رفتن به مطلب
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

meysammltft

کمک کننده
 • تعداد ارسال ها

  283
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد meysammltft در دی 6

meysammltft یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

7 Neutral

2 دنبال کننده

درباره meysammltft

آخرین بازدید کنندگان نمایه

240 بازدید کننده نمایه
 1. meysammltft

  __Armin__

  با احترام مسائل داخلی فکشن اعم از [دادن وانتد ها،دادن اخطار های اقلیتی و لفظی،کیک دادن ممبرها] به شما هیچگونه ربطی ندارد و به گونه ای افسر مربوطه موظف به گرفتن اسکرین شات پس از دادن هر وانتد نیست.. بنابر این نیازی برای ارسال مدرک افسر مربوطه نیست و شکایت رد میشود. در پناه حق @TurBOo @Ciavash با احترام خدمت شما رسیدگی‌شد. بسته شود.
 2. meysammltft

  شکایت از Yaser

  پلیر مربوطه تا ۲۴ ساعت آینده حق دفاع از خود را دارد.
 3. meysammltft

  شکایت از meysam_Mltft

  خب بازم میرم سراغ اصلاحیه پیامات.. برداشتن اسکین از اسکین شاپ برای ممبر ها درصورتی مجازه که اسکین رو خود ادمین ست کنه ک برای بنده رو اونر سرور گادفادر ست کردن چون وقتی از اسکین شاپ برداری بعد اینکه کیل میشی اسکینت میپره ... طرف گفته که ۱ دقیقه afkبوده شاید رفته دستشویی نگفته که ۵ دقیقه afkهستش گفته؟؟؟ شما مدرکی دارید که رفتی بالا سر مجرم و afkبود؟؟؟اگه دارید همینجا بفرستید. شما بیشتر از ۳ هفته بودید درست ..در صورت استعفا باید با 10fpکیک میشدید. ولی طبق قوانین شما ۲ عدد اخطار اقلیتی در یک هفته گرفتید که در نتیجه بنده طبق قانون عمل کردم و fp60کردمتون.. حالا لازم به ذکره که بنده به دلیل توهینی که روز اول به بنده کردید بایدfp60میکردمتون ولی دلم به سن کمتون و همچنین اینکه چون از این بازی هیچی سر در نمیارین سوخت و حتی اخطار اقلیتی هم پاک کردم....
 4. meysammltft

  شکایت از meysam_Mltft

  با احترام... اول غلط املایی ها اصلاح میشه و بعد میریم سراغ دفاعیه چون دوس ندارم لیدر بعدیتون خجالت بکشه مثل من از داشتن همچین ممبری. فکتیون:فکشن آدمین:ادمین آفک: ای اف کا AFK فیند:فایند خب خب خب سلام عرض میکنم خدمت ناظرین این شکایت: اخطار اقلیتی اول که اصلا کاملا واضحه دستگیر کردن وانتدی که باید کیل بشه..... اخطار اقلیت دومی: بارها و بارها در میتینگ های هفتگی گفته شده است که با توجه به این که شرایط طوریه که پلیر با وانتد پس از 5 دقیقه به صورت اتوماتیک از سرور توسط بات کیک میشه. شما زمانی که میری بالا سر مجرم میبینی afk هستش برای اینکه بهونه ای دست مجرم ندید آیدی فرد مربوطه رو بنویسید و بگید که آیدی x هستی ؟؟ 3.4 بار این کار رو بکنید و یا چنتا تیر اطرافش بزنین که صدا براش بره و متوجه بشه که پلیس اومده حالا شما چیکار کردی واقعا؟ رفتی بالاسر مجرم 3 تا /m دادی دیدیafkهستش اومدی واس خودت کیل دادی؟ چرا؟ چون یکم پول بیشتر بره تو جیبت؟؟؟؟ خب فکرشو نکردی که مدرکی ازین که فرد مجرم afkهستش داری یا نه؟ تا زمانی مثل امروز که ازت شکایت کرد نیای تو فروم بنویسی من شاهد دارم اینجا دادگاه نیست که میگی شاهد دارم شاید اون آقا دنبال بهونست که شمارو از فکشن بندازه بیرون شما باید بهونه بدی دستش؟؟؟ و در نتیجه دو اخطار اقلیتی در یک هفته مساوی است با اخراج ممبر مربوطه با فکشن پانیش 60. بازم قضاوت با ناظر شکایته و درخواست دارم اگه تخلفی کردم بدون ذره ای تخفیف مجازات انجام بشه ..
 5. meysammltft

  درخواست مرخصی اداره پلیس

  درخواست شما قبول شد از تاریخ 2018/10/18 به تاریخ سرور مرخصی شما آغاز شد.
 6. meysammltft

  شکایت از Mr_Pooya

  با احترام خدمت شما شکایت شما قبول شد به دلیل : افسر اداره پلیس موظف به دادن تذکراتی در مورد AFKبه شما بود مانند [ID Black Hasti] یا مواردی از این قبیل... @TurBOo @Ciavash با احترام رسیدگی شد بسته شود.
 7. meysammltft

  جلسات اداره پلیس

  با احترام خدمت شما جلسه این هفته اداره پلیس در روز پنجشنبه مورخ. 1397/7/26 در ساعت 22:00 واقع در اداره پلیس مرکزی خواهد بود. لطفا در زمان معلوم شده در جلسه حضور داشته باشید. در صورت غیبت اخطار اقلیتی دریافت خواهید کرد. حضور شما نشانه شخصیت و اهمیت فکشن برای شماست. به رنک های شما نیز در این جلسه رسیدگی خواهد شد.
 8. meysammltft

  Mr_Pooya 1

  با احترام قبل از شکایت اخطار اقلیتی به افسر مربوطه داده شد. @TurBOo @Ciavash با احترام خدمت شما شکایت بررسی شد . بسته شود.
 9. meysammltft

  قوانین جریمه های اداره پلیس

  با احترام لیست جدید جریمه های سرور بدین شرح میباشد: سرعت مجاز در شهر LSبرابر است با 120km/h سرعت مجاز در LVبرابر است با 160km/h سرعت مجاز درSFبرابر است با 180km/h و سرعت مجاز در جاده و اتوبان برابر 220km/hمیباشد. مبلغ های جریمه ها: 7-5=5.000 12-6=10.000 19-13=15.000 28-20=20.000 39-29=28.000 40+=38.000 پارک غیر قانونی:5.000 بستن راه پس از 3 اخطار با {m/} از سوی افسر مربوطه:10.000 استفاده از نیترو در شهر:10.000 چراغ خاموش در شب :10.000 {فرقی نمیکند که چراغ آسیب دیده باشد یا .... افسر مربوطه موظف است پس از مشاهده فردی بدون چراغ یا چراغ خاموش جریمه کند} نکات تکمیلی: در صورت پرداخت نکردن جریمه توسط فرد متخلف افسر مربوطه موظف است 3 وانتد به فرد متخلف بدهد. فقط افراد با رنک +2 اجازه جریمه کردن دارند. هر وارن سرعت برای افسر پلیس تا 3 ساعت مهلت دارد و پس از 3 ساعت آن وارن سرعت منقضی میشود.
 10. meysammltft

  قوانین داخلی اداره پلیس

  عضویت در دپارتمنت - وانتد 1 نشستن در ماشین پلیس sit on car cop کوبیدن به ماشین پلیس ram on car cop - وانتد 2 داشتن اسلحه weapon فرار کردن از پلیس runner بی توجهی به پلیس بی احترامی به پلیس insult cop نشان ندادن مجوز ها do not show licenses - وانتد 3 داشتن مواد مخدر Drugs داشتن مواد اولیه ساخت اسلحه Materials آسیب رساندن به شهروند attack civilian آسیب رساندن به پلیس attack cop قبول نکردن جریمه do not accept ticket - وانتد 4 DM DB - وانتد 5 کشتن پلیس kill cop - وانتد 6 جنگیدن در زندان DM in jail شریک جرم بودن دزدی از بانک Bank robbery شورش:riont کشتار دست جمعی:Kamikaze باید به شریک جرم قبل از وانتد دادن به طور واضح اخطار دهید. حق فریسک مافیا رو ندارید نکات تکمیلی - به کسی که AFK هست نباید وانتد داد بجز کسی که مواد مخدر و ساخت اسلحه دارد - وانتد های AFK را بعد از 5 دقیقه با اعلام در بیسیم مرکزی کیل دهید - فریسک فقط مخصوص اف بی ای میباشد و شما حق فریسک ندارید. - جریمه فقط برای اداره پلیس میباشد. - وقتی چند نفر از بانک دزدی کردند نباید تا قبل از تحویل گرفتن. پول خود نباید آن هارا بکشید . - فقط در مواقعی که دسترسی به مجرم از طریق ماشین امکان پذیر نباشد میتوانید از هلکوپتر استفاده کنید. - ورود به زندان بدون هماهنگی ng و دخالت در کار آنها در امور زندان fw دارد. - اگر ng یا fbi شما درخواست کمک کردند میتوانید به آنها کمک کنید. - کسی که دارای وانتد است جریمه شامل حالش نمیشود. - فقط لیدر و ساب لیدر حق برداشتن تی 20 پلیس و فدرال را دارد. -شما تا رنک 2 اجازه برداشت موتور NRGاز HQ PDرا ندارید{در صورت مشاهده اخطار اقلیتی به همراه دارد}. -شما تا رنک 2 اجازه جریمه کردن ندارید{در صورت مشاهده اخطار اقلیتی ب همراه دارد}.
 11. meysammltft

  گزارش های هفتگی اداره پلیس

  با احترام طبق بررسی های انجام شده گزارش هفتگی شما بدین شرح است: meysam_mltft:320.000 Hosein021:HELPER Hushi:320.000 Mr_POOYA:238.000 __Armin__ =134.000 mehdi_tip=new member Aviam= Free Slot Yaser=new member Extra Money :meysam_mltft:70.000 HOSEIN021:60.000 Hushi:30.000 Mr_POOYA:20.000 جمع حقوق ها:1.192.000 پلیر __Armin__ لطفا دفعات بعد حجم گزارش کار را پایین تر بیاورید در غیر این صورت بررسی نشده و حقوق هقتگی شما باطل میشود. سپاس فراوان بابت زحمات شما در این هفته حقوق ها در اولین فرصت پس از واریز از طرف تیم ادمینی به حساب شما واریز میشود.
 12. meysammltft

  جلسات اداره پلیس

  با احترام جلسه این هفته اداره پلیس در روز جمعه مورخ 1397/7/20در ساعت 22.00 واقع در اداره پلیس مرکزی خواهد بود لطفا در زمان معلوم شده در جلسه حضور داشته باشید. در صورت غیبت از جلسه اخطار اقلیتی دریافت خواهید کرد. حضور شما نشانه ی شخصیت و اهمیت اداره برای شما است. به رنک ها شخصی شما نیز در همین جلسه رسیدگی خواهد شد.
 13. اسم شما در بازی ؟meysam_mltft سابقه حضور در فکشن/مافیا؟لیدر اداره پلیس عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی : به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟کمک به تیم هلپری {درخواست هلپری} آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله حتما
 14. meysammltft

  درخواست استعفا از اداره پلیس

  با احترام خدمت شمادرخواست استعفای شما تایید شد.و باFP60از اقلیت اخراج شدید. با آرزوی موفقیت و داشتن خاطراتی خوب از ما و این فکشن.
 15. meysammltft

  شکایت از Mr_POOYA

  @TurBOo @Mobin.sis با احترام بسته شود.
×