Mr.POOYA.

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  11
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 Neutral

درباره Mr.POOYA.

 • درجه
  عضو

آخرین بازدید کنندگان نمایه

137 بازدید کننده نمایه
 1. کمبود پلیرە

 2. ایده های جدید برای فکشن جدید هکر

  MrTroll@ پیشنهاد های شما از رو معده می باشد و بی کاربرد مثڵا جایزه گزاشتن برای سر پلیر موجب هرج و مرج و DM فراوان در سرور می شود.
 3. شکابت از hani و Amiralit84

  دیوث اصلا فوش نیست پومیه دیوث نام یکی از فرماندهان دلیر ساسانی بوده که به علت سو استفاده اعراب بی غیرت به فوش تبدیل شده. بنده حق دخالت نداشتم و ببخشید (من پلیر بسیار قدیمی این یوم که فقط اسمم مونده )فقط هدفم اطلاع رسانی همگانی بود که از این واژه بزرگ مسخره و به فوش تبدیل نکنید.
 4. ایده های جدید برای فکشن جدید هکر

  سلام وقت بخیر دا داش عزیز نظر شما خیلی درست و به جا و من هم با تیکه اول کلامتون موافقم ولی داداش گلم بیشتر کسانی که اینجان دوستاران جی تی آی سان آندرسن و هر چقدرم قدیمی باشه باز به هزار بازی نمیدیمش و شما حق گفتن این حر فو ندارید که مسخره س مسخره س بله بازی نکنید ولی ما از کودکی با همین بزرگ شدیم و با گرو استریت {یاکوزا»} بزرگ شدیم و نمی تونیم به همین راحتی ولش کنیم. ودوم خوشی بازی به همین گول خوردن پلیر برای خریدن گلد زیاد هستش و اگر فکتیون ها قانون نداشتن حذف کنی و... جی تی آی به قول معروف خز می شد. در پناه حق
 5. پیشنهادات و انتقادات آزاد از سرور

  TurBOo 17 ناظر 153 ارسال ارسال شده در 3 ساعت قبل ·
 6. پیشنهادات و انتقادات آزاد از سرور

  Tnx
 7. پیشنهادات و انتقادات آزاد از سرور

  این پلیر ا رجمند فکر نکنم دگ به این سرور تشریف بیارن چون خودشون سرور دیگر به نام E*** زدن و به زودی ران میشە و همونجا می مونن.
 8. پیشنهادات و انتقادات آزاد از سرور

  turf ندارن و به همین خاطر کس حاظر به گرفتنشون نیست
 9. این دنیا هیچ اهل دنیا همه هیچ 

  ای هیچ  برای  هیچ بر هیچ مپیچ