ajaxw

kia

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟kia

اسم شما در بازی ؟ajax)

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)

توضیح شما در باره این شکایت؟لیدر پارتی بازی میکنه رلش میگه دوستام نبر زندان  ب کیا میگم کیکت کنه من از ترس ادمین پارسا رفتم ب روز نگینو بردم زندان گفت ب کیا میگم من تایم انلاینیم از کل ممبرا بالا تره ادمینا و پلیر های انلاین خبر دارن ی روزو نیم نبودم شب متین ساعت 10 بود چند ساعت قبلش حسین بهم گفت ساب لیدر بهش گفتم ک نمیتونم بیام ب کیا بگه ک نگفت من 60 ساعت کیک شدم از فکشن لطفا ریشه پارتی بازی رو نابود کنید

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ lqwj_gta_sa_2018-01-10_17-05-43-924.jpg 2dst_gta_sa_2018-01-10_17-16-14-905.jpg  gdc_gta_sa_2018-01-10_17-25-07-047.jpgbr4_gta_sa_2018-01-10_18-43-14-873.jpg 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب اول از همه اینکه شما به خاطر میتینگ کیک نشدید .. دوم از همه اینکه شما حتی روز بعد هم انلاین نشدی یعنی روز پنجشنبه  جمعه هم نبودید شما چرا باید 2 روز نباشید بدون اطلاع شما میتونستید پست مرخصی بزارید... لطفا پاسخ گو باشید ...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اولا 5 شنبه من چند ساعت بودم قبل متیینگ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ادمین اگه مدارک مرد نیاز کم بود قبل بستن شکایت بگو مدرک اصلی رو بزارم

لینک به ارسال

با سلام .

اولاندش که شکایت شما رد شده به دلیل این که تاریخ گذشته است .

دومندش این که من از طرف OWNER  عزیز @GodFather  به بنده شخصا در تیم اسپیک گفتند که هر کس بیشتر از یک یا دو روز انلاین نشده است کیک کن.

سومندش شما همونی هستید که تست PD رو رد شدید و از بنده خواهش کردید که شما رو اینوایت کنم و گفتید @GodFather  گفته اینوایت کن.

از همه این ها که بگزریم اگر ناراحتی شما سر Rank Up نشدن است باید به خدمت شما عارض باشم که فکش بنده شیر تو شیر نیست که هر کسی بخواد Rank Up بشه .

و در اخر من نه واسه Admin نه واسه Gfam نه واسه Friendam و نه واسه Member های سرور برتری به حساب نمیارم و همه در یک حد هستند.

این شکایت رو میسپارم به دست Admin های محترم سرور با تشکر.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام پست به من ربطی نداره اما باید یک چیزی بگم @ajaxw شما کلان 3 بار دپارتمنت رفتید هر 3 بارم شکایت کردید :D یه بار که از ng به دست seyed یه بار دیگه هم من کیک کردم اینبار هم به دست لیدر کیا کیک شدید از همشونم شکایت کردید همشونم رد شده شما فک نکن خیلی پلیر قانون مندی هستی روزی کلان نیم ساعت میومدی این اواخر ام 3 4 روزی بود ان نشدید از ادمین تقاضا دارم به شکایت های بی مورد ایشون رسیدگی کنه با تشکر. 

لینک به ارسال

با سلام‌ شکایت شما رد شد‌. دلیل ۱ رو خود لیدر محترم اشاره کرده ، دلیل دومش فکشن PD NG FBI فکشن های مهمی هستند و کسی که وارد فکشن میشود باید فعال باشد ، و یا با اجازه لیدر مرخصی بگیرد و هماهنگ باشد .

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.