خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Pouya2000

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Pouya2000

 1. در خواست عضویت در فکشن گارد ملی

 2. درخواست عضویت در اقلیت اداره پلیس

  اسم شما در بازی؟ Pouya2000 لول / سطح شما در بازی؟ 13 تعداد رسپکت های شما: 7/52 لینک عکس از F1 -> stats: نام واقعی شما؟ ‎‎پویا سن واقعی شما؟ 17 خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! بچه خوبیم در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 6 در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟ 2 &3 آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ بله ـ بنفش ـ ۱ ماه با رنک بالا اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ لیدر فکشن عوض شد ـ کیک کرد همرو گفت دوباره درخواست عضویت کنین , منم پیگیرش نشدم هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) تجربه کردن پلیس بودن چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون وانتد بیشتری پیدا میشه تو این فکشن و همین منو علاقه مند کرد بیام این فکشن به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 10 به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید: 8 لینک عکس از skills: آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین : بله آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانین : بله سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ نه نیستم آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن) مودبانه برخورد کنید؟ بله آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟ بله آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟ بله آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ بله ۲ ساعت
 3. در خواست عضویت در فکشن گارد ملی

  اسم واقعی شما؟ پویا سن واقعی شما؟ 17 اسم شما در بازی؟ Pouya2000 لول /سطح شما در بازی؟ 9 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ زیاد فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) : dark saints هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) علاقه چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) کسب تجربه ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ 100% _ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 5 بیشتر..
 4. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.