رفتن به مطلب

NG

hhhhhhhh

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:sarajoon
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:meysam_mltft
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):cvi 30
توضیحات شکایت تا جایی که میدونم ساعت 13.38 هوا خوری نیست اصلا میگیم اماده سازی برای ساعت 14 ولی باز هم ساعت 14 هوا خوری نیست چون بنده ng بودم به انواع مثال اماده سازی میکردیم قبل هواخوری مثلا ساعت 14.30 میرفتیم برای 15.00 تا 15.10  ایشون نمیدونم چرا همچین تایمی اومدن برای هوا خوری اگر ایشون قوانینو بلد نباشید خدا میدونه کسایی ک توی فکشن هستن چی چیزی بشن ...
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

Screenshot_790_.png

mta_screen_2019_02_14_13_38_20.png

• Haha 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

با احترام

دوست عزیز اون تایمی که در مدرک شما موجوده دقیقا بعد از 10 دقیقه لیدر شدن بنده بود و قبل از اون اعضای ng  در سرور نبودن و بنده گفتم حتما تایم زیادیه که هواخوری داده نشده پس گفتم بیام  تا بعد از ی مدت هواخوری  بدم که البته لازم به ذکره که اصلا از کارم منصرف شدم و هواخوری ندادم و فقط در /s اعلام کردم

حالا اگه شما مدرکی دارید که در اون تایم در جیل باز شد رو رو کنید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، meysam گفته است :

با احترام

دوست عزیز اون تایمی که در مدرک شما موجوده دقیقا بعد از 10 دقیقه لیدر شدن بنده بود و قبل از اون اعضای ng  در سرور نبودن و بنده گفتم حتما تایم زیادیه که هواخوری داده نشده پس گفتم بیام  تا بعد از ی مدت هواخوری  بدم که البته لازم به ذکره که اصلا از کارم منصرف شدم و هواخوری ندادم و فقط در /s اعلام کردم

حالا اگه شما مدرکی دارید که در اون تایم در جیل باز شد رو رو کنید.

بنده از  زندان بعدش ازاد شدم ولی مهم اینجاست ک شما در تایمی ک هواخوری نیست هوا خوری میدید 

@Parsa_AvengeR

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hhhhhhhh گفته است :

بنده از  زندان بعدش ازاد شدم ولی مهم اینجاست ک شما در تایمی ک هواخوری نیست هوا خوری میدید 

@Parsa_AvengeR

در تصویر مشخصه که شما 107 ثانیه از تایم جیلتون مونده بود پس به راحتی میتونستید مدارکتون رو کامل کنید ....

لینک به دیدگاه

در در ‏۲۶‏/‏۱۱‏/‏۱۳۹۷ در 01:03، hhhhhhhh گفته است :

نام شما در بازی:sarajoon
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:meysam_mltft
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):cvi 30
توضیحات شکایت تا جایی که میدونم ساعت 13.38 هوا خوری نیست اصلا میگیم اماده سازی برای ساعت 14 ولی باز هم ساعت 14 هوا خوری نیست چون بنده ng بودم به انواع مثال اماده سازی میکردیم قبل هواخوری مثلا ساعت 14.30 میرفتیم برای 15.00 تا 15.10  ایشون نمیدونم چرا همچین تایمی اومدن برای هوا خوری اگر ایشون قوانینو بلد نباشید خدا میدونه کسایی ک توی فکشن هستن چی چیزی بشن ...
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

Screenshot_790_.png

mta_screen_2019_02_14_13_38_20.png

لطفا اگر مدرکی در صورت ازاد سازی لیدر دارید ارسال کنید و در صورت عدم ارسال شکایت شما رد میشود .

لینک به دیدگاه

با احترام به دلیل نقص مدارک شکایت شما رد شد و پست بسته شد

ویرایش شده توسط Ciavash
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن