رفتن به مطلب

adel

fawareh

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Fawareh
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: adel
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 29
توضیحات شکایت:  

اول از همه اعلام کنم که هیچ گله خاصی از ادمین مذکور ندارم. در سرور استرس و فشار زیادی روی استف هست و این اشتباهات پیش میاد

اما شکایت من:

یک پلیر نوب به نام fearless که متاسفانه افسر پلیس هستند (ببینید کیا پلیس سرور هستن) به من وانتد اشتباه دادن و من در یک پیامک نه چندان مودبانه تهدیدشون کردم. این درست!

ایشون با اینحال وانتد توهین به پلیس رو بهم دادن و زندان هم رفتم. (مدارکش هم موجوده در شکایتی که ازشون کردم : پلیس حرفه ای قسمت دوم)

با اینحال این پلیس نوب دوباره رفته شکایت کرده فروم و ادمین عادل عزیز هم شکایت رو تایید کرد.

خب ایشون باید می گفت که شما پلیسی و میتونی وانتد بدی (که دادی) و دیگه بیخود می کنی شکایت می کنی. 

این مهم نیست. من میگم با من حال نکرده می خواد مجازاتم رو دو برابر کنه

ولی دیگه چرا دو بار شکایتشو تایید می کنید؟! این دوبار شکایت کرده هر دوبار منو محکوم کردید ! 

یعنی چی ؟ هر پلیسی وانتد بده بعد شکایتم بکنه؟ اونم دو بار؟ ادمین هر دو بار هم تایید کنه؟

خوشحالم که از دپارتمان استعفا دادم. دیگه سطحش افتضاح پایین اومده

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

شکایت اول ایشون

شکایت دوم ایشون

درخواست رفع مجازات های احتمالی خودم + تذکرات شدید به پلیر مذکور رو دارم.

ویرایش شده توسط fawareh
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده در سرور در جریانه این ک پلیسی ب شما وانتد رو داده باشه یا نداده باشه نیستم .

در مورد تایید شکایات در شکایت اول بنده فکر کردم  ک شما Civilian هستید و با این ک در جریان نبودم ک پلیر وانتد ب شما داده  شکایت رو تایید کردم

در شکایت دوم فکر کردم ک بنده اشتباه کردم و  شما هنوز هم در Dp هستید ک شخص شاکی ساب لیدر محترم رو تگ کرده برای همین من هم ساب لیدر محترم رو تگ گردم ایشون رسیدگی کنه و ساب لیدر ب من گفت ک شما Civilian هستید.

پس بنده شکایت فحاشی شمارو تایید کردم. 

تا بررسی منیجر محترم بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن