خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

hemenMTA

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  211
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های hemenMTA

 1. شکایت از TurBOo

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟TurBOo اسم شما در بازی ؟God_Of_Gunner رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)شهروند عادی توضیح شما در باره این شکایت؟mut الکی!نمیدونم این ادمین چرا این قد منفیه؟ یعنی هر چند این شکایتو زدم ولی رد می کنید چرا؟ داش جان اگه av نمیدید ما پلیر ها بی خودی شکایت نکنیم نه؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟پایین ارسال میشه
 2. شکایت از TurBOo

  با سلام 1 سلام امین عزیز شما که بخاطر ریدی که فش نیست اومدید 2ساعت میوت دادی!ولی پلیر اومده بود توهین ناموسی کرده بود 1ساعت میوت 2 شما اسکرینی ندادی که ثابت کنه من به شما ریدی گفتم که فش نیست ادمین گادفادر لطفا رسیدگی کنید!
 3. شکایت از TurBOo

  Bad az 3hafte hanoz residgi nashod wow
 4. شکایت از Turboo

  بعد از 1ماه داش این سوال برای دوستان پیش اومده حتی 1شکایت تایید نمیشه شکایت علیه Turboo عجیبه نه؟؟
 5. شکایت از TurBOo

  امین جان عزیزم من به خاطر میوت شکایت کردم نه بن ! ممنون میشم رسیدگی کنی! یا حق!
 6. شکایت از TurBOo

  http://uplod.ir/exgylaa2l2da/Mute.png.htm
 7. نحوه ی درخواست رفع محرومیت از گیم

  اسم شما در بازی؟(God_Of_Gunner) نام ادمینی که شما را بن کرده ؟TurBOo لول شما در بازی؟(سطح/لول)26 تعداد رسپکت های شما؟78/104 به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)یکی از دوستانم وارد اکانت من شده بودند و به ادمین مورد نظر توهین کرده بودند! unban کنید ممنون میشم! توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)مدرکی ندارم چون در حال حاضر پلی نمیدم ولی می خوام از بن در بیام و الان لبتابم در دسترسم نیست!
 8. شکایت از TurBOo

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟TurBOo اسم شما در بازی ؟God_Of_Gunner رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)school ranke 1 توضیح شما در باره این شکایت؟mut الکی!نمیدونم این ادمین چرا این قد منفیه؟ یعنی هر چند این شکایتو زدم ولی رد می کنید چرا؟ چون خودتون می دونید! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟تا چند دقیقه دیگه ارسال میشه
 9. نحوه ی درخواست رفع محرومیت از گیم

  اسم شما در بازی؟(God_Of_Gunner) نام ادمینی که شما را بن کرده ؟TurBOo لول شما در بازی؟(سطح/لول)26 تعداد رسپکت های شما؟78/104 به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)یکی از دوستانم وارد اکانت من شده بودند و به ادمین مورد نظر توهین کرده بودند! توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)مدرکی ندارم چون در حال حاضر پلی نمیدم ولی می خوام از بن در بیام و الان لبتابم در دسترسم نیست!
 10. شکایت از TurBOo

  residgi shavad
 11. شکایت از TurBOo

  residgi shavad
 12. شکایت از TurBOo

  متاسفانه اسکرین موجد نیست ولی حتی keivan v GodFatehr خود شما انلاین بودید و شاهد میوت من بودید! و به ادمین اس ام اس میدم میگم مگه فش دادم؟؟؟؟ میگه گفتی ریدی اخه ریدی توهینه؟؟؟و ایشون خودشون بلد نیستن میاد به جای من Dragonso جایل مید منم گفتم ریدی هر چند می دونم رد می کنید چون..... خوب به امید حق!
 13. درخواست مرخصی

  اسم شما در بازی god_of_gunner مدت زمانی که شما مرخصی می خواهید؟(چند روز و از چه تاریخی تا چه تاریخی تاریخ شمسی باشد)10 روز دلیل شما برای مرخصی ؟(حداکثر 1 خط)رفتن به سفر!
 14. شکایت از TurBOo

  لطفا شکیبا باشید اسکرین به زودی ارسال میشه!
 15. شکایت از Ahmad

  ببین الان توهین کردی! ببین من توسط Ramin194 کیل شدم! با تشکر دو fw مبارک ( اینم بگم ادمین ارین اونجا بودن)
 16. oUtLaw-No reason wanted

  ina nmidonm fazeshon chie?? 2rooze cop shodan omade shakh shode boro beshin amo omade baxe khodesho avorde fbi ta ezet nakardm beshin !
 17. شکایت از Ahmad

  سلام عزیزم من توسط اون کیل نشدم!! عشقم اول بدون کی کیل کرده بد وانتد بده یا حق!
 18. شکایت از عشقم Rangelar

  اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟Rangelar اسم شما در بازی ؟hemen رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)civilian توضیح شما در باره این شکایت؟عزیز من وقتی یکی از اعضا رو کیک می دی! 3 روز بعد اجازه اوردن دوباره رو داری! اگه بلد نیستی بی کارم بیام یادت بدم؟ اسم عضو Redbull مدارک مورد نیاز برای شکایت؟در خواست استعفا و عضویت در مافیافیوری! چک شود!
 19. شکایت از عشقم Rangelar

  عزیز دلم شما به خوبی قوانین بلد نیستی!! خیلی هم ربط داره !
 20. ramin vase to ham injorie? be server connect nmishe???

  1. Ramin

   Ramin

   Are Midoni Chera Injorie?

    

  2. Ramin

   Ramin

   Chon Server Full Shode Bod Reside Bodim Be 100 Nafar !!!!

 21. dash chera be sever connect nmishe?

 22. dash chera be sever connect nmishe?

 23. salam dash chera be sever connect nmishe?

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.