رفتن به مطلب

وانتد موقع کاف

behzad087

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:behzad087
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:_FaTeMe_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 20  Dark Saints R1
توضیحات شکایت:من وقتی کاف هستم W میده.

و این که فرق DM و Attaking Cop رو نمیدونه لطفا به این مورد هم رسیدگی شه یه وقت دیدی حق یکی ضایع شد. 

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/view/svym__fateme_.m4v/

@ADeL @DieGo

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

1.شما از طریق باگ ماشین افسر رو تروندید (در ماشین پلیس اونم کاف شده نمیشه کریت کرد)

2.شما درسته کاف بودید اما داخل ماشین نبودید که uncuff بشید و وانتد به شما داده بشه پس هنوز شما C-7 هستید

3.طبق مدارک خودتون شما Dm  کردید و افسر مربوطه میتواند به شما  وانتد C-6 بدهد

شکایت شما رد شد

با احترام

بسته شد

#Sub_Leader

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط behzad
اشتباه نوشتن
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Ali2000 گفته است :

با سلام

1.شما از طریق باگ ماشین افسر رو تروندید (در ماشین پلیس اونم کاف شده نمیشه کریت کرد)

2.شما درسته کاف بودید اما داخل ماشین نبودید که uncuff بشید و وانتد به شما داده بشه پس هنوز شما C-7 هستید

شکایت شما رد شد

با احترام

بسته شد

#Sub_Leader

#پارتی بازی نکنیم 

این کار FW دارد همان گونه که به من در PD 

FW دادن 

پارتی بازی چیز خوبی نیست دوست عزیز ادمین های مربوطه لطفا رسیدگی کنند خواهش میکنم با دقت رسیدگی شود 

@DieGo

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _FaTeMe_ گفته است :

زرنگی ؟؟؟ نه بابا یکم از این زرنگیت به مام یاد بده ، اخه تو که اینقد به فکر حق و حقوق مردمی یکم شرف داشته مدرک خودتو رد نکن مدرک تو بر علیه خودته وقتی 1 وانتد داشتی من اومدم کافت کنم گفتی بابا ولم کن میخوام مت ببرم : این خودش اخلال در نظم کار مامور قانون هست ولی به اسرار سوار ماشین شدی = مدرک این حرفی ام که زدی وجود داره ، دوم اینکه باید بگم وقتی کاف شدی و داشتم میبردمت جیل ، تو سوار ماشین پلیس Dm کردی ، بعد از این کار من شمارو Take Gun کردم بله درسته کاف بودی ، ولی وقتی که دوباره برگشتم که ببرمت زندان جلو شخص بنده Dm کردی تو که اینقدر به قوانین مسلط هستی باید بدونی که وانتد  Dm و وانتد Attacking Cop  یه شرایطی داره : وانتد Dm که خودش معلومه ، ولی برای وانتد Attacking Cop باید که شما حداقل 10 / 100 تا از جون من یا 100/1000 تا از جون ماشینم که شامل 4.5 تیر میشه به ماشین بنده بزنی ، ( گفته شخص لیدر قبلی محترم NG ) ، خب تا به اینجا که شرایط وانتد دادن رو فهمیدی اگه یکم فکر کنی متوجه وانتد دادن صحیح میشی ، بابا زرنگ تو که میگی من داخل کاف به تو وانتد دارم مگه تو نباید داخل ماشین من باشی تا  uncuff/ کنم ؟؟ چرا درسته باید آن کاف میشدی اما طبق مدرک خودت وقتی اومدم با اولین اخطار من سوار ماشین نشدی و شروع به تیر اندازی کردی این کارت شرایط رو اظطراری میکنه ، بنابراین بنده از سمت شما دور شدم و در نقطه ای دور تر به تو وانتد دادم . 

دلم برات سوخت ریکورد  Abuse Bug رو نذاشتم فروم که بعد از همین وانتد کیل شدی باگ زندان زدی .

اینقد به فکر حق و حقوق مردی اگه برای کسی احترام قائل بودی به بقیه پلیر های بیچاره سرور تیر اندازی و Dm نمیکردی .

راستش من نمیدونم مدرک چیو بزارم ، اگر مدرک Dm ایشون رو میخوایین باشه من ریکورد 4 روز پیشمم دارم میزارم ، مدرک Dm کردنش که داخل فیلم خودش هست ، مدرک از شرایط اظطراری که نتونتم  Uncuff/ کنم هم هست اخطار دادن بهش برای سوار شدن به ماشین تو فیلم خودش هست 

اصلا باید بگم که تو ماشین من نبودی که بخوام Uncuff/ کنم .

@Ali2000

همان طور که ایشون خطاب به من گفته شرف داشته باش یعنی من بی شرفم؟؟؟ توهین محسوب میشه و من از ادمین های مربوطه تقاضای اخطار فروم دارم  

@DieGo

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Ali2000 گفته است :

با سلام

شکایت شما رد شد

با احترام

بسته شد

#Sub_Leader

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن