خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

kral

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 Neutral

درباره kral

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

76 بازدید کننده نمایه
 1. vase test ag alan hasty bia sv

   

 2. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  اسم واقعی شما؟amir سن واقعی شما؟20 اسم شما در بازی؟kral لول /سطح شما در بازی؟5 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟5ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)کمک به فکشن خبرنگاری چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)به این فکشن علاقه دارم ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)۱.۲ ساعت
 3. شکایت از devil

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Devil اسم شما در بازی ؟kral توضیح شما در باره این شکایت؟نمیدونم فاز این اقا چیه باید واسه یه دزدی از جیب 500$ توهین کنی؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 4. شکایت از mohammad696

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟mohammad696 اسم شما در بازی ؟kral توضیح شما در باره این شکایت؟این اقا کنار دستگاه شانسی وایساده بودن که من رفتن ازشون دزدی کردم بعد ایشون به من زنگ زدن و توهین کردن مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.