رفتن به مطلب

Hornet

ZooM

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: ZooM
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: (Hornet (Yakuza
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):
توضیحات شکایت: بنده جمعه شب درخواست مرخصی قرار دادم (قبل از باز شدن Attack) ولی ایشون اینقدر به کارشون اهمیت میدن که حتی زحمت به خودشون نمیدن چک کنن بنده مرخصی گذاشتم و به مافیا ما Attack میدن. در چت LC در حضور ادمین ADeL ادعا میکنن که VitoCorleone روز شنبه سابلیدر من بودن درصورتی که فرد مذکور در زمان گفته شده حضوری در سرور نداشتن و حتی در تایم وار هم رنک 1 بودن!

تقاضای مجازات این لیدر سهل انگار و دروغگو، و همچنین Set شدن Turf برای مافیای اینجانب «طبق قوانین» را دارم.

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): مدرکی لازم نمیبینم... قسمت درخواست مرخصی + Wars/ مدارک و گواه عینی حرف اینجانب میباشد. 🙂 @HoseinKhan , @Ciavash لطفا بررسی کنید. باتشکر

• Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام 

بنده به هلبر  زنگ زدم و گفتم که اتک دادن به مافیای که ساب لیدر دارند اما لیدر مرخصی هست مجازه ؟ گفت بله 

و بنده ای دی VitoCorleone رو زدم در روز 4 شنبه  ساب لیدر شما بوده و اما جای سوال بنده باقی میمونه که

چرا بس شما مرخصی بودید در تایم وار انللاین بودید؟

لینک به دیدگاه

شما همین دروغ رو در LC هم گفتین. اگه مدرکی دارید رو کنید اگه مدرک ندارید دروغ نبافید. میگید روز 4 شنبه VitoCorleone با رنک 6 در سرور حضور داشتن با اینکه مدارک موجوده که تمام روز ایشون در بازی دیگری به سر میبردن و اصلا MTA رو حتی باز هم نکردن... (به دلیل اجبار به اسم بردن از گیم، برای عدم تبلیغ دیگر گیم ها صرفا مدارک برای ادمین مربوطه ارسال خواهد شد).

شما اصلا روز 4شنبه نمیتونستید برای یکشنبه وار ست کنید که ببینید ما ساب داریم یا نه (اینم از دروغتون)

اینکه من چرا در تایم مرخصی آنلاین بودم عملا به شما مربوط نیست ولی در تلگرام به بنده گفتن ادمین Ciavash با بنده کار دارن منم آنلاین شدم که با صحنه فجیحی در wars/ مواجهه شدم.

سعی بر بهانه چینی و طفره رفتن نداشته باشید، همه چیز واضح است و تنها منتظر ادمین مربوطه باشید 🙂

لینک به دیدگاه

با سلام شکایت شما تایید شد 

لیدر +1Av شدند 

Turf برای مایفا Avenger ست خواهد شد 

بسته شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن