خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

ItZAdMinMinE

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  51
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره ItZAdMinMinE

 • درجه
  عضو فعال
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

175 بازدید کننده نمایه
 1. SoinerWolf

  با سلام !! مدرک ۱ : http://s9.picofile.com/file/8336188734/mta_screen_2018_09_02_02_11_40.png مدرک ۲‌: در این دو اسکرین شات کاملا واضح است که بنده به ایشون اخطار دادم و ایشون با گذاشتن نقطه اخطار منو حذف کردن این کار اصلا درست نیست !! بنده بلافاصله بعد هر سه اخطاری که میدم اسکرین شات میگیرم تا مشکلی پیش نیاد!‌! وطبق اسکرین خودش من به ایشون درست وانتد دادم!! محض اطلاع لیدر مافیا !! بی احترامی ایشون به بنده‌! لینک :
 2. Shams021

  رسیدگی شود !!!!
 3. SoinerWolf

  اسپم کردن خیلی دوست داری نه؟!
 4. SoinerWolf

  عزیزم الان پیسی همرام نیست پس اسپم الکی نکن (: +فردا به اضافه اسکرین شاتا کوبیدن به ماشینم! +اسکرین شاتا فشاری شدن شما ام میزارم !!
 5. SoinerWolf

  درضمن بنده فردا اسکرین شات کوبیدن به ماشین و اسکرین شات چپ کردن ماشینمو میزارم !!!
 6. SoinerWolf

  دقیقا در این اسکرین شات معلومه !! شما میومدین میزدین به ماشین من و یک بار ماشینم چپ شد و بلافاصله تا اخطارو میگرفتید تو /m3 میومدین جلو که میرسید به همینجا ! اگه میشد ته عکس یعنی روبرو ماشینتون نگاه کرد میشد دید که ماشین بنده در همین اسکرین چپ شده !!
 7. SoinerWolf

  اسکرین شاتمو فردا میزارم فروم !!
 8. SoinerWolf

  طبق اسکرین شات خودتون شما . . . نقطه گذاشتید تا سه اخطاری که من به شما دادم پاک شه و فقط وانتدم. که دادم معلوم شه (: #تهمت_نزن !!!
 9. SoinerWolf

  بسم تعالی طبق قوانین دپارتمنت کوبیدن به ماشین پلیس: - Ram On Car Cop کوبیدن به ماشین پلیس در وانتد یک است و شما اولین باری نیست که به ماشین من و همکارام میکوبید ! من به شما /m3 اخطار دادم (سه بار) ولی شما به من زنگ زدید و هرچی تونستید فش دادید که میتونستم insult cop کنم ولی به دلیل فشاری که خوردید این کارو نکردم و اسکرین شات فردا قرار میگیرد (پیسی همراهم نیست الان) جمع بندی:شما به ماشین من در صبح ساعت 11 میکوبیدید و تا دومین اخطار میدادم میرفتید این کار سه بار تکرار شد تا اخرین بار شما یک وانتد گرفتید !! با تشکر !
 10. Shams021

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Shams021 اسم شما در بازی ؟SoinerWolf توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام بنده به شمس اخطار دادم که بیاستد تا من فریسک کنم ولی ایشون در هنگام اخطار سوم از بازی خارج شد ! حتما materials داشته که نمیخواست فریسک کنیم !! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟http://s8.picofile.com/file/8336103392/mta_screen_2018_09_01_23_30_22.png
 11. Axe

  Faction Wanted Not Faction Wanted NoT Faction War
 12. سوال

  شما F12 میزنید و عکس در اسکرین شات شما ذخیره میشود سپس در سایت Picofile اپلود کنید و بعد در قسمت لینک که شبیه عکس زنجیر است میزنید و اون لینکی که در سایت Picofile اپلود کردید Paste میکنید به همین راحتی
 13. پولیس علکی میکشه

  طبق اسکرین شات های شما اقای Ripper اصلا در اسکرین شاتای شما نیست ! بنابرین شکایت شما رد میشد پ.ن:پلیس نه پولیس ! الکی نه علکی !
 14. Bia sv test bgiir

 15. در خواست عضویت در فکشن پلیس فدرال

  سم واقعی شما؟محمدرضا سن واقعی شما؟16 اسم شما در بازی؟SoinerWolf لول /سطح شما در بازی؟10 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟6 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)Medic چون لیدرش رفت و من علاقه ای به پلیس فدرال داشتم و استعفا دادم ! هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)بالا بردن امنیت سرور ! چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون قوانین را به خوبی بلدم ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله 100% روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 2

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.