رفتن به مطلب

Ciavash

Director
 • تعداد ارسال ها

  2,249
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  16
 • Time Online

  22h 36m 20s

آخرین بار برد Ciavash در 5 آبان

Ciavash یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

951 Excellent

درباره Ciavash

 • درجه
  دست راست فروم

آخرین بازدید کنندگان نمایه

6,017 بازدید کننده نمایه
 1. Ciavash

  Arian_Ab

  لیدر محترم کار شما کاملا اشتباه بوده است ، شما در قبال این مشکل از بنده سوال کردید و من گفتم هر طور که میتونین فقط کاری کنین خلوت بشه ! حتی با اخطار پیاپی میتوان این مشکل را حل کرد ، وظیفه شما اخطار دادن به صورت رسمی و اطلاع رسانی به افرای هست که در ان منطقه حضور دارند ! زمانی که به فردی اخطار میدهنید باید حداقل صبر کنید تا فرد اخطار را درک کرده و بعد از ان محل خارج شود اگر بعد از چندین اخطار در زمان ( riot ) این کار را نکرد میتوانید به این فرد وانتد بدهید ** معنی ریوت : شورش توسط افرادی زیاد که باعث بهم زدن نظم ان منطقه باشید را گوییند ، لذا شما بابت این کار حتی میتوانستید قبل از اعلام Riot که اشتباه اعلام شد به افراد به بیسیم M دهید در صورت اجرا نکردن دستور اخطارات لازمه مثل ignoring cop بدهید ( تمامی این ها صرفا یک مثال بوده تا موضوع کاملا جا بیفتد ) لیدر محترم به دلیل اشتباه در اعلام riot و مسخره کردن فرد در پست اخر همین تاپیک Av دریافت کردید . بسته شد .
 2. Ciavash

  تغییر نام فروم

  از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید ! باز ها به شما اعلام شده در صورت تکرار برخورد خواهد شد .
 3. Ciavash

  بد قولی تا این حد ؟

  با سلام و احترام با عرض پوزش بابت تاخیر ، نت بنده در زمان تست قطع شد ، و در اولین فرصت بعد از وصل شدن نت از شما تست گرفته شد و شما لیدر شدید .
 4. Ciavash

  دیتای سرور IRAN-MTA

  با سلام و احترام به شرح زیر میباشد : تاریخ Backup دیتا : دوشنبه - ۵ آبان ۱۳۹۹ == Monday - 2020 26 October Link Download Data ~> Click To Download
 5. با سلام افراد تایید شده برای فکشن Avenger @Ayd(A) @ExMohmD @ProgramFiles(x86) @Behra(D) افراد تایید نشده بر اساس دلیل : @THEBEST این تاپیک برای درخواست لیدری میباشد نه ساب لیدری اولویت بر اساس رنک حاظر در فکشن و پست گزاری تاریخ تست : 5 آبان 1399 ساعت 17:00 در سرور حضور داشته باشید | عدم حضور = تست با فرد بعدی از نظر الویت افراد تایید شده برای فکشن Yakuza @Zi_Gangsta_iZ @Locan @Mr_Wolf @Sepehr_Gangsta افراد تایید نشده بر اساس دلیل : اولویت بر اساس رنک حاظر در فکشن و پست گزاری تاریخ تست : 5 آبان 1399 ساعت 17:30 در سرور حضور داشته باشید | عدم حضور = تست با فرد بعدی از نظر الویت افراد تایید شده برای فکشن Azeroth @MawsiH افراد تایید نشده بر اساس دلیل : @Wild_Killer ادیت دی تاپیک اولویت بر اساس رنک حاظر در فکشن و پست گزاری تاریخ تست : 5 آبان 1399 ساعت 18:00 در سرور حضور داشته باشید | عدم حضور = تست با فرد بعدی از نظر الویت افراد تایید شده برای فکشن Fury @Ami(R) @MysTeRCLoNe @AmirHo3einN افراد تایید نشده بر اساس دلیل : اولویت بر اساس رنک حاظر در فکشن و پست گزاری تاریخ تست : 5 آبان 1399 ساعت 18:30 در سرور حضور داشته باشید | عدم حضور = تست با فرد بعدی از نظر الویت ** تمامی افرادی که دارای محرومیت بودند نا دیده گرفته شد
 6. Ciavash

  ZooM

  با احترام در تاپیک قبلی پاسخ داده شد ، چون زمان اشتباه این فرد حتی کمتر از چندین ساعت میباشد .... ، ولی باز اعلام میشود در صورت تکرار این گونه موارد برخورد جدی با این فرد خواهد شد ( حتی امکان دیموت شدن فرد هم خواهد بود ) بسته شد .
 7. Ciavash

  ZooM

  لیدر AV دریافت کردند در صورت تکرار این موضوع بدون هیچ چشم پوشی دیموت خواهند شد . بسته شد .
 8. Ciavash

  Amiin

  به دلیل به روز رسانی در انجمن قبلا به این شکایت شما پاسخ داده شده بود ! لطفا از شکایت بی مورد خود داری کنید ! در صورت تکرار اخطار میگیرید 2/3 بسته شد .
 9. Ciavash

  Amiin

  شکایت بیمورد ، در صورت اینگونه شکایات اخطار دریافت خواهید کرد. بسته شد
 10. Ciavash

  Fahashi Leader

  لیدر دیموت شده است و Av بابت لین فهاشی برای این فرد حساب شده است . بسته شد .
 11. Ciavash

  _M3HR4N_

  لیدر به دلیل نقض قوانین Av دریافت کرده بودند ، بسته شد .
 12. Ciavash

  Taha : Yakuza

  لیدر دیموت شدند و Av لین شکایت برای این فرد حساب شده است . بسته شد .
 13. Ciavash

  ( در جیل TahaW ( Abuse /setfskin

  لیدر محترم AV دریافت کردند .. بسته شد .
 14. Ciavash

  GodSlayer

  با احترام ایشان در تلگرام برای بنده این شکایت را ارسال کرده اند ، لطفا منتظر برسی و پاسخ باشید .
 15. Ciavash

  هیسس

  شکایت کاملا بی مورد میباشد ، لطفا طبق قوانین انجمن شکایت شود . بسته شد .
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن