رفتن به مطلب

Ciavash

Admin
 • تعداد ارسال ها

  953
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  3

آخرین بار برد Ciavash در شهریور 7

Ciavash یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

146 Excellent

درباره Ciavash

 • درجه
  پرچم دار فروم

آخرین بازدید کنندگان نمایه

918 بازدید کننده نمایه
 1. Ciavash

  DarcyEliot 1

  دوست عزیز اکانت شما به دلیل بن شدن برای همیشه توسط Owner محترم از سرور و از فروم محروم میشوید . لطفا برای unban شدن از طریق @IRANMTABOt اقدام کنید اکانت های ساخته شده به صورت اسپم تمامی ان ها بر اساس فرموده Owner محترم بن خواهد شد . و شما حق ساختن اکانت جدید و شکایت را قبل از unban شدن در سرور ندارید .
 2. Ciavash

  CiavasH..

  با سلام و احترام در زمان های فوق و زمان های اضطراری امکان کیک کردن و برخورد با پلیر خاطی در سرور وجود دارد دوست من و این اصلا به شخص شما مربوط نمیشود اگر خود پلیر شاکی از ان باشند به چه دلیل از سرور کیک شدند مدارک برای تیم مدیریتی ارسال خواهد شد . موفق و پبروز باشید .
 3. Ciavash

  دزدی و کلاه برداری

  بر اساس فرموده هلپر محترم بسته شد .
 4. Ciavash

  Ciavash

  موفق باشید و تلاش کنید قبل از شکایت کردن کمی فکر کنید .
 5. Ciavash

  VitoCorleone

  بسته شد .
 6. Ciavash

  Darcy

  توضیحات در شکایت قبلی داده شد . لطفا شکیبا باشید
 7. Ciavash

  Admin - DarcyElioT

  دوست عزیز چیزی با عصبانیت قابل برسی و درست شدن نیست ارامش خودتون را حفظ کنید . متن بالا رو دوباره بخونید . توضیحات کامل کننده این شکایت فقط زده شده و نه نتیجه نهایی اعلام شده و نه چیزی دیگر ما همگی در راستای یک سیستم از پیش درست شده کار میکنیم و نه بیشتر و نه کمتر و حتی با کوچکترین چیزی که باعث بهم ریختن جو سرور بشه برخورد میکنیم که باعث بهتر پیگیری مشکلات باشد با دعوا و خشونت هیچ موقع چیزی قابل پیگیری نیست موفق و پیروز باشید . و لطفا صبور باشید تا افراده اعلام شده توسط شما پاسخگوی این شکایت باشند .
 8. Ciavash

  VitoCorleone

  با سلام و احترام طبق قوانین و توضیحات منیجر محترم زمانی خطا از سمت پلیر روی شما صورت میگیرد که پلیر شما را کامل کشته باشد . و لذا این عمل صورت بگیرد با پلیر مربوطه برخورد خواهد شد . اگر این فیلم ادامه دارد پست تا 30 دقیقه دیگر باز خواهد ماند ادامه فیلم را ارسال کنید . ( مدارک کشته شدن شما توسط پلیردر ان زمان ) موفق باشید .
 9. Ciavash

  Darcy

  با سلام و احترام چون دو شکایت حدودا مثل هم بود ... بنده پاسخگوی اون شکایت بودن قبل پاسخگویی اون شکایت طی هماهنگی با Owner محترم و تست انجام شده به اصطلاح باگ دیواری غیر فعال و این باگ کار نمیکرد بنابر این شکایت شما رد شد . گویا دیروز بعد از Resstart موقت سرور به دلایلی این باگ فعال بده است در زمان وار ، و طی پیگیری ادامین برای امروز و War بعدی بسته شد . موفق باشید .
 10. Ciavash

  Admin - DarcyElioT

  با سلام و احترام بنده پاسخگوی اون شکایت بودن قبل پاسخگویی اون شکایت طی هماهنگی با Owner محترم و تست انجام شده به اصطلاح باگ دیواری غیر فعال و این باگ کار نمیکرد بنابر این شکایت شما رد شد . گویا دیروز بعد از Resstart َدن موقت سرور به دلایلی این باگ فعال بده است در زمان وار ، و طی پیگیری ادامین برای امروز و War بعدی بسته شد . لازم به ذکر است غیر ممکن است شما در سرور Reporti داده باشید که پاسخی تا 15 دقیقه بعد زمان های فعایت سرور دریافت نکرده باشید . موفق باشید .
 11. Ciavash

  Non-RP ahmadrezaet

  با سلام و احترام بر اساس توضیحات لیدر شکایت شما رد شد ، شواهد مدارک حساب نمیشوند . و اگر لیدر در مدرک دوم در اب خودکشی میکرد Non-rp حساب میشد از انجایی که ما به لیدر اعتماد داریم شاید ماشین انحراف شده است . تمامی افرادی که دخالت کردند اخطار دریافت میکنند .
 12. Ciavash

  بی توجهی به پلیر

  با سلام و احترام ممنون از شما تذکرات لازمه به هلپر محترم داده شد . بسته شد
 13. Ciavash

  پول گرفت فرداش منو کیک کرد

  با احترام تمامی مشکلات داخل کلن مربوط به لیدر کلن میباشد لطفا زین پس با ایشان در بازی هماهنگ کنید .
 14. Ciavash

  medic

  با احترام لیدر زمانی که گذارش کار قرار میدهند فقط قسمت مربوطه را چک میکنند . لطفا زین پس دقت لازمه انجام شود چون در حق شما اجحافی صورت گرفته نشود .
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن