رفتن به مطلب

TurBOo

Director
 • تعداد ارسال ها

  274
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد TurBOo در مرداد 30

TurBOo یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

45 Excellent

درباره TurBOo

 • درجه
  عضو حرفه ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. درخواست های لیدری بررسی شد ! تایید شده برای لیدری Mechanic : @mahdi_gamer ( درصورت تایید برای جا به جایی شما از هلپری به لیدری ) @VaMpire83 @hornet @The88Bestt @younes014 تایید شده برای لیدری Yakuza : (در صورت رد شده پلیر های پذیرفته شده برای تست در پست تایید شده قبلی ) @jjfarzinjj (نسبت به هماهنگ کردن اسم در فورم با یوزر نیم خود اقدام کنید.) تایید شده برای لیدری Dark-Satins : @JackSparow @MaXiMoV @mahdinejad درخواست های رد شده ... @__Castiel__ ( این فکشن لیدر دارد) @ShereddeR ( صلاحیت لازم برای لیدری ندارید => DM, فحاشی) @Cat ( این فکشن لیدر دارد) @massih6 ( درخواست شما به دلیل اسپم رد شد) @jack1011 ( این فکشن لیدر دارد)
 2. درخواست های لیدری بررسی شد ... تایید شده برای لیدری Police Department : @meysam @Mahkame @MaMdFalCoN تایید شده برای لیدری AvengerS : @bFc @_The_End_ تایید شده برای لیدری Yakuza : @parham @damnthedev تایید شده برای لیدری ِDark Saints : @RudE_AmiN تایید شده برای لیدری Azeroth : @DieGo درخواست های رد شده ... @VaMpire83 , @powerwolf درخواست شما به دلیل اسپم رد شد. @JackSparow فکشن School در حال حاضر لیدر دارد. @Cat شما به تازگی از تیم استف خارج شده اید. *تمامی درخواست های فکشن مدیک رد شد برای پست گذاری در سرور اعلام خواهد شد.. * دوستانی که درخواستشون پذیرفته شده است برای تست هماهنگ خواهیم کرد.
 3. درخواست های لیدری بررسی شد ... تایید شده برای لیدری School : @behnam_fox ( برای هماهنگ کردن یوزر نیم فورم و داخل گیم سرور اقدام کنید.) @Mrarex @Mehrdwd ( بعد از تایید تیم مدیریتی در صورت داشتن شرایط در صف تست قرار میگیرید) @gopnix @hornet @Hydragamer تایید شده برای لیدری News Reporter : @TheMonster @amirhossein8311 @RudE_AmiN تایید شده برای لیدری Fury : @ErFaN_1381 تایید شده برای لیدری Yakuza : @hoseines_1 درخواست های رد شده ... @mahdi69 شرایط لازم برای لیدری را ندارید. @amir_nodehi شرایط لازم برای لیدری را ندارید. ( یوزر نیم شما در گیم سرور و فورم هماهنگ نیست و به لول تعیین شده برای لیدری نرسیده اید.)
 4. TurBOo

  دکتر یا گانگستر

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 5. TurBOo

  _The_Monster_

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 6. TurBOo

  الکی وانتد دادن

  لطفا در تاپیک مناسب شکایت کنید بسته شد.
 7. TurBOo

  FP ?

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 8. TurBOo

  پارتی بازی Ali2000

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 9. TurBOo

  Serial HydraGamer Va Vampire83 Ghesmate 2

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 10. TurBOo

  Serial HydraGamer Va Vampire83 Ghesmate 1

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 11. TurBOo

  Serial HydraGamer Va Vampire83 Ghesmate 3

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 12. TurBOo

  تو این یکی دتسا بالا unknouw

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 13. TurBOo

  سریال HydraGamer و Vampire83 قسمت 2

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 14. TurBOo

  سریال HydraGamer و Vampire83 قسمت 1

  بسته شد.
 15. TurBOo

  party bazi

  با سلام در مورد موارد کوچک ذکر نشده در فورم لیدر تصمیم خواهد گرفت و ساب لیدر بعد از اشتباه خود با تصمیم لیدر فکشن میتواند در همان رنک فعالیت کند شکایت شما رد شد.
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن