nazarim801

رهبر
 • تعداد ارسال ها

  138
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

14 Good

درباره nazarim801

 • درجه
  عضو برنزی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

403 بازدید کننده نمایه
 1. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  @FirEye درخواست شما رد شد! متاسفانه در حال حاضر موسسه خبرنگاری جای اضافی برای ورود شما را ندارد باتشکر. Mr.Troll
 2. شکایت از لیدر TROLL

  جناب @MwTiN شما باید اینو بدونید که شما از یک لیدر شکایت کردین نه یک پلیر! حرف لیدر خودش مدرکه لطفا اینو درک کنید در ضمن شما که اصلا تو سرور دیده نمیشید پس برای خبرنگاری بدرد نمیخورید!
 3. شکایت از لیدر TROLL

  منظورتون رو نمیفهمم ولی بنده کار درستو انجام دادم شما بدلیل نداشتن فعالیت بیش از 3 روز قبل از آخرین جلسه لیدر ها کیک شدید!
 4. خطا از Reza7770

  شکایت شما رد شد! لطفا طبق ظوابط شکایت کنید! باتشکر.Mr.Troll
 5. شکایت از لیدر TROLL

  با سلام شما قبل از آخرین جلسه امین گادفادر با لیدر ها از فکشن کیک شدید و دلیلش نبودن در سرور بیش از 3 روز بدون هماهنگی بوده است! باتشکر.
 6. گزارش های هفتگی خبرنگار

  @mahdi0084 80 از 80 تایید شد! موفق باشید جمع تمام حقوق این هفته با احتساب لیدر: 681k
 7. گزارش های هفتگی خبرنگار

  67 عدد از 70 اسکرین شات شما قبول شد! موفق باشید! Mr.Troll
 8. شکایت از ادمین TurBOo

  در صورت خراب کردن مسابقه موارد زیر شامل شما خواهد شد سطح 1-5: 15 دقیقه زندانی خواهد داشت سطح 6-9: 120 دقیقه زندانی خواهد داشت سطح 10-19: 240 دقیقه زندانی خواهد داشت سطح 20: 360 دقیقه زندانی خواهد داشت برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند شما حتی یک دهم مجازات هم در نظر نگرفتید!! و اگه این به من ربطی نداشته باشه پس کلا نباید از ادمین ها هیچ شکایتی کرد و اونا میتونن هرکاری بکنن چون به ما ربطی نداره!
 9. شکایت از ادمین TurBOo

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ TurBOo اسم شما در بازی ؟ TROLL رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) لیدر فکشن News Reporter توضیح شما در باره این شکایت؟ توضیح بنده این است که ایشون آقای Rangler رو به دلیل خراب کردن اونت که منجر به Event Over هم شد به مدت فقط 20 دقیقه ادمین جیل کردن در حالی که آقای Rangler دارای لول 45 میباشند و همچنین بنده مطلع هستم که ادمین میتواند میزان مجازات را کم یا زیاد کند ولی از 360 min به 20 min دیگر غیر قابل تحمل است و به نظر بنده در قضاوت این ادمین نظر شخصی تاثیر گذاشته است بنده درخواست بررسی و پیگیری را دارم و اینکه این مورد مشخص شده میباشد و در هیچ موقع خاصی هم نبوده است! و بنده هم به ایشون تذکر دادم ولی ایشون به تندی با من برخورد کرده و به بنده گفتند که ربطی به من نداره باتشکر. Mr.Troll در صورت خراب کردن مسابقه موارد زیر شامل شما خواهد شد سطح 1-5: 15 دقیقه زندانی خواهد داشت سطح 6-9: 120 دقیقه زندانی خواهد داشت سطح 10-19: 240 دقیقه زندانی خواهد داشت سطح 20: 360 دقیقه زندانی خواهد داشت برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ http://uupload.ir/files/6y2b_mta-screen_2018-05-23_21-30-34.jpg http://uupload.ir/files/jih8_mta-screen_2018-05-23_21-30-37.jpg
 10. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  @hemenMTA درخواست شما قبول شد منتظر امتحان عملی باشید! باتشکر. Mr.Troll
 11. با سلام و درود بنده یک ایده زیبا در باره بیز های کرایه ماشین داشتم وهمچنین تغییراتی مربوط به آن در سرور که باعث بهره وری از این بیز ها در سرور خواهد شد 1- ماشین هایی که به عنوان Free Veh در جای جای سرور قرار دادین رو در یک سطح نسبتا پایین هم ارز کنیم 2- به دلیل اینکه 3 عدد بیز کرایه ماشین در سرور داریم میتوانیم آنهارو به سه سطح جداگانه تقسیم کنیم و اینگونه باشد که سطح اول(که در بالای چهار راه ال اس قرار دارد) دارای ماشین هایی همچون (Dodge Viper,Lamborghini,T20,Picador)و دستمزد کار 1 ساعته به ارزش 20k داشته باشد و سطح دوم که در سمت ساحل سرور قرار دارد دارای (Sultan,Jester,AstonMartin,Mazzerratti,NRG) باشد و به ارزش 10k بابت 1 ساعت کار باشد و سطح سوم هم دارای وسایل نقلیه ای همچون (FCR-900,Freeway,206,Honda125,Rancher) و به ارزش هر 5k به ازای هر ساعت کار و قیمت بیز ها هم اینطور باشد که سطح اول (30 میل) سطح دوم (20 میل) سطح سوم (12.5 میل) باتشکر. Mr.Troll
 12. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  @mamad181 درخواست شما قبول شد منتظر امتحان عملی باشید! باتشکر. Mr.Troll
 13. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  @reza7770 درخواست شما قبول شد منتظر امتحان عملی باشید! باتشکر. Mr.Troll
 14. آپس ن داعٍ سرور

  داداش من دارم گوش میکنم
 15. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  @PinceVampire درخواست شما قبول شد! منتظر امتحان عملی باشید! باتشکر. Mr.Troll