خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

MohaMmadM

رهبر
 • تعداد ارسال ها

  54
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

2 Neutral

3 دنبال کننده

درباره MohaMmadM

 • درجه
  عضو فعال
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

200 بازدید کننده نمایه
 1. MohaMmadM

  من به عنوان لیدر فکشن به کسی ربطی نداره کیو میارم یا نه، این اولین نکته! با توجه به عکس های ایشون که گزاشتن چند بار تذکر" Chat Off " رو دادم ولی انگار نه انگار که لیدر داره حرف میزنه ، بی احترامی میکنه به من " حق نداری حق . . . " میگه ، اینم نکته دوم! لیدر قبلی و صاب لیدر ایشون چیکارن این وسط که بخوام تو کارشون هم دخالت کنم . بعدشم در مورد این دخالت که خود شما میگین ایشون وقتی رفتن دیگ اجازه ی گرفتن تست رو ندارن. حتی شما رو به صورت ممبر برا فدرال قبول ندارم تا زمانی که Ss تست شما دست من برسه! اینم بگم شما بدلیل بی احترامی و تهدید لیدر و نقض قوانین فکشن ,و فروم اخراج شدین که 1Fw از شکایت در فروم از شما و 1Av بخاطر شکایت های مکرر در فروم و 1Av هم بخاطر بی احترامی به لیدر که جمع بزنیم میشه 2Fw در یک هفته = کیک با 60 Faction Punish! معلومه که یه نفر هیچ معلوم نیست چه جوری به فکشن اومده و با توجه به گفته خود ادمین که در عکس های ایشون اومده هیچی از قوانین و سرور حالیش نیست به لیدری که توسط خود منیجر سرور اومده شاخ شاخ بگه ! ایشون چند روزه که هستن با همه درگیری دارن و شکایت های فروم تمام واسه ایشونه بیان و به تصمیم منیجر محترم بی اطلاعی بی مورد خودشونو بگن که اصلا ارزش گفتن هم نداره! مدارک مربوط :
 2. درخواست استعفای فکشن پلیس فدرال

  افسر فدرال BlueOfWhale بنابر درخواست خودتان ، استعفای شما رد شد. << موفق باشید >>
 3. وانتد esid4anger

  افسر فدرال EsiD4nger برای دادن مدارک دفاع از خود در مورد شکایت 24 ساعت زمان دارید.
 4. شکایت از EsiD4nger

  افسر اداره پلیس abolfazl_s شکایت اولتون رد شده و در صورت نیاز، نگاه مجدد به قوانین دپارتمان! ولی در مورد شکایت دومتون افسر فدرال EsiD4nger ، با یک Fw مجازات خواهند شد.
 5. اسم شما در بازی ؟MohaMmadM سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Leader Medic _ Sub School_Mafia Azeroth عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به سرور و فکشن فدرال نهایت تلاشمو برای بهتر شدن انجام بدم آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله
 6. Wanted In Event

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ?EsiD4nger اسم شما در بازی ؟ MohaMmadM توضیح شما در باره این شکایت؟ کامل واضح هست که ایشون داخل اونت وانتد دادن ادمین های محترم سرور ایران ام تی ای لطفا رسیدگی کنن خیلی ممنون. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 7. در خواست عضویت در مافیای ازروس

  اسم واقعی شما؟ محمد سن واقعی شما؟ 22 اسم شما در بازی؟ MohaMmadM لول /سطح شما در بازی؟ 26 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 3-4 Saat فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) Medic _ Kheili vagt mishe Vagt nadashtam هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) tajrobe Mafia !!! چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) Jazab Va Bahal !! ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟Bale روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 5 !
 8. سلام

  سرور مشکل پیداکرده

 9. درخواست استعفای فکشن پزشک

  سم شما در بازی؟MohaMmadM لول /سطح شما در بازی؟24 ایا کامل درباره استعفای خود تصمیم گرفته اید؟بله به چه دلیل می خواهید از این مافیا/فکشن بروید؟(حداقل 1 خط توضیح),وقت کافی نمیکنم از عملکرد لیدر و ساب لیدر این مافیا/فکشن راضی هستید؟(بله/خیر) اینو اعضای فکشن باید بگن امیدوارم راضی بوده باشن
 10. در خواست عضویت درفکشن پزشک

  بازیکن @AhmaD درخواست شما پذیرفته شد. برای تست عملی آماده باشید.
 11. گزارش های هفتگی دکتر

  بازیکن alimi7372 از تعداد 77 عدد گزارش در گزارش کار شما 76 عدد گزارش تایید و 1 عدد گزارش رد شد. | 152k بازیکن MaZDAGTR520 از تعداد 20 عدد گزارش در گزارش کار شما 20 عدد گزارش تاییدشد. | 40k بازیکن mohammadreza_ofroad از تعداد 29 عدد گزارش در گزارش کار شما 28 عدد گزارش تایید و 1 عدد گزارش رد شد. | 56k بازیکن ali79 از تعداد 63 عدد گزارش در گزارش کار شما 63 عدد گزارش تایید شد. | 126k بازیکن 43_Dead_43 از تعداد 100 عدد گزارش در گزارش کار شما 100 عدد گزارش تایید شد. | 200k جمعا " 694k " حقوق این هفته فکشن مدیک بــــا تــشــکــر از تلاش و همکاری همه اعضای " فکشن مدیک " .
 12. جلسات

  با سلام جلسه این هفته فکشن مدیک روز پنجشنبه 1396/12/17 ، 2018/03/08 ساعت 15:30 خواهد بود. * توجه * حضور همــــه اعضا فکشن الزامی است ! در صورت غیبت" FW " و اینکه حقوق داده نخواهد شد. * توجه *
 13. در خواست عضویت درفکشن پزشک

  @nobody12boy : درخواست شما رد شد. | شما در فکشن دیگری هستید.
 14. در خواست عضویت درفکشن پزشک

  درخواست شما عزیزان @Parsahacker @GodGameR با توجه به نکته زیر تایید خواهد شد. ** توجه ** از کسی تست گرفته خواهد شد که کاملا فعال در سرور حضور داشته باشن! ** توجه **

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.