خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

JaN

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  102
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

6 Neutral

1 دنبال کننده

درباره JaN

 • درجه
  عضو برنزی
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

175 بازدید کننده نمایه
 1. DeathRowKurd

  دوست عزیز شما کلا 2 روزه در این فکشن لیدر شدی(میگه 3 روزه انلاین نشدی WTF ? ) و اومدی بنده رو با رنک 5 کیک دادی! واقعا عجیبه چون بنده در روز قبل اخراج با ادمین کیوان و صحبت میکردم سر بحث حقوق! بنده درخواست رسیدگی دارم این فرد همونی است که 1 صفحه کم کم ازش شکایت شده بود!
 2. DeathRowKurd

  اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟DeathRowKurd اسم شما در بازی ؟JaN رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)Civilian Level 22 توضیح شما در باره این شکایت؟من رو الکی با FP60 کیک کرده واقعا خیلی زشته... بنده درخواست دارم رسیدگی شه من همیشه تو سرور بودن چون ی مدت حقوق ندادن منم فعالیتم کم شد! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 3. گزارش های هفتگی پلیس فدرال

  نام شما در بازی:JaN رنک شما:Sub-Leader چند هفته در اداره پلیس بوده اید؟4 لینک گزارشات: http://s9.picofile.com/file/8327353292/JaN.rar.html تعداد فعالیت های شما طبق شمارش دقیق: (شامل arrest , Kill Rober, suspend و ...) 76
 4. Jan

  1=لیدر نداریم 2=کسی که ESCمیکنه باید وانتد بگیره!
 5. Jan

  نن آقات بهت ادب یاد ندادن ؟؟
 6. Jan

  جدی میگی ؟ عکس داری؟
 7. Jan

  قدیما نت ضعیف میشد کسی AFK نمیشد شما میشی؟
 8. Jan

  بنده به شما گفتم پیاده شو نشدی وانتد دادم! AFK کردی من تقریبا بیخیال شدم و نمیخواستم وانتد بدم که EsiD4nger اومد و وانتد داد! بنده هم به اجازه کیل دادم! شکایت شما باید از EsiD4nger باشه که کیک شد!
 9. Jan

  وانتد Ignoring Cop رو دادم چون AFK نبودید بعد ESC زدید! بنده کیل دادم چون اجازه گرفتم وانتد برای Esidanger ّود با تشکر
 10. Jan

  با سلام وانتد اول من دادم در حضور COP mohamadreza_mzn و وانتد دوم و EsiDanger داد ! بنده خودم دیدم شما حرکت کردید ! این کار شماست از بازی خارج میشید چون دراگ داشتید!
 11. درخواست استعفای فکشن پلیس فدرال

 12. شکایت از پلیر پلیس فدرال

  با درود فراوان به دلیل نبود لیدر بنده جواب شمارو میدم! ایشون 1Av به دلیل /m بی مورد به کسی که حق تسلیم نداره دریافت میکنه و اما Cuff شما اصلا واضح نیست شما تو ماشین TROLL هستید و 2 وانتد دارید! موفق و سر بلند باشید JaN:Sub-Leader FBI
 13. mohamad696 ng player

  با ماشین شخصی میگه G اقا اینو کیک کنید همین الان2 FW داره تو یک هفته!
 14. mohamad696

  اینم یک عکس از فیلم اگه سریع بوده! دقیق بعد از بستن اونت!

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.