خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

meysammltft

رهبر
 • تعداد ارسال ها

  213
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 Neutral

2 دنبال کننده

درباره meysammltft

 • درجه
  عضو نقره ای
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

135 بازدید کننده نمایه
 1. MeysamMltft

  با احترام خدمت شما اول از همه باید بگم که تمامی جواب هایی که بنده به شما میدم یک دور توسط ادمین ناظر چک میشه و سپس بسته میشه 2: راجب شکایت بخش اولتون باید توضیحاتی خدمت شما عرض کنم: 1:هنگامی که شما افسر پلیس رو به قتل رسوندید اونت به پایان رسیده بود و در تایم عادی سرور بودیم که مجازاتش 5wantedهستش 2:شما میگین که میخواست در حالت off dutyوانتد بده خب این یه اشتباهیه که اکثر cop ها نه تنها درpd بلکه در تمامی دپارتمان ها یک امر طبیعی هستش که آدم وانتد میخواد بده بعد یک لحظه متوجه میشه که در حالت انجام وظیفه نیست (اگر اونطوری باشه بار ها شده که ممبر های دپارتمان ها طرفو میخوان arrestکنن و میبینن که dutyنیستن و سریعا dutyمیکنن تا وظیفشونو انجام بدن . این تا اینجا که شکایت شما هرز بود بخش شماره ی 2 :اگر قرار بر این باشه که شما hpخودتونو 1 کنین و بیاین زیر ماشین پلیس تا بهانه ای برای انجام فرایند شکایتی جدید داشته باشید باید بگم که سخت در اشتباهید(چون اگر اینطوری باشه بنده هم میتونم بیام با hp1 زیر ماشین شما و سریعا به شما wanted 5بدم به دلیل کشتن پلیس. 2:هنگامی که بنده برای شما مدرک اوردم احساس کردم که شما دارید تقلب میکنید چرا؟: 1:زمانی این شکایت شما قابل قبوله که در دلیل مرگ نوشته شده باشه شما زیر ماشین آقای x (له) شدید .(بله در اینجا بنده کاملا حق رو میدم به جنابعالی چون ممبر بنده خطا کرده و چند ثانیه ای با ماشین بر روی شما ایستاده) موضوع شماره 3: شما میگین که ایشون پارتی بازی میکنند و شکایت رو قبول نمیکنن . اینجاس که باید بگم دلیل نمیشه بنده هر مضخرفی رو قبول کنم و ممبر رو مجازاتش کنم شما چندین شکایت کردید که قبول شد و بنده هم مجازات ممبر های خودم رو انجام دادم پس این نشون میده که شوخی ای با کسی ندارم. شما هم اگه دقت کنید اگه شکایت هاتون بیهوده نبود تا به الان 2 اخطار نمیگرفتید. از ادمین های محترم درخواست دارم که اگر خطایی از بنده در این قضایا سر زده (پس از بررسی دوباره شکایت ها) تمامی مجازات را بدون ذره ای تخفیف به عمل آورند. با سپاس فراوان میثم ملتفت
 2. Sniif Niro/Sath i

  با احترام خدمت شما با توجه به اینکه این کار کاری به گونه ای طبیعی است این شکایت شما به گونه ای هرز و بی مورد محسوب میشود به دلیل: هنگامی شما حق انجام فرآیند شکایت را دارید که: 1:شما با وانتد زیر گرفته شده باشید و تایم زندانی شما 2 برابر شده باشد.(در غیر این صورت این حرکتی هست که عادی هستش یعنی اگه اینطوری باشه افسر پلیس هم میتونه hp1 کنه و بیاد جلو ماشین شما بندازه خودشو) 2: مدارکی مانند فیلم و عکس پی در پی داشته باشید که افسر پلیس که شما را زیر گرفته است .(نه صحنه سازی) 3:هنگامی که افسر پلیس بیشتر از 2 ثانیه شما رو زیر ماشین خودش بگیره و به اون صورت بمیرید چنین چیزی رو مینویسه که در عکس زیر مشاهده میکنین: 4: در عکس مشاهده میکنید که افسر پلیس به شما اخطار داده است که لطفا از روی ماشین بیاید پایین و این خودش نشون دهنده اینه که شما منتظر صحنه سازی هستید بنابر دلایل بالا شکایت شما رد میشود. @Ciavash با احترام خدمت شما رسیدگی شد سپاس فراوان بسته شود
 3. Non-rp

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟onhold اسم شما در بازی ؟meysam_mltft توضیح شما در باره این شکایت؟ با احترام خدمت شما. ایشون پس از کیل کاپ از /quit استفاده کردند برای نگرفتن وانتد که به گونه ای NON-rp محسوب میشه درخواست رسیدگی رو دارم از ادمین های محترم مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 4. شکایت از Hamed

  با احترام خدمت شما شکایت شما قبول شد. پلیر به دلیل نداشتن مدارک کافی یک اخطار اقلیتی fwدریافت کردند. @Ciavash با احترام فراوان خدمت شما . رسیدگی شد. بسته شود.
 5. Hamed

  با احترام شکایت شما رد شد به دلیل: هنگامی که شما دچار time out بشین به در نوشته ی خروج شما مینویسه که [time out] زمانی که هیچ چیزی نوشته نشده از شما یعنی شما با استفاده از escاز بازی لفت دادید و NON-Rpکردید. @Ciavash با احترام رسیدگی شد. بسته شود.
 6. sub pd

  @Ciavash رسیدگی شد. بسته شود.
 7. sub pd

  با احترام خدمت شما شکایت شما رد شد. کار افسر پلیس کاملا درست بوده و طبق حرفی که در بیسیم مرکزی گفته شده انجام داده است. هرگونه non rp از قبیل /q esc انداختن ماشین در آب بصورت عمدی مجازاتش کیل است.
 8. Reza7770 1

  با احترام خدمت شما این پلیر از اداره پلیس استعفا داده است. @Ciavash با احترام بسته شود
 9. درخواست استعفا از اداره پلیس

  با احترام درخواست استعفای شما از اداره پلیس قبول شد. با آرزوی داشتن خاطراتی خوب از ما و این فکشن بدرود. میثم_ملتفت
 10. شکایت از ozv pd

  با احترام شکایت شما رد شد. کار افسر پلیس کاملا درست بوده. هرگونه dm برابر است با 4وانتد و سپس kill @Ciavash با احترام رسیدگی شد بسته شود.
 11. درخواست عضویت در اقلیت اداره پلیس

  درخواست شما تایید شد اماده تست عملی باشید
 12. Professional Sniif

  این کاره ایشون به شما هیچ صدمه ای نزده و شما هم حق شکایت رو ندارین . این اشتباه رو بارها و بارها خوده بنده هم انجام میدم یا مثلا خود شما میرفتید وانتد میگرفتید بعد موقعی که میخواستید ارست کنید میدیدین که اصلا در حال انجام وظیفه نیستین پس یعنی باید از شما شکایت میشد؟ باز هم میگم لطفا در کاری که به شما مربوط نیست دخالت نکنین با تشکر اگر هم شکایتی دارین میتونین از بنده در بخش لیدر ها شکایت کنین
 13. Professional Sniif

  دوست عزیز ایشون در حالت dutyبه شما وانتد دادن میشه بگین به چه دلیل باید avبگیرن؟
 14. درخواست استعفا از اداره پلیس

  با احترام درخواست استعفای شما تایید شد و شما با fp60از این فکشن استعفا دادید با آرزوی داشتن خاطراتی خوب از ما و این فکشن به درود
 15. Professional Sniif

  با درود مجدد خدمت شما همونطور که بنده خدمت پلیر Dadmehr عرض کردم و ایشون به دلایلی منظور بنده رو متوجه نشدن و الان هم دارن مسیر شکایت رو منحرف میکنن تا شکایت هرز حساب نشود . ولی وظیفه خودم دونستم که دلایل رو یکبار دیگ خدمت شما هم توضیح بدم یک دور از اول این قضیه رو با هم مرور میکنیم ادمین محترم: یک اونتی گذاشته بد و به دلیل صلاحیت نداشتن ارگانیزر اونت به پایان رسید پس از پایان اونت ایشون افسر پلیس را کشتن (یعنی اونتی در حال اجرا نبود ) افسر پلیس هم طبق وظیفشون به ایشون 5 وانتد دادن. ایشون دوباره شکایت کردن که در حالتoff duty دادن وانتد رو و ما هم با توجه به مدارکی که ارائه کردیم متوجه شدن که اصلا در حالتoff duty افسر پلیس اجازه انجام فرایند وانتد دادن رو ندارد. ولی به دلیل بی توجهی افسردر این خصوص به ایشون تذکرات لازم داده میشه. در این مورد که ممبر مربوطه avبگیره یا fwبه من و مربوطه و به شما هیچ ربطی نداره. بنده همونطور که شمارو با اجرای قوانین از این فکشن کیک کردم مطمعن باشید که برای ممبر های دیگه هم لحاظ میشه چون سختگیری های خودمو دارم. شما هم با این کارتون خواستید که موضوع شکایت رو منحرف کنید و به گونه ای از (بن شدن خودتون) جلو گیری کنید چون خودتونم میدونین که از 3 اخطار شما 2 اخطار رو دارید. باز هم اگر شکایتی از بنده دارید میتونید در بخش شکایت از لیدر ها بگذارید تا رسیدگی شود. @Ciavash با احترام مجدد رسیدگی شد لطفا مروری کنید و در صورت صلاحدید ببندید با تشکر.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.