رفتن به مطلب

amir_hy

Multi-777

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:GrandMaster
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:amir_hy
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):27 Civilian
توضیحات شکایتوانتد دادن در حالت اسلیپ
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/vkf1_mta-screen_2020-01-07_12-13-59.png

http://uupload.ir/files/b73w_mta-screen_2020-01-07_12-14-53.png

http://uupload.ir/files/krcs_mta-screen_2020-01-07_12-14-56.png

• Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@BlackMass

لیدر محترم لطفا بررسی کتید

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

افسر محترم @amir_hyمدارک Dm و Nonrp پلیر را قرار دهید در غیر اینصورت با شما برخورد خواهد شد..

@GrandMaster پلیر محترم با توجه به وضعیت کنونی شما (شکایت ها و ...) شما همواره در حال  Nonrp  میباشید , این موارد دور از شان پلیر با سابقه همچون شما  میباشد که عمل مربوطه را انجام داده و برای خدشه دار کردن سابقه یک پلیس دست به اقدام Nonrp که معنی ان را به خوبی میدانید بزند...)

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما و لیدر محترم
پلیر Grandmaster  در حال DM در محل امن و چهار راه بودن که توسط بنده وانتد مربوطه داده شد که ایشون بلا فاصله در هاوسشون اسلیپ زدن و من حتی وقتی اسکرین شات هم که گرفتم ایشون در حال فرار بودن.
در ضمن کسی هم که مورد Dm قرار گرفته بود کنار من بود و در عکس موجود هست.
این پلیر وقتی DM کردن شروع به فرار به سمت هاوسشون کردن که در همون روبرو بود و با Non Rp کردن به بنده تهمت وانتد در اسلیپ میدهند ! لطفا رسیدگی کنید

مدرک

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، amir_hy گفته است :

با سلام خدمت شما و لیدر محترم
پلیر Grandmaster  در حال DM در محل امن و چهار راه بودن که توسط بنده وانتد مربوطه داده شد که ایشون بلا فاصله در هاوسشون اسلیپ زدن و من حتی وقتی اسکرین شات هم که گرفتم ایشون در حال فرار بودن.
در ضمن کسی هم که مورد Dm قرار گرفته بود کنار من بود و در عکس موجود هست.
این پلیر وقتی DM کردن شروع به فرار به سمت هاوسشون کردن که در همون روبرو بود و با Non Rp کردن به بنده تهمت وانتد در اسلیپ میدهند ! لطفا رسیدگی کنید

مدرک

@BlackMass

@HoseinKhan

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، BlackMass گفته است :

با سلام و احترام

افسر محترم @amir_hyمدارک Dm و Nonrp پلیر را قرار دهید در غیر اینصورت با شما برخورد خواهد شد..

@GrandMaster پلیر محترم با توجه به وضعیت کنونی شما (شکایت ها و ...) شما همواره در حال  Nonrp  میباشید , این موارد دور از شان پلیر با سابقه همچون شما  میباشد که عمل مربوطه را انجام داده و برای خدشه دار کردن سابقه یک پلیس دست به اقدام Nonrp که معنی ان را به خوبی میدانید بزند...)

لیدر @BlackMass شما دارید زود قضاوت میکنید درباره من

100% من نمیام شخصیت خودمو جلو بقیه خراب کنم که یک ممبر رنک1 FBI  اف دبل بگیره یا کیک بشه

اگه بخوام با کسی دشمنی کنم اول میرم سراغ فردی که مقام بالاتری داشته باشه

اگه ایشون در اسلیپ به من وانتد دادن مشکل خودشونه

اینطور که معلومه این پلیرآگاهی کاملی از قوانین دپارتمنت نداره

ولی بازم با اینکه میدونم شکایتم تایید میشه 

شکایتمو پس میگیرم که شما فکر نکنید من جزو افرادیم که به خاطر زمین زدن کسی دست به هر کاری میزنه

شکایت پس گرفته میشود

• Like 2
لینک به دیدگاه

احسن پلیر با شان پر سابقه درود بر تو حسین کار خدادوستانه انجام دادی 

• Like 2
لینک به دیدگاه

@HoseinKhan

Grand Master Dar tamam Zaman Haye Ke to Sv Hastam Dar Hal Non-Rp Va DM Hastesh Age Gharare Ba Sahne Sazi Har Dafe Biad Shekayat Kone Ke Nemishe Man Az Admin Mohetaram Khahesh Mikonam Yekam Bishtar Be In Player Hvaseton Bashe Ba Tshakor

ویرایش شده توسط amircolonel1
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، amircolonel1 گفته است :

@HoseinKhan

Grand Master Dar tamam Zaman Haye Ke to Sv Hastam Dar Hal Non-Rp Va DM Hastesh Age Gharare Ba Sahne Sazi Har Dafe Biad Shekayat Kone Ke Nemishe Man Az Admin Mohetaram Khahesh Mikonam Yekam Bishtar Be In Player Hvaseton Bashe Ba Tshakor

😂

باشه!

لینک به دیدگاه

nazaret chiye dobare shekayat *****?!

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GrandMaster گفته است :

لیدر @BlackMass شما دارید زود قضاوت میکنید درباره من

100% من نمیام شخصیت خودمو جلو بقیه خراب کنم که یک ممبر رنک1 FBI  اف دبل بگیره یا کیک بشه

اگه بخوام با کسی دشمنی کنم اول میرم سراغ فردی که مقام بالاتری داشته باشه

اگه ایشون در اسلیپ به من وانتد دادن مشکل خودشونه

اینطور که معلومه این پلیرآگاهی کاملی از قوانین دپارتمنت نداره

ولی بازم با اینکه میدونم شکایتم تایید میشه 

شکایتمو پس میگیرم که شما فکر نکنید من جزو افرادیم که به خاطر زمین زدن کسی دست به هر کاری میزنه

شکایت پس گرفته میشود

پلیر محترم این واکنش برای نگرفتن وانتد کاملا طبیعیه! خب طبیعتا هر شخص برای منفعت خودش پی به انجام این کار میبره..

علاوه بر نکاتی که عرض شد شما نکات مثبت نیز دارید که در برابر این عمل هیچ میباشد.. خب طبیعتا هر شخص که تجربه کسب میکنه میتونه با این تجربه بر علیه دیگران که تازه وارد هستند استفاده کنه که در شکایت از انجمن به طور واضح مشخصه

شما عملکرد نسبتا بهتری نسبت به دیگر افراد دپارتمان در اقلیت نشنال گارد داشتید که شکی توش نیست ( دریافت نکردن Fw که نکته کاملا مثبتیه! )

ممنون از هوش و ذکاوت شما که به این قضیه پی بردین..(تلنگری به افسر مربوطه که دیگر اشتباهشو تکرار نکنه) که این بازم یک پونیت ویژه دیگس ..

با احترام , بسته شود.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، BlackMass گفته است :

پلیر محترم این واکنش برای نگرفتن وانتد کاملا طبیعیه! خب طبیعتا هر شخص برای منفعت خودش پی به انجام این کار میبره..

علاوه بر نکاتی که عرض شد شما نکات مثبت نیز دارید که در برابر این عمل هیچ میباشد.. خب طبیعتا هر شخص که تجربه کسب میکنه میتونه با این تجربه بر علیه دیگران که تازه وارد هستند استفاده کنه که در شکایت از انجمن به طور واضح مشخصه

شما عملکرد نسبتا بهتری نسبت به دیگر افراد دپارتمان در اقلیت نشنال گارد داشتید که شکی توش نیست ( دریافت نکردن Fw که نکته کاملا مثبتیه! )

ممنون از هوش و ذکاوت شما که به این قضیه پی بردین..(تلنگری به افسر مربوطه که دیگر اشتباهشو تکرار نکنه) که این بازم یک پونیت ویژه دیگس ..

با احترام , بسته شود.

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن