رفتن به مطلب

بلد نبودن قوانین - Mr-Hossin

RSI-Milad

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:milad
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Mr-HosSin
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Yakuza-mafia rank 1. متخصص  و نقشه کشی وار های مافیا . وزیر جنگ داخلی مافیا های سرور.
توضیحات شکایت: بنده یک شکایت کردم که چرا در 4راه پلیس به من وانتد داده. از ممبر حسین شکایت شد که چرا انقدر نابقه هستن ؟ چرا واقعا مگه هوشه برتره ؟ ولی فهمیدم نه هوش برتر نیست ! اینجا استعداد های درخشان و Got talent هستش

لیدر باهشو تر از ممبره !‌

طبق قانون پارسا وانتد dm یعنی :‌

Wanted 4 
کشتن مکرر شهروندان عادی و تازه‌وارد در منطقه امن <---> DM

خب باهوشا دوستان پر هوش و استعداد من الان شهروند شتک کردم ؟ شهرمند و تیکه پاره کردم ؟ اگه کردم مدرک بزارید :

اگه نکرده پس چرا وانتد دادید ؟ همینجا همین الان پست بدید که شلیک در منطقه امن طبق گفته پارسا وانتد داره همینجا قانون جدید پارسا رو بزارید که وانتد داره.

اگر نه که قانون من در اوردی هستش بگید XD

قوانین کلی
1.انجام DM ( یا DB و... ) در مناطق امن ممنوع است و مجازات در پی دارد.
*اعضای مافیا در هرجایی به غیر از مکان‌های امن ( 
4راه LS، کلیه فروشگاه‌ها ( GunShop, SuperMarket, Drug House, Mat Get & Mat Deliver, ... )، بانک، Civilian Spawn و هرجای دیگری که پلیرهای تازه وارد به صورت مکرر از آنجا عبور می‌کنند ) می‌توانند با هم درگیر شوند و به هر روشی یکدیگر را Kill کنند

یعنی هرجایی بخواهیم میتوانیم هم دیگرو تیکه پاره کنیم جز منطقه امن ! هر کاری رو هم بکنیم هر جایی میشه! اگرم نشه منطقه امن باشه لیدر باید مارو مجازات کنه اگه کسی ss بگیره از مافیا که این منو زده !

محترمانه به پلیس شکر خوریش نیومده !
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): 

جواب اشتباه لیدر برای دفاع از ممبر

جواب دادن درست لیدر به ممبرش که دقیقا همین شکایت هستش ولی لیدرش با تجربه هست !

ویرایش شده توسط RSI-Milad
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شکایت حل شد. بسته شود.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، RSI-Milad گفته است :

شکایت حل شد. بسته شود.

بسته شد!

لینک به دیدگاه

@Mr.HoSsEiN

شما از تایم خیلی کمی برخوردار هستید! که ممکن است لیدری شما در خطر باشد ! اگر شما تایمه پلی دادن و لیدری را ندارید حتما در تاپیک استفاء لیدر پست خود را بگزارید!

بسته شد!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.
ایشان از لیدری Demote شدند!

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن