رفتن به مطلب

TurBOo

Director
 • تعداد ارسال ها

  287
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد TurBOo در 9 خرداد

TurBOo یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

49 Excellent

درباره TurBOo

 • درجه
  عضو حرفه ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. با سلام خدمت شما پلیر های محترم . از این به بعد تاپیک درخواست عضویت در تیم استف برای جلوگیری از اسپم بسته خواهد شد و در صورت نیاز به لیدر یا هلپر با هماهنگی در فورم و سرور برای پست گذاری باز خواهد شد . موفق باشین
 2. TurBOo

  TurBOo

  با سلام خدمت شما مدارک اقدام به فروش اکانت شما به صورت محرمانه در همین تاپیک ارسال شد . برای جلوگیری از اسپم تاپیک موقتا بسته می شود.
 3. TurBOo

  TurBOo

  با سلام خدمت شما دوست عزیز حقوق فکشن ها با بنده نیست برای حقوق با منیجر محترم هماهنگ کنید .
 4. درخواست های لیدری بررسی شد... تایید شده برای لیدری News Reporter : @The_vampire @jack1011 @reza85 @gopnix @feritighe @SkiLLeD @ALIREZASHARIFI @MrLerd @JavLin @TerrorisT @parhams تایید شده برای لیدری Fury : @Aznold_Kabir @Mrarex @PARSAVI تایید شده برای لیدری Dark Saints : @jjfarzinjj @ramtin1200 تایید شده برای لیدری FMS : @mahdiiranking @Cat @miJaX @The @__Castiel__ @GrandMaster @Nevermore درخواست های رد شده : @kako ( به دلیل اسپم رد شد) @The Winner (این مافیا لیدر دارد) @Bloody ( به تازگی از لیدری استعفا داده اید) @z7aliz7 به دلیل اسپم رد شد. @massih6 برای پست گذاری این مافیا اعلام نشده است @EdibleRetard شرایط لیدری ندارید (لول ) @Devil_M رعایت نکردن قوانین فورم . @_Thunder_ شما از سرور محروم شده اید.
 5. TurBOo

  TurBOo

  با سلام خدمت شما دوست عزیز بله درسته حق با شماس من اسم شما را در لیست نیاوردم ، ولی دقت کنید نیم شما در لیست کسانی که پستشون رد شده قرار میگرفت به دلیل اینکه شما اسپم کردین رد میشد میتونین درخواست عضویت یک بار دیگر چک کنید تا متوجه شدین .
 6. درخواست های لیدری بررسی شد ... تایید شده برای لیدری National Guard : @DoYLeZ @fawareh @SkiLLeD @Ali2000 ( درصورت تایید شدن توسط تیم استف ) @greace @ShereddeR @MaMdFalCoN @NikLous @AliReza028 @alirezame تایید شده برای لیدری Medic : @PARSAVI @yaKuZa @SpArTaCuS @SHAYgan @mahdiiranking @Rich @massih6 درخواست های رد شده .... @The Winner به دلیل اسپم و معلوم نبودن اکانت فورم . @mortaza111 نداشتن صلاحیت لیدری @AxiOM به دلیل اسپم @__Castiel__ به دلیل اسپم @Nevermore به دلیل اسپم @JavLin رعایت نکردن قوانین فورم @mahdinejad1 به دلیل اسپم @parham به تازگی از لیدری استعفا داده اید. @Aznold_Kabir رعایت نکردن قوانین فورم و اسپم @The اعلام برای پست گذاری نشده است .
 7. درخواست های لیدری بررسی شد ... تایید شده برای لیدری Avengers : @Psycho @PunisheR @_ReMiX_ @SpArTaCuS @mr_khatar (نسبت به هماهنگ کردن اسم در فورم با یوزر نیم خود اقدام کنید.) تایید شده برای لیدری FMS : @KaRlO (نسبت به هماهنگ کردن اسم در فورم با یوزر نیم خود اقدام کنید.) تایید شده برای لیدری YaKuza : @Nokhodi @massih6 تایید شده برای لیدری Fury : @Bloody تایید شده برای لیدری Dark Saints : @AxiOM درخواست های رد شده ... @mahdinejad معلوم نبودن اکانت فورم .( با چند اکانت پست ارسال شده است ) @__Castiel__ ارسال مطالب اضافی در درخواست لیدری . @damnthedev مشخص نکردن درخواست لیدری @mahdiiranking به دلیل اسپم رد شد. @jack1011 نداشتن صلاحیت لیدری ( فحاشی ... ) @alirezacg1 به دلیل اسپم رد شد.
 8. درخواست های لیدری بررسی شد ... تایید شده برای لیدری Police Department : @ShereddeR @The Winner(نسبت به هماهنگ کردن اسم در فورم با یوزر نیم خود اقدام کنید.) @Mahkame @DieGo @AliReza028 @VaMpire83 @The88best @MuBiN @EterNiTy (نسبت به هماهنگ کردن اسم در فورم با یوزر نیم خود اقدام کنید.) @greace @horenet تایید شده برای لیدری Azeroth : @Mrarex @RudE_AmiN @JackSparow @Alone_s تایید شده برای لیدری FMS : @_The_End_ درخواست های رد شده ... @jack1011( درخواست شما به دلیل اسپم رد شد) @SkiLLeD( درخواست شما به دلیل اسپم رد شد) @sajjad ( درخواست شما به دلیل اسپم رد شد) @damnthedev ( درخواست شما به دلیل اسپم رد شد)
 9. درخواست های لیدری بررسی شد ! تایید شده برای لیدری Mechanic : @mahdi_gamer ( درصورت تایید برای جا به جایی شما از هلپری به لیدری ) @VaMpire83 @hornet @The88Bestt @younes014 تایید شده برای لیدری Yakuza : (در صورت رد شده پلیر های پذیرفته شده برای تست در پست تایید شده قبلی ) @jjfarzinjj (نسبت به هماهنگ کردن اسم در فورم با یوزر نیم خود اقدام کنید.) تایید شده برای لیدری Dark-Satins : @JackSparow @MaXiMoV @mahdinejad درخواست های رد شده ... @__Castiel__ ( این فکشن لیدر دارد) @ShereddeR ( صلاحیت لازم برای لیدری ندارید => DM, فحاشی) @Cat ( این فکشن لیدر دارد) @massih6 ( درخواست شما به دلیل اسپم رد شد) @jack1011 ( این فکشن لیدر دارد)
 10. درخواست های لیدری بررسی شد ... تایید شده برای لیدری Police Department : @meysam @Mahkame @MaMdFalCoN تایید شده برای لیدری AvengerS : @bFc @_The_End_ تایید شده برای لیدری Yakuza : @parham @damnthedev تایید شده برای لیدری ِDark Saints : @RudE_AmiN تایید شده برای لیدری Azeroth : @DieGo درخواست های رد شده ... @VaMpire83 , @powerwolf درخواست شما به دلیل اسپم رد شد. @JackSparow فکشن School در حال حاضر لیدر دارد. @Cat شما به تازگی از تیم استف خارج شده اید. *تمامی درخواست های فکشن مدیک رد شد برای پست گذاری در سرور اعلام خواهد شد.. * دوستانی که درخواستشون پذیرفته شده است برای تست هماهنگ خواهیم کرد.
 11. درخواست های لیدری بررسی شد ... تایید شده برای لیدری School : @behnam_fox ( برای هماهنگ کردن یوزر نیم فورم و داخل گیم سرور اقدام کنید.) @Mrarex @Mehrdwd ( بعد از تایید تیم مدیریتی در صورت داشتن شرایط در صف تست قرار میگیرید) @gopnix @hornet @Hydragamer تایید شده برای لیدری News Reporter : @TheMonster @amirhossein8311 @RudE_AmiN تایید شده برای لیدری Fury : @ErFaN_1381 تایید شده برای لیدری Yakuza : @hoseines_1 درخواست های رد شده ... @mahdi69 شرایط لازم برای لیدری را ندارید. @amir_nodehi شرایط لازم برای لیدری را ندارید. ( یوزر نیم شما در گیم سرور و فورم هماهنگ نیست و به لول تعیین شده برای لیدری نرسیده اید.)
 12. TurBOo

  دکتر یا گانگستر

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 13. TurBOo

  الکی وانتد دادن

  لطفا در تاپیک مناسب شکایت کنید بسته شد.
 14. TurBOo

  FP ?

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
 15. TurBOo

  پارتی بازی Ali2000

  ایشان دیگر لیدر نیستند. بسته شد .
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن