خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

nazarim801

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  200
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

14 Good

1 دنبال کننده

درباره nazarim801

 • درجه
  عضو نقره ای
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

635 بازدید کننده نمایه
 1. شکایت از TurBOo

  اسم شما مشخص نمیباشد این اسکرین میتوان مال هرکسی در هر تاریخی باشد برای مثال میتواند مال 2 هفته پیش بنده باشد لطفا اسکرین درست و حسابی ارائه دهید به بنده هم ربطی ندارد و فقط برای دفاع از آقای God of Gunner این پست را میگذارم. میخوای بن کنی بن کن به تخمم نیست
 2. شکایت از ادمین TurBOo

  بنده از این باگ هیچ گونه سواستفاده ای نکرده ام و در آن موقع در حال رفتن به مکانی بودم که باگ را میشد برطرف کرد و حتی به ایشون گفتم که من را از سرور کیک کنید تا درست شود ولی ایشون بجای کیک بنده را از سرور بمدت 2 روز و به دلیل سواستفاده بن کرده اند کاری که به هیچ وجه انجام نداده ام و نخواهم داد. اگر کسی هم مدرکی راجب به سواستفاده از این باگ توسط بنده را دارد لطفا ارائه دهد تا شکایت به مراحل بعدی سوق داده شود. باتشکر.
 3. شکایت از ادمین TurBOo

  بنده در شب پیش درحال تست باگی بودم که اینطور میشد و یادم رفت که برش دارم و همینطور موند تا امروز
 4. شکایت از ادمین TurBOo

  اگه مپ رو نگاه کنید داشتم به خونه میرفتم از /sleep در بیام آقای TurBOo خونه بنده در خانه آقای Paladin /rent است!
 5. شکایت از ادمین TurBOo

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ TurBOo اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Civilian Lvl36 توضیح شما در باره این شکایت؟ آقا بنده به ایشون قبلا اخطار داده بودم که بچه بازیو اینچازو رو در نیارن ولی ایشون گوش نمیدن و بی دلیل بنده رو از سرور بن میکنن باید بگم که بنده باگ خورده بودم و ایشون الکی من رو بن کردن آقای @GodFather رسیدگی و قضاوت با شما.باتشکر مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 6. شکایت از ادمین TurBOo

  توهینم که میکنی دیگه چی بلدی ؟
 7. شکایت از ادمین TurBOo

  آقای Turboo لطفا اسپم الکی نکنید @GodFather لطفا رسیدگی کنید! باتشکر.
 8. شکایت از ادمین TurBOo

  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ TurBOo اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Yakuza Rank 1 توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام بنده اومدم آقای TurBoo رو هنگامی که Offduty بودند را به قتل رسوندم ولی ایشون بجای اینکه به طور RPG داخل گیم رفتار کنند و /call 110 بدهند اومدن بنده رو 20 دقیقه Admin Jail کرده اند مثال: دوران ادمینی آقای پالادین Paladin یکی از دوستان ما که توسط ایشون به خاطر همینکار admin jail شده بودند از ایشون شکایت کرد و آقای @Rouzbeh که Owner سرور است ایشون رو Demote کردند و از ادمینی خلع کردند لطفا رسیدگی کنید @GodFather مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 9. راهنمای خرید خانه مناسب در سرور

  با سلام خدمت پلیر های عزیز با یک راهنمای خرید خانه مورد نظر با قیمتی مناسب خدمت شما اومدیم این آموزش به شما کمک میکند که مطابق شغل و پولی که میخواهید برای خانه خرج کنید بهترین خانه را خریده باشید اول از پایین شهر و پایین ترین قیمت ها شروع میکنیم محله El Corona: نقاط قوت محله el corona عبارت است از: 1-پایین بودن قیمت خانه ها (بین 300K تا 400K) 2- نزدیک بودن به فرودگاه 3-نزدیک بودن به HQ فکشن School 4- داشتن محل پارک زیاد برای ساکنین نقاط ضعف:1- این محله از محلات کم درآمد و فقیر شهر می باشد و اغلب خانه ها دارای interior مناسبی نمیباشند اما بسته به قیمت آنها مناسب است و توصیه میشود کسانی که میخواهند در Job خلبانی و یا در فکشن School و Taxi کار بکنند در اینجا خانه بخرند 2- از مناطق پرت شهر نسبت به مرکز شهر محسوب می شود عکسهایی از برخی از گوشه کنار های این محله: و حالا عکس از Interior های محله: با تشکر از همه دست اندرکاران اگر این پست بازدید خوبی بگیرد حتما راهنمایی خرید خانه کل شهر Ls را قرار میدهیم و همینطور راهنمایی خرید ماشین هم قرار میدهیم لطفا اگر مایل به انجام اینکار هستید در زیر همین پست نظرات خود را سمع و نظر ما برسانید با تشکر.
 10. شکایت از لیدر Kcp_Kabir

  اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Kcp_Kabir اسم شما در بازی ؟ Troll رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) یاکوزا رنک 1 توضیح شما در باره این شکایت؟ Non-rp ترکیدن ماشین و Dc کردن مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 11. شکایت از پلیر Kcp_kabir

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Kcp_Kabir اسم شما در بازی ؟ Troll توضیح شما در باره این شکایت؟ Non-rp ترکیدن ماشین و Dc کردن مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 12. درخواست عضویت در اقلیت اداره پلیس

  اسم شما در بازی؟ DeathRowKurD لول / سطح شما در بازی؟ 35 تعداد رسپکت های شما: x/x 15/140 لینک عکس از F1 -> stats: نام واقعی شما؟ Mohammad سن واقعی شما؟ 17 خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! Adame khub در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 4 در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟ 18 آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ bale FBI اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ Demote هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) Refaghat چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) Dostam injan به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 10 به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید: 10 لینک عکس از skills: آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین Bale آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانین Bale آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین Bale آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ Bale آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن) مودبانه برخورد کنید؟ Bale آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟ Bale آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟ Bale آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟1-2
 13. در خواست عضویت در فکشن مکانیک

  اسم واقعی شما؟ Mohammad سن واقعی شما؟ 17 اسم شما در بازی؟ DeathRowKurD لول /سطح شما در بازی؟ 34 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 5-6 ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) برای کار کردن و خدمت به پلیر ها چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) تیم مدیریتی خوب ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 1-2 ساعت
 14. در خواست عضویت در مافیای اف ام اس

  اسم واقعی شما؟ Mohammad سن واقعی شما؟ 17 اسم شما در بازی؟ DeathRowKurD لول /سطح شما در بازی؟ 34 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 5-6 ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) FBI لیدر دیموت هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) پیوستن به مافیا و تجربه بازی مافیایی چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)دوستان و آشنایان را اینجا میبینم ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 1-2
 15. شکاید از لیدر Saleh

  اگر مدرکی از اینکه در آن زمان رابر وجود داشته دارید را ارائه دهید وگرنه حرفی اضافه و بیخود است اگر جیل مرکزی باگ داره پس نباید کلا کسی رو جیل کرد!

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.