kral

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  14
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

16 Good

درباره kral

 • درجه
  عضو

آخرین بازدید کنندگان نمایه

74 بازدید کننده نمایه
 1. میخواستم call110 کنم ولی چون به دلایلی از بازی رفته بودین نشد بعد از اینکه دوسه بار call 110 دادم دیدم نمیشه فک کردم مشکل از نتمه بعد اینکه به tab نگاه کردم و اسم شما تو قسمت پلیر ها نبود گمانم بر این بود که ریکانکت کردین. و در مورد تایم عکس که من به تایمشون نگاه نکردم و درمورد این موضوع عذر خواهی میکنم.
 2. .
 3. با سلام دوست عزیز.حرف شما درمورد قطع و وصل شدن اینتنرت در روز های اخیر درست و تایید میکنم. خب شما درمورد این عکسی که بعد از اومدن به سرور تکرار کردین چه توضیحی دارین؟
 4. با سلام از ادمین ها خواهشمندم به شکایت بنده هم رسیدگی کنن. با توجه به شکایت های که اخیرا از آقای killer شده از ادمین تقاضا دارم با ایشون برخورد جدی بشه تا از مقام خود سواستفاده نکنه. با تشکر.
 5. اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟Killer اسم شما در بازی ؟kral رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)لول 6 توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام. من موندم فاز این دوستمون چیه ؟ kill میکنن بعد ریکانکت میکنن تا نتونم call 110 کنم ایشون چطور لیدری هستن؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 6. دوست عزیز اینم مدرک واسه اینکه رنگ ماشینش قرمزه
 7. با سلام درست اسمی از من برده نشده برام جالبه در عکس اقای blackshadow ایدی دوستمون Nobody 42 بعد در عکس خودش ایدش 8
 8. نام شما در بازی:kral رنک شما:1 چند هفته خبرنگار بودید؟1 لینک گزارشات:http://s8.picofile.com/file/8316387926/New_folder_3_.rar.html تعداد فعالیت های شما طبق شمارش دقیق: (شامل Live,Ad, و ...)50ss
 9. فازت چیه ؟
 10. خدا شفا بده
 11. اسم شما در بازی؟ kral مدت زمانی که شما مرخصی می خواهید؟(چند روز و از چه تاریخی تا چه تاریخی تاریخ شمسی باشد)5روز از 1396/10/16 تا 1369/10/20 دلیل شما برای مرخصی ؟(حداکثر 1 خط) به دلیل خراب شدن کامپیوترم
 12. vase test ag alan hasty bia sv

   

 13. اسم واقعی شما؟amir سن واقعی شما؟20 اسم شما در بازی؟kral لول /سطح شما در بازی؟5 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟5ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)کمک به فکشن خبرنگاری چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)به این فکشن علاقه دارم ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)۱.۲ ساعت
 14. اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Devil اسم شما در بازی ؟kral توضیح شما در باره این شکایت؟نمیدونم فاز این اقا چیه باید واسه یه دزدی از جیب 500$ توهین کنی؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 15. اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟mohammad696 اسم شما در بازی ؟kral توضیح شما در باره این شکایت؟این اقا کنار دستگاه شانسی وایساده بودن که من رفتن ازشون دزدی کردم بعد ایشون به من زنگ زدن و توهین کردن مدارک مورد نیاز برای شکایت؟