gamerhero

پیشنهادات و انتقادات آزاد از سرور

Recommended Posts

1-یک cmd برای خودکشی در هر مکان. تا کسی هی نگه Kill meیا گاهی موفع ها بیرون شهر ماشینت بترکه باید از سرور خارج بشی چون توی بیابون چطوری خودکشی میکنی.بنظر من /kill باشه بهتره
2-قیمت پولی  و گلد یکیه.مثلا 1میل میشه 1000گلد.همین audiخودمونو مثال بزنیم که قیمتش 1.6م و گلد 1600 عه.بنظر من قیمت پولی خوبه ولی قیمت گلد رو 1400کنید.با این کار ارزش گلد میره بالا و پرفروش میشه
3-نشون دادن موقعیت مکانی یک دوست.مثلا یک روز به دوستم میگم کجایی میگه همون که 2تا پل داره با یک تلفن عمومی lol.اگه یه قابلیت اضافه شه که بتونید به دوستتون درخواست بدید که کجاعه و اونم اکپت کنه مکانش توی مپ نشون داده بشه.مثلا gamerhero_13میخواد samanرو پیدا کنی میزنه: /locate (id  بعد saman میزنه /accept و موقعیت مکانیش برای gamerhero_13نمایش داده بشه.
4-همون طور که بعضی از دوستا بالا گفتن پول در اوردن مث یه کابوسه. لطفا پول در اوردن رو تا حدی اسون کنید.نمیگم کلا طوری کنید که یک لول 3هم لامبور سوار شه lol
5-بنظرم باکس کریسمس رو هیچکی نمیخواست پاک شه.1ماه دیگه باکس نوروزی بیارید. و یکم دیرتر حذف کنید شهروندان iran mta یکم پولدار شن xD
6-زمان زندانی رو یکم کاهش دهید.
7-بنظر من سرور اگه اینارو ادد کنه دیگه چیزی کمی نداره.اینا هم چیزای نیستن که توی سرور هرج و مرج ایجاد کنه.اگه فکشن هکر بیاد بازی خیلی خیلی سخت میشه و توی شهر فقط کیل خوردن پلیر هارو تماشاکنید.
8-همینا کافیه ¬¬:D
@gamerhero

ویرایش شده در توسط gamerhero
  • reaction_title_1 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت تیم STAFF

مشکل اصلی من اینه که شما از اول عید سال 96 کفتین هیتمن هفته بعد میاد هیتمن هفته بعد میاد ولی نمیدئونیم این هفته بعد کی میشه 

خوده ادمین Badman  سه ماه پیش به من گفته بود {تو جلسه لیدر ها} که هیتمن 1ماه دیگ دوروس میشه و حرفه من رد خور نداره نمیدونم الان چیشده

باشد که با قول هایمان عمل کنیم

ویرایش شده در توسط TheHP79
  • reaction_title_1 1

لینک به ارسال

با سلام

در این بخش می تونید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خودتون رو نسبت به سرور به صورت آزادانه بیان کنید

قوانین:

1. شکایت از افراد سرور چه استف ، چه پلیر ساده ، در این بخش ممنوع است
  2. بی ادبی و توهین در این بخش ممنوع است

نکته:

• انتقادات به صورت آزاد هست ولی به این منظور نیست که می تونین توهین کنید، بلکه می تونید حرفتونو آزادانه و با لحن مودبانه بیان کنید

منتظر انتقادات سازنده ی شما هستیم :x

لینک به ارسال

1-یک cmd برای خودکشی در هر مکان. تا کسی هی نگه Kill meیا گاهی موفع ها بیرون شهر ماشینت بترکه باید از سرور خارج بشی چون توی بیابون چطوری خودکشی میکنی.بنظر من /kill باشه بهتره
2-قیمت پولی  و گلد یکیه.مثلا 1میل میشه 1000گلد.همین audiخودمونو مثال بزنیم که قیمتش 1.6م و گلد 1600 عه.بنظر من قیمت پولی خوبه ولی قیمت گلد رو 1400کنید.با این کار ارزش گلد میره بالا و پرفروش میشه
3-نشون دادن موقعیت مکانی یک دوست.مثلا یک روز به دوستم میگم کجایی میگه همون که 2تا پل داره با یک تلفن عمومی lol.اگه یه قابلیت اضافه شه که بتونید به دوستتون درخواست بدید که کجاعه و اونم اکپت کنه مکانش توی مپ نشون داده بشه.مثلا gamerhero_13میخواد samanرو پیدا کنی میزنه: /locate (id  بعد saman میزنه /accept و موقعیت مکانیش برای gamerhero_13نمایش داده بشه.
4-همون طور که بعضی از دوستا بالا گفتن پول در اوردن مث یه کابوسه. لطفا پول در اوردن رو تا حدی اسون کنید.نمیگم کلا طوری کنید که یک لول 3هم لامبور سوار شه lol
5-بنظرم باکس کریسمس رو هیچکی نمیخواست پاک شه.1ماه دیگه باکس نوروزی بیارید. و یکم دیرتر حذف کنید شهروندان iran mta یکم پولدار شن xD
6-زمان زندانی رو یکم کاهش دهید.
7-بنظر من سرور اگه اینارو ادد کنه دیگه چیزی کمی نداره.اینا هم چیزای نیستن که توی سرور هرج و مرج ایجاد کنه.اگه فکشن هکر بیاد بازی خیلی خیلی سخت میشه و توی شهر فقط کیل خوردن پلیر هارو تماشاکنید.
8-همینا کافیه ¬¬:D
@gamerhero

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال

با سلام 

یک قابلیت برای ماشین ها به ذهنم رسید 

بک اسموک mta-screen_2018-02-04_22-00-30.thumb.png.0a4d85984948b609dbcdaa4ee2443c88.png

قابلیتی اضافه کنید که مکانیک های عزیز بتوانند

برای انواع ماشین بک اسموک بزارن 

و بشه رنگشو انتخاب کرد 

و یک منطقه درست کنید تا مخزن اسموک(دود) رو پر کنیم

فک نکنم کار سختی باشه و میتونید از این هواپیما کپی برداری کنید و دودش رو به ماشین اضافه کنید

که پلیر های عزیز بتونن با تولید دود از دست دوستانشون و پلیس ها سریع تر فرار کنن

و این دود 10 ثانیه ماندگاری داشته باشد

با تشکر از شما

2219134-8348-b__787974991.jpg.a6931a4f10b00e84e8ed80cf3d59ed6c.jpg

• Like 1

لینک به ارسال

بنظر من safir فکر عالی کرده.با ماشین از اول چهار راه تا اخرش روشن کنیم خیلی حال میده.دود هم تا 10ثانیه ماندگار باشه.یا هنگام فرار کردن از دست پلیس روشنش کنیم xD

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، gamerhero گفته است :

بنظر من safir فکر عالی کرده.با ماشین از اول چهار راه تا اخرش روشن کنیم خیلی حال میده.دود هم تا 10ثانیه ماندگار باشه.یا هنگام فرار کردن از دست پلیس روشنش کنیم xD

فکر باحالیه ولی چون fps می خوره و میشه سو استفاده کرد ازش اد نمیشه

لینک به ارسال

سلام خدمت همه همکاران عزیز ایران ام.تی.ای
من یه پیشنهاد در باره این باکس های جدید دارم
این که در یه روز و ساعت مشخص
هر هفته یه قرعه کشی در یه مکان خواص انجام شه بین پلیر هایه انلاین که همه در اون روز و ساعت آنلاین بشن و قرعه کشی انجام شه و ای.دی یک نفر از حاظرین در بیاد و برنده بشه و یک باکس دریافت کنه یا به هر چند نفر که فکر میکنید خوبه
به نظر من خیــــــــــــــلـــــی هیجانش بالاست و به همه مطمئنم خوش میگذره از همه مهم تر اینه که همه پلیر های سرور به امید اون روز در سرور که قراره شاید خودشون برنده باشن انگیزه بیشتری در طول هفته داشته باشن و با شوقِ بیشتری بازی کنن

بازم ممنونم از همه کسانی که تو این سرور زحمت میکشن که به پلیر ها خوش بگذره :   )

لینک به ارسال

میگم مگ مافیا Dragon And jeferson باگ داره که کسی لیدریشونو نمیگیره ؟؟

خب اگ نداره پلیرا برن لیدریشونو بگیرن دگ !!

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

اره fps خيلي مياد پايين

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

دادا پيشنهاد هاي بالا منو بخون.كدوم غيرممكنه؟ ميشه بگي كدومو اضافه ميكني tnx

لینک به ارسال

سلام چون نزدیک ایام نوروز هستیم 

تقاضا داریم باکس نوروزی رو در چهار راه قرار دهید 

چون پول در اوردن سخت شده و ما حداقل بتونیم واسه خودمون تا عید یه چیزی بخریم

• Like 1

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، safir گفته است :

سلام چون نزدیک ایام نوروز هستیم 

تقاضا داریم باکس نوروزی رو در چهار راه قرار دهید 

چون پول در اوردن سخت شده و ما حداقل بتونیم واسه خودمون تا عید یه چیزی بخریم

دقيقا.بعد نوروز هم ديرتر پاك كنيد

لینک به ارسال

slm man y nazar darm k [BASS] ezafe she k mechanic ok koni vaghti kasi ba mashin dare mire ba bala bordan seda [/radio] kasi k to mashin taraf nist seda ro beshnave bahal mishe age ad beshe

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، SlenderMan گفته است :

slm man y nazar darm k [BASS] ezafe she k mechanic ok koni vaghti kasi ba mashin dare mire ba bala bordan seda [/radio] kasi k to mashin taraf nist seda ro beshnave bahal mishe age ad beshe

این که شما میگید به صورت اینکه رادیوازبیرون شنیده بشه بود ولی به دلیل سو استفاده پلیر ها حذف شد!

لینک به ارسال

به نظر من یک قابلیت برای PD اضافه بشه که بتوانند خانه های Gate دار را هک کنند . چون بعضی از پلیر ها در این خانه ها قایم می شوند . با تشکر

لینک به ارسال

با سلام به نظر من این که سیستمی اد کنید واسه پلیس که وقتی از دستورات /m1 /m2 /m3 /m4

استفاده میکنند روی پلیر برای پلیس ها بنویسه که ما اخطار ایشون رو دیدیم یا ن مثلا به کسی /m4 میدی بنویسه x ekhtar shomara daryaft kard

X ekhtar shomara daryaft nakard

خیلی فکر خوبی هست و کسی هم علکی وانتد نمیگیره. 

• reaction_title_1 1
  • Like 1

لینک به ارسال

هوالرزاق

برای اداره پلیس تفنگی به نام (EMP) ادد کنید تا راه خوبی برای مقابله با ماشین های پر سرعت باشه به این صورت که با فعال سازی تفنگ و پرتاب چند قطعه به ماشین پر سرعت اون رو برای مدتی از کار بندازه تا پلیس های محترم راحت تر به امور جرایم رسیدگی کنند 9_9

"باشد تا رستگارشویم"

لینک به ارسال

نظرم اینه همه ماشین های سرور رو اسکین دار کنید یکی نه همه رو هیچی ماشین خود بازی نمونه اسکین 25 50 مگ اینا اسکین 5  4 3 مگاباتی اضافه کنید که یکم طعبیی شه  اخه یعنی چه ماشین خود بازی استفاده کنیم بعدش یه cmd اضافه کنید که بشه یکی رو که میخواد بره زندان ولی پلیس نیست تو سرور خودش بره زندان اگه پلیس باشه اون کمد کار نکنه یکی بعد مهههمم ترین نظیریه پول جاب هارو زیاد کنید همش مردم دونبال باس دریور باشن یعنی چه مثلا خلبانی زیاد کنید استیل واشر زیاد کنید اینا

ویرایش شده در توسط mehrzadjadid
  • Like 1

لینک به ارسال

سلام به نظر من پول فکشن ها و جاب ها را زیاد کنید و پول ماشین ها را کم کنید با نشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری