Mahdi1001

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  16
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  3

اعتبار در سایت

4 Neutral

1 دنبال کننده

درباره Mahdi1001

 • درجه
  عضو

آخرین بازدید کنندگان نمایه

45 بازدید کننده نمایه
 1. در خواست عضویت درفکشن پزشک

  اسم واقعی شما؟ Mahdi سن واقعی شما؟ 15 اسم شما در بازی؟ mahdi1001 لول /سطح شما در بازی؟ 11 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 8 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ همین فکشن مدیک : به خاطر اینکه غیبت داشتم و مرخصی نذاشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟ این فکشن و دوست دارم چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟ پول خوبی داره کلا فکشن خوبیه ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله کاملا روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟ 1 یا 2
 2. در خواست عضویت در مافیای فیوری

  اسم واقعی شما؟ Mahdi سن واقعی شما؟ 15 اسم شما در بازی؟ Mahdi1001 لول /سطح شما در بازی؟ 11 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 8 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ مدیک : به دلیل غیبت در جلسه و نگزاشتن ss ها کیک شدم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟ خوشم میاد ازش چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟ تیر اندازیم خوبه خوشم میاد از مافیا ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟ 2 ساعت
 3. شکابت از hani و Amiralit84

  خانم hani : اولا ک از هر کی بپرسی میگه ک شما همه رو اذیت میکنیی , شما اومدی منو اذیت میکنی و kill میدی منم حق دارم که w بدم ! در ضمن اگه حرف دیوث فحش نیست پس چیه ؟
 4. شکابت از hani و Amiralit84

  آقای Amiralit84 : وقتی یکی به مادرت بی احترامی کنه شما چی کار میکنی ؟ بعدشم شما نگی که من کاری ندارم .
 5. شکابت از hani و Amiralit84

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Amiralit84 & hani . اسم شما در بازی ؟ mahdi1001 . توضیح شما در باره این شکایت؟ اینا در کلن بست به من فحش میدن . این هانی هم همش منو میبینه ماشینمو با تیر میزنه . الان این امیر علی و هانی واسه چی فحش داده ؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 6. شکایت از arsalan_0098

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ arsalan_0098 اسم شما در بازی ؟ mahdi1001 توضیح شما در باره این شکایت؟ من و رفیقم داشتم تمرین میکردیم ( Duel ) بعد ایشون میاد ب هر 2 تامون 4 تا w میدن و میکشن و تموم . مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 7. شکایت از

  آقا رسیدگی کن خب تو قوانین نوشتن اگه poop زدم 2 تا w بگیریم ؟
 8. شکایت از

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ amir007s اسم شما در بازی ؟ mahdi1001 توضیح شما در باره این شکایت؟ رفتم رو موتور بعد زدم poop/ بعد دیدم بهم 2 تا w داد . آخه به خاطر یه poop میان 2 تا w میدن مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 9. شکایت از mahdi0098behnia

  ممنونم
 10. شکایت از mahdi0098behnia

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ mahdi0098behnia اسم شما در بازی ؟ mahdi1001 توضیح شما در باره این شکایت؟ بدون دلیل هر دفعه میاد منو میکشه . هم با تفنگ هم با ماشین . این چه پلیسیه ؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ اینم یه عکس که با ماشین لامبورگینی سفیدش اومده و منو له کرده . قبلشم با تفنگ زد که نشد ss بگیرم .
 11. ونتد الکی الکی Mohamad696

  خب وقتی پیاده نمیشه من چه قلطی بکنم ک بیام سوار موتورت شم ؟؟؟ شمام در 1 ثانیه زدی 2 تا ونتد دادی .
 12. ونتد الکی الکی Mohamad696

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Mohamad696 . اسم شما در بازی ؟ Mahdi1001 . توضیح شما در باره این شکایت؟ من 1 ونتد داشتم بعد من هر کاری کردم از ماشین پیاده نمیشد بعد محمد اومد گفت g کن منم نمیتونستم اخه پیاده نمیشد بعد محمد سریع سریع 2 تا ونتد الکی بهم داد . اصلا وقت نداد حرف بزنم ک پیاده نمیشه این چه وضعشه اخه . مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ اینا ها ببینید . سریع 2 تا ونتد داده ک اصلا وقت نداد توضیح بدم .
 13. گزارش های هفتگی دکتر

  نام شما در بازی: Mahdi1001 رنک شما: 1 چند هفته دکتر بودید؟ 1 لینک گزارشات : http://s8.picofile.com/file/8319507750/122331.rar.html
 14. در خواست عضویت درفکشن پزشک

  اسم واقعی شما؟ Mahdi سن واقعی شما؟ 16 اسم شما در بازی؟ Mahdi 1001 لول /سطح شما در بازی؟ 5 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 5 یا 6 ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟ یادگیری و کمک به اعضا چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟ نمیدونم یهویی اومدم ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله حتما روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟ 1 ساعت