رفتن به مطلب

ساب لیدر fbi

Rwin

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:AB_Deadshot
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:NikLaus
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):19-Civilian
توضیحات شکایت:
به نام خدا

بنده در روز جمعه هفته پیش پست درخواست عضویت در پلیس فدرال رو قرار دادم
و در خواست من به عنوان اولویت سوم قبول شد و قرار شد از من تست گرفته بشه
ساعت 2 شب همون شبی که درخواست ها قبول شد این ساب لیدر ما نمیدونم این پلیر
@seyedomid که الویت چهارم بود رفیقش بود چی بود
ازش تست گرفت اونم وقتی که جزو زمان بندی نبود
بماند فردا من در زمان بندی اول تو سرور انلاین بودم اما خبری نشد
همون شب ایشون تو شهر دیدم که به من گفت سوار شو
من سوار شدم اما حرفی درباره تست نزدم چون میدونستم باعث میشه ازم تست نگیرن
یکم گذشت منو از ماشین انداخت بیرون دوباره دیدمش گفتم از من تست نمی گیرین؟ گفت :

AB_Deadshot Kari Nakon To Soal Sevom Rad Beshi Ha Farda Azat Migiram Alan Hal Nadaram!
پلیر @Purmonto هم اونجا حضور داشت
فردا اون روز من موقع زمان بندی دوم حضور داشتم  ولی بازم تماسی به من گرفته نشد . شب زنگ زدم به ساب لیدر گفتم
زمان بندی ها زمانشون گذشت ایشون هم گفتن از Crazy_Wolf تست نگرفتم و اون تو اولویته و قطع کرد
این در حالیه که خودش اولویت هارو زیرپا میزاره و از افراد جلوتر تست میگیره
حالا من با اولویت کار ندارم پیگیری کردم دیدم اصلا Crazy_Wolf پستی نزاشته که تو اولویت باشه میتونید برید نگاه کنید
به ایشون پیام دادم گفتم این شخص اصلا پست نزاشته ولی ایشون تنها یک پوکر فیس برا بنده فرستادند منم گفتم نمیخواید تست بگیرید بگید نمیخوام
که دیگه جوابی دریافت نکردم. خسته شدم از بس ایشون منو پیچوندند به لیدر @BlackMass زنگ زدم و گفتم قراره تستی گرفته بشه؟
ایشون هم گفتن که فردا (یعنی امروز)ساعت 6تا8 .درسته من باز هم تو سرور بودم ولی تماسی دریافت نکردم
ساعت 9 شروع به زنگ زدن به ساب لیدر کردم ولی جواب نمی داد sleep هم نبود ساعت 10:30 تو سرور دیدمش گفت 30 دقیقه دیگه ازت تست میگیرم
ایشون تو 4راه بودن گفتم 30 دقیقه تموم شد ولی ایندفعه گفتن شیفتم این در حالیه که مدام afk میشه میگم afk تو شیفت؟ گفت مشکلی داری؟
تو همین لحظه هم پلیر Lerd میاد C-8 میده ولی من حرفی نزدم 15 دقیقه تموم شد و ایشون میگه اسلات پر شده
واقعا باید گفت عجب!!!!!!
مرد حسابی تو سه روزه منو علاف کردی میگی اسلات پر شده؟ لیدرتون هم که مدام اسلیپه!
خب اگه اسلات پر شده چرا از بعضیا زودتر تست میگیری؟

چطور همون روز دوم نمیگی اسلات پر شده مگه بعد از من از کسی تستی گرفته شده که بخواد اسلات پر شه؟
به خدا اعصابم خورد میشه ساب لیدری که هلپر هم باشه این همه بلا سر آدم بیاره درخواست رسیدگی دارم به این موضوع!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):متاسفانه از اونجایی که انتظار نداشتم همچین پلیری اینقدر آدم اذیت کنه مدارک زیادی ندارم اما در صورت لزوم قرار میدم!

• Confused 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

زمانی که از شخصی شکایت میکنید حتما مدارک مورد نیاز رو قرار بدین

بسته شد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن