رفتن به مطلب

شکایت از برای تست مدیک شدن

Alimln2

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:ALIMLN
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:....
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):6
توضیحات شکایت:سلام بنده بعد دوروز رفتم تست مدیک شدن دادم از وقتی تست شروع شد از سوال اول اصلا نمیتکنستم سوال هارو بخونم از بس که بد نوشته شده بود همه دوست های من در بازی اینگلیسی تایپ میکنن ولی من چرا نباید سوال های تست رو بخونم منی که همه چیز های اینگلیسی سرور رو میخونم و مفهومشونو میفهمم چطور نباید سوال های تست رو بخونم لطفا سوال های تست رو درست و با جوری بنویسید که حداقل خونده بشه مخصوصا سوال آخر که اصلا نفهمیدم چی میگه فک کردم میگه ساعت چند از بازی خارج میشوید. لطفا سوال هارو درست کنین که بقیه رد نشن مثل من بد بخت.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Ba Salam 1: Teste Ra sub-Leader bande Gerefte ast ! Dar gesmate Marbote Shekayat Konid !

2: Hame soalat Kamel an Ghabel Fahm Ast Chon khodam Soalat Ro Be sub-Leader Ha Dadam Va Goftam Je Az In soalat Estefade Konan !

3: Moshakhas konid Ke Az che Kasi Shekayat Darid !

4: Shoma Be Shedat Mozahemat Injad mikardid ! VA Ma mitavanestim shoma Ra rad konim !

• Like 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

اولا من اصلا قصد مزاحمت نداشتم و هرچی در دلم بود به شما گفتم

دومن اگه سوالات کاملا خاناست و مفهدمش معلوم است پس باید مشکل از من باشد ن پس اگه اینجوریه چطور من متن شمارو خوندم و اون سوالات رو نتونستم بخونم و مفهومش رو بفهمم

سومن من شکایتی از شما نکردم فقط گفتم ک سوالات رو درست کنین ک بشه خوند ن از شما ن از ساب لیدر من فقط تونستم سوال اول رو بخونم

و شکایت رو توی مضوع نوشتم ک بیاین بخونین و جواب من رو بدین ک بفهمین شاید بعضی ها هم بخواتر همین موضوع رد میشوند پس من اصلا مهم نیستم و میدونم ک شما این روز ها که شکایت میکردم و توی سرور زنگ میزدم صد درصد فحاشی کردین ولی مهم نیست چون من بدبختی بیش نیستم

ممنون خوندین

لینک به دیدگاه

با سلام 

@SpArTaCuS لطفا با SubLeader خود صحبت کنید و نتایج رو اعلام کنید 

لینک به دیدگاه

نتایج :

تست از ایشون گرفته شد و طبق گفته ساب-لیدر بنده ایشون وضعیت خوبی نداشتند و از تست رد شدند....

و ایشون هم الان بهونه آوردند که من سوالات را به زبان Fenglish متوجه نمیشم ! و این مشکله ما نیست ، چون ما 10 تا سوال را مشخص کردیم و از پلیر ها میپرسیم و کاملا قابل فهم و درک است !

اینجا سوال برای من  پیش می آید که اگه متوجه نشدند میتوانستند بگوید که سوالات را واضح تر از اینی که هست بیان کنن چرا نگفتند؟!

و اینکه ادمین محترم ایشون معلوم نیست از من شکایت داره یا از ساب-لیدر بنده یا اصلا شکایت داره یا نداره....

ویرایش شده توسط SpArTaCuS
لینک به دیدگاه

با سلام

1- بنده قبل تست به شما Call داده و پرسیدم آماده ی تستی؟ شما در جواب گفتید بله

2- شمایی که بلد نبودید فینگیلیش تایپ کنید چجور میخاید تست بدید ؟! شما حتی در تست هم به صورت فارسی داشتید تایپ میکردید و بنده به شما هیچی نگفتم که همین خود این موضوع یک نوع غلط محسوب میشه !

3-  بنده  سوالاتی را از شما پرسیدم که لیدر محترم به بنده داده بود تا تست از این سوالات استفاده کنم و سوالات خیلی واضح بودند!

4- لطفا هدف خود را مشخض کنید شما معلوم نیست که از بنده یا لیدر محترم شکایت دارید!

5-بنده هر روز از چندین نفر تست میگیرم ! خوب چرا انها در تست رد نمیشن اگر شما کمی از قوانین را بخوانید متوجه خواهید شد که ما چی میگیم !

_____________________________________________________________________________________________________

اینم از مدارک تست شما که رد شدید !

http://uupload.ir/files/qhu4_mta-screen_2020-01-14_17-35-54.jpg

http://uupload.ir/files/scyk_mta-screen_2020-01-14_17-37-48.jpg

**موفق باشید**

لینک به دیدگاه

من به کی قسم بوخورم ک منظور سوال هارو نفهمیدم ک شما باور کنین دارم میگم سوالاتونو بهتر تایپ کنین و من سوال اول گفتم ک متوجه نشدم یا گفتم نفهمیدم ولی شما بجای بهتر کردن سوال دوباره برای من سوال رو ارسال کردین چطوری پس من تونستم متن اینگلیسی آقای لیدر رو بخونم پس حتما باید میدونستم ک سوال ها منظورشون چیه دیگ ن

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Alimln2 گفته است :

من به کی قسم بوخورم ک منظور سوال هارو نفهمیدم ک شما باور کنین دارم میگم سوالاتونو بهتر تایپ کنین و من سوال اول گفتم ک متوجه نشدم یا گفتم نفهمیدم ولی شما بجای بهتر کردن سوال دوباره برای من سوال رو ارسال کردین چطوری پس من تونستم متن اینگلیسی آقای لیدر رو بخونم پس حتما باید میدونستم ک سوال ها منظورشون چیه دیگ ن

@DarcyElioT

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SpArTaCuS گفته است :

با سلام لطفا برنامه ای چیده بشه از ایشون دوباره تست گرفته شود 
بسته شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن