چیزی نمیگه شمام میایی اینجوری جوتب میدی 
پس یا رفیقت یا وظیفت نمیدونی

لینک به دیدگاه

دلیل اصلی شکایت من جواب سر بالا دادن و یا اصلا جواب ندادنه.بعد چند روز جواب میده گوشیشم خاموش ریپورتم کسی جواب نمیده.وقتیم جواب میدن اینجوری جواب میدن جان مادرتون اگه قراره اینجوری باشه بگید ما الکی وقتمون اینجا حدر ندیم

لینک به دیدگاه

در ضمن اگه رفیقم گفته ریدم به سرور بخاطر شماس چون وظیفت درست انجام نمیدی و با عرض معذرت ریدی به سرور . و اگه سروری بخواد اینجور خرتوخر باشه که یه عده بیان هر کاری میخوان بکنن بعدم اینجوری جواب بدی یا اسم سرور و عوض کنید بزارید ایران فان که همه در جریان باشن و واس همه یه جور باشه مثل ادم رسیدگی کنید

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Darvish گفته است :

در ضمن اگه رفیقم گفته ریدم به سرور بخاطر شماس چون وظیفت درست انجام نمیدی و با عرض معذرت ریدی به سرور . و اگه سروری بخواد اینجور خرتوخر باشه که یه عده بیان هر کاری میخوان بکنن بعدم اینجوری جواب بدی یا اسم سرور و عوض کنید بزارید ایران فان که همه در جریان باشن و واس همه یه جور باشه یا مثل ادم رسیدگی کنید

لینک به دیدگاه

بر اساس فرموده ادمین محترم و شما ، در صورت مشکل و خطا از سمت پلیر، شما باید از ایشان با مدرک در قسمت مربوطه شکایت کنید ، لذا وظیفه هر ادمین پیگیری و حل مشکل پیش امده پلیر ها بوده است چه به صورت تذکر و چه به صورت اخطار و ....

و به این دلیل گویا پیگیری از سمت ادمین مورد نظر به صورت کمل انجام نشده است و در همین قالب به ادمین محترم تذکر لازمه داده شد .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن