خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Dragon

رهبر
 • تعداد ارسال ها

  212
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره Dragon

آخرین بازدید کنندگان نمایه

143 بازدید کننده نمایه
 1. شکایت از alizvl

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ alizvl اسم شما در بازی ؟ Mr_DesTRoYeR توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون در news/ [ . ] نزاشتن ! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 2. shekayat az MR_DesTRoYeR

  با سلام. @MOHIX83 بنده وقتی که حقوق همه رو دادم شما انلاین نبودید و بنده گفتم که چون پول لازم هستید چند روزی صبر میکنم تا شما بیاید! و حتی بعد از دموت شدن من باز هم صبر کردم تا شما بیاید ولی نیومدید! و بنده هم وقت اضافه ندارم. نمیتونم تا 1 سال صبر کنم که شما بیاید! و اینم بدونید که مهلت هر شکایت 24 ساعت هست! و ایشون دیر شکایت کردن! و ایا شما مدرک دارید که من گفتم حقوق شما رو نمیدم؟! شما دارید به بنده تحمت میزنید! و @ParsaAvenger بنده در حساب بانکی اکانت خودم 1,000$ دارم! و توی جیب اکانت ام 72,511$ دارم اگر میخواید ازم تیک کنید.
 3. Mr_DeStroYer

  با سلام 1-عزیزم حالا تو شدی دادمهر 2 ؟ 2-برو خداتو شکر کن که ازت بخاطر وانتد اشتباه شکایت نکردم ! 3-من از طرف شما 3 تا وانتد اتک کاپ گرفتم و بعد شما رو کیل دادم و شما به بنده بجای 2 وانتد کیل کاپ 5 تا وانتد کیل کاپ دادید!
 4. shekayat az MR_DesTRoYeR

  عشقم من که نمیتونم 1 سال صبر کنم تا تو بیای سرور و من حقوق تورو بدم
 5. درخواست استعفای مافیای ازروس

  اسم شما در بازی؟Mr_DesTRoYeR لول /سطح شما در بازی؟41 ایا کامل درباره استعفای خود تصمیم گرفته اید؟بله به چه دلیل می خواهید از این مافیا/فکشن بروید؟(حداقل 1 خط توضیح) ..... از عملکرد لیدر و ساب لیدر این مافیا/فکشن راضی هستید؟(بله/خیر)اره خیلی گل بود!
 6. shekayat az MR_DesTRoYeR

  با سلام. 1-دوست عزیز بنده وقتی لیدر Nr بودم حقوق همه رو دادم چون موقه حقوق دادن توی سرور بودن و شما نبودی! 2-من باید مدرک بدم؟! 3-شکایت الکی و بدون مدرک رد میشه! 4-من کی گفتم حقوقت رو نمیدم؟ مدرک داری بزار ! 5-من از @MOHIX83 شکایت دارم! به دلیل تحمت زدن به بنده!
 7. شکایت از Mr_DesTRoYeR

  @ehsan021 اگه قرار بود که مافیا مافیا دیگه رو کیل نده باید call 110/ رو هم برای مافیا ها میزاشتن
 8. شکایت از Mr_DesTRoYeR

  با سلام. 1- فازت چیه؟! مافیا باید مافیا دیگه رو کیل بده دیگه 2-من توی HQ Yakuza کیل دادمت 3- @mehdi.tip تو مضوعی که بهت مربوط نیس حرف نزن از شکایت الکی بپرهیزیم . . . .
 9. شکایت از _Ranger_

  اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ _Ranger_ اسم شما در بازی ؟ Mr_DesTRoYeR رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Civilian | 41 توضیح شما در باره این شکایت؟ اخه لیدر هم Non-Rp میکنه؟! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 10. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

  اسم واقعی شما؟ محمد سن واقعی شما؟ 15 اسم شما در بازی؟ Mr_DesTRoYeR لول /سطح شما در بازی؟ 41 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 10 ساعت به بالا فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) Leader Nr . Leader FMS . Leader Dark . . . . هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) اولین مافیا من بوده هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) . . . ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 1 5
 11. سلام من ۲۰هزار تومن برا شما گلد میخرم و شما در عوضش برام ۱میل پول بدید اگه راضی هستید تو تل پیام بدید 09902881753

 12. در خواست عضویت در فکشن مکانیک

  اسم واقعی شما؟ محمد سن واقعی شما؟ 15 اسم شما در بازی؟ Mr_DesTRoYeR لول /سطح شما در بازی؟ 41 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 12 ساعت به بالا فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) Leader FMS . LEader Nr . Leader Dark. Sub Medic . .. . هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) مکانیک خیلی خوبه و لیدر و ممبر های خوبی داره چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون لیدر و ممبر های خوبی داره و فکشن خوبیه ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 5 6
 13. درخواست استعفای فکشن موسسه خبرنگاری

  سم شما در بازی؟Mr_DesTRoYeR لول /سطح شما در بازی؟41 ایا کامل درباره استعفای خود تصمیم گرفته اید؟بله به چه دلیل می خواهید از این مافیا/فکشن بروید؟(حداقل 1 خط توضیح)از لیدری خسته شدم از عملکرد لیدر و ساب لیدر این مافیا/فکشن راضی هستید؟(بله/خیر)لیدر که خودمم ساب هم که خوب بود
 14. گزارش های هفتگی خبرنگار

  اصلاحیه پست بالا : حقوق این فکشن + حقوق لیدر : 853,000$
 15. DM Nr

  با سلام. @hemenMTA شکایت شما رد شد! دلیل : در Ss های شما اصلا دی ام amin1 دیده نمیشود! و در این صورت شکایت شما رد میشود! با احترام رسیدگی شد! بسته شود. @Ciavash

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.