رفتن به مطلب
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

nazarim801

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  204
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

14 Good

1 دنبال کننده

درباره nazarim801

 • درجه
  عضو نقره ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

672 بازدید کننده نمایه
 1. nazarim801

  شکایت از ادمین ParsaAvenger 2

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ ParsaAvenger اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Sub-FBI توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون بنده رو بدون دلیل برای 20 روز از سرور بن کرده اند به دلیل تبلیغ آیپی تیم اسپیک که اصلا این کار را انجام نداده ام و به علاوه بستن بیمورد شکایت بنده که قبل از همین شکایت در اینجا پست شده بود و آوردن دلیل بی مورد و بسیار بچگانه که نشان دهنده سنّ واقعی ایشان میباشد و ایشون حتی اجازه قضاوت را به مقام بالاتر از ایشون رو هم ندادن منظورم آقای @GodFather هستش. لطفا بررسی شود! لطفا دلیل و مدرک خود را برای دفاع از خود ارائه دهید باتشکر. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 2. nazarim801

  شکایت از ادمین ParsaAvenger

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ ParsaAvenger اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Sub-FBI توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون بنده رو بدون دلیل برای 20 روز از سرور بن کرده اند به دلیل تبلیغ آیپی تیم اسپیک که اصلا این کار را انجام نداده ام لطفا دلیل و مدرک خود را برای دفاع از خود ارائه دهید باتشکر. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 3. اسم شما در بازی ؟ Troll سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) بله لیدر مافیا Azeroth لیدر NR لیدر FBI عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://uupload.ir/files/iaz9_mta-screen_2018-09-22_08-38-56.png به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدری NR آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله دارم
 4. nazarim801

  در خواست عضویت در فکشن پلیس فدرال

  اسم واقعی شما؟ Mohammad سن واقعی شما؟ 17 اسم شما در بازی؟ Troll لول /سطح شما در بازی؟ 37 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 5 saat فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) برای برقراری نظم چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون اف بی ای خیلی خوب است ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 1 ساعت
 5. nazarim801

  شکایت از TurBOo

  اسم شما مشخص نمیباشد این اسکرین میتوان مال هرکسی در هر تاریخی باشد برای مثال میتواند مال 2 هفته پیش بنده باشد لطفا اسکرین درست و حسابی ارائه دهید به بنده هم ربطی ندارد و فقط برای دفاع از آقای God of Gunner این پست را میگذارم. میخوای بن کنی بن کن به تخمم نیست
 6. nazarim801

  شکایت از ادمین TurBOo

  بنده از این باگ هیچ گونه سواستفاده ای نکرده ام و در آن موقع در حال رفتن به مکانی بودم که باگ را میشد برطرف کرد و حتی به ایشون گفتم که من را از سرور کیک کنید تا درست شود ولی ایشون بجای کیک بنده را از سرور بمدت 2 روز و به دلیل سواستفاده بن کرده اند کاری که به هیچ وجه انجام نداده ام و نخواهم داد. اگر کسی هم مدرکی راجب به سواستفاده از این باگ توسط بنده را دارد لطفا ارائه دهد تا شکایت به مراحل بعدی سوق داده شود. باتشکر.
 7. nazarim801

  شکایت از ادمین TurBOo

  بنده در شب پیش درحال تست باگی بودم که اینطور میشد و یادم رفت که برش دارم و همینطور موند تا امروز
 8. nazarim801

  شکایت از ادمین TurBOo

  اگه مپ رو نگاه کنید داشتم به خونه میرفتم از /sleep در بیام آقای TurBOo خونه بنده در خانه آقای Paladin /rent است!
 9. nazarim801

  شکایت از ادمین TurBOo

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ TurBOo اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Civilian Lvl36 توضیح شما در باره این شکایت؟ آقا بنده به ایشون قبلا اخطار داده بودم که بچه بازیو اینچازو رو در نیارن ولی ایشون گوش نمیدن و بی دلیل بنده رو از سرور بن میکنن باید بگم که بنده باگ خورده بودم و ایشون الکی من رو بن کردن آقای @GodFather رسیدگی و قضاوت با شما.باتشکر مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 10. nazarim801

  شکایت از ادمین TurBOo

  توهینم که میکنی دیگه چی بلدی ؟
 11. nazarim801

  شکایت از ادمین TurBOo

  آقای Turboo لطفا اسپم الکی نکنید @GodFather لطفا رسیدگی کنید! باتشکر.
 12. nazarim801

  شکایت از ادمین TurBOo

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ TurBOo اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Yakuza Rank 1 توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام بنده اومدم آقای TurBoo رو هنگامی که Offduty بودند را به قتل رسوندم ولی ایشون بجای اینکه به طور RPG داخل گیم رفتار کنند و /call 110 بدهند اومدن بنده رو 20 دقیقه Admin Jail کرده اند مثال: دوران ادمینی آقای پالادین Paladin یکی از دوستان ما که توسط ایشون به خاطر همینکار admin jail شده بودند از ایشون شکایت کرد و آقای @Rouzbeh که Owner سرور است ایشون رو Demote کردند و از ادمینی خلع کردند لطفا رسیدگی کنید @GodFather مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 13. nazarim801

  راهنمای خرید خانه مناسب در سرور

  با سلام خدمت پلیر های عزیز با یک راهنمای خرید خانه مورد نظر با قیمتی مناسب خدمت شما اومدیم این آموزش به شما کمک میکند که مطابق شغل و پولی که میخواهید برای خانه خرج کنید بهترین خانه را خریده باشید اول از پایین شهر و پایین ترین قیمت ها شروع میکنیم محله El Corona: نقاط قوت محله el corona عبارت است از: 1-پایین بودن قیمت خانه ها (بین 300K تا 400K) 2- نزدیک بودن به فرودگاه 3-نزدیک بودن به HQ فکشن School 4- داشتن محل پارک زیاد برای ساکنین نقاط ضعف:1- این محله از محلات کم درآمد و فقیر شهر می باشد و اغلب خانه ها دارای interior مناسبی نمیباشند اما بسته به قیمت آنها مناسب است و توصیه میشود کسانی که میخواهند در Job خلبانی و یا در فکشن School و Taxi کار بکنند در اینجا خانه بخرند 2- از مناطق پرت شهر نسبت به مرکز شهر محسوب می شود عکسهایی از برخی از گوشه کنار های این محله: و حالا عکس از Interior های محله: با تشکر از همه دست اندرکاران اگر این پست بازدید خوبی بگیرد حتما راهنمایی خرید خانه کل شهر Ls را قرار میدهیم و همینطور راهنمایی خرید ماشین هم قرار میدهیم لطفا اگر مایل به انجام اینکار هستید در زیر همین پست نظرات خود را سمع و نظر ما برسانید با تشکر.
 14. nazarim801

  شکایت از لیدر Kcp_Kabir

  اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Kcp_Kabir اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) یاکوزا رنک 1 توضیح شما در باره این شکایت؟ Non-rp ترکیدن ماشین و Dc کردن مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
×