رفتن به مطلب

fawareh

Member
 • تعداد ارسال ها

  69
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد fawareh در اسفند 28 2018

fawareh یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

18 Good

4 دنبال کننده

درباره fawareh

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. fawareh

  شکایت از motori

  ببین بچه جان ، نان آرپی کردی ، پاش وایسا. اسپم نکن. بزار رسیدگی بشه
 2. fawareh

  شکایت از HoSseineve

  با عرض پوزش در خط اول شکایت به اشتباه عبارت "پلیس مذکور" ذکر شده که به دلیل سابقه نظامی زیاد این شخص بوده. عذر میخوام
 3. fawareh

  شکایت از motori

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Motori اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 17 civilian توضیحات شکایت: کیل میدن و سریع دیسکانکت می کنن (نان آرپی) مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 4. fawareh

  شکایت از HoSseineve

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: HosSeineve اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 17 civilian توضیحات شکایت: با سلام. این پلیس مذکور که سابقه سیاهشون در فکشن های نظامی هنوز از یادها نرفته ، اکنون در فکشن معلم ، دی ام می کنند. .طبق قوانینی که مسلما لیدر گرامی بهتر از من بلد هستن: 1.انجام DM ( ویا DB ) و تیراندازی مجاز نیست. ( FW ) *اگر در حال انجام وظیفه ( تست، فروش License و... ) بودید و کسی برای کار شما مزاحمت ایجاد می‌کرد و به صورت مکرر شما را می‌کشت، می‌توانید داخل قسمت مربوطه از پلیر خاطی شکایت کنید! همانطور که در عکس می بینید ایشون در حالی که در حال کار نیستن به من و دوستم شلیک می کنند. حتی اگه من و دوستم ایشون رو زیر رگبار مینیگان گرفته باشیم ایشون طبق قانون حق تیراندازی رو ندارند و فقط باید شکایت می کردند. با تشکر از وقتی که گذاشتید. مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 5. fawareh

  شکایت از (sardar)

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: (sardar) اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 17 Civilian توضیحات شکایت: کیل در سیف زون مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 6. fawareh

  شکایت از sepehrking

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: sepehrking اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 17 civilian توضیحات شکایت: کیل میدن و از سرور خارج میشن (نان آرپی) مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 7. fawareh

  شکایت از HoSseineve

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Hosseineve اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 17 Civilian توضیحات شکایت: ایشون و دوستشون (در راستای DM و DB های مکرری که امشب کردن و تو فروم همه شکایت کردن) منو گیر انداختند و بهم شلیک می کنند. ایشون همچنین مدام روی علامت اسپری می رفتند و تند تند /spray می کردند که یک جور NON RP به حساب می آید. در آخر هم منو کیل کردند ! در ضمن اگرچه چت های کلن ، قابل پیگیری و شکایت نیستند ولی پیام ایشون در بی سیم کلن نشانگر اینه که ایشون خیلی دارن از تیراندازی بهم لذت می برند ! مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 8. fawareh

  شکایت از amin1

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Amin1 اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 17 Civilian توضیحات شکایت: بی تربیتی از طرف پلیس . ایشون داخل بازداشتگاه میان و به بهونه فارسی نوشتن من در سرور بنده رو "نوب" و "شیرین عقل" خطاب می کنند. جدا از اینکه به کار بردن چنین کلماتی از پلیس های سرور ، پسندیده نیست ، بنده فکر نمی کنم فارسی حرف زدن من ربطی به ایشون یا هرکس دیگه ای داشته باشه چون در قوانین سرور منعی برای فارسی نوشتن وجود نداره. مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 9. fawareh

  شکایت از mehdikh

  نام شما در بازی: fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: mehdikh اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 17 civilian توضیحات شکایت: متهم تا از خونه ام بیرون میام منو کیل میده (بارها این عمل رو تکرار کرد ) بعدش راضی نشد و اومد دقیقا جلوی درب خونه ام و تا out می کردم کیل می داد. احتمالا اگه پلیس محترم mashty ایشون رو به هلاکت نمی رسوندند ، هنوز داشت منو کیل می داد ! مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): http://s8.picofile.com/file/8350863634/mehdi_kh.zip.html
 10. fawareh

  Blacklung

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Blacklung اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 17 توضیحات شکایت: کیل هنگام راب ! مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 11. fawareh

  IRan_Higher - mohammad021

  بنده مدارک ایشون رو دیدم و اجازه بدیم از خودم (و دوستانم دفاع کنم) ایشون دو مدرک در پست دومشون گذاشتند. مدرک اول مربوط به توهین و کیل در بازداشتگاه است. همونطور که در اسکرین خودشون مشخصه ایشون گروه ما رو "ولگردان" خطاب کردند و باز هم به تیکه انداختن و تحریک سایرین برای مهارت گانری ادامه دادند. دوست بنده hhhamir بزرگترین حرفی که زدن (طبق اسکرین خود شاکی) بدبخت بود ! پس توهین یا باید درنظر گرفته نشه یا ایشون هم مجازات بشن ! درباره اینکه دوستشون در زندان کیل شده خود دوستشون میتونن شکایت کنن. مدرک دوم هم ایشون وانتدشون رو دادند و دوست من مجازات شده. نکته جالب اینه که ایشون در شکایت اسم منو بردن ولی در هیچکدوم از مدارکشون بنده حضور ندارم ! اسم این حرکت رو چی میشه گذاشت؟ بنده اگه حق دخالت به خودم دادم صرفا بخاطر این بود که مدرکی گذاشته بودم از مزاحمت ایشون. باز هم از ادمین های گرامی بخاطر دخالتم در شکایت پوزش میخوام و هرگونه مجازات احتمالی رو پذیرا هستم برای دخالت در پست. موفق باشید
 12. fawareh

  شکایت از mehdi_gamer

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Mehdi_Gamer اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 16 civilian توضیحات شکایت: باز هم توهین به من و دوستانم از طرف ایشون مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 13. fawareh

  IRan_Higher - mohammad021

  به نام خدا: در عکس زیر می بینید که وقتی ما برای ملاقات با دوستمون به بازداشتگاه رفته بودیم باز هم ایشون دنبال ما هستن و هی سعی دارن ما رو بیرون بکشونند و حتی صدای مامور زندان رو در آوردند. قضاوت به ادمین های محترم ! ایشون خودشون نمیخوان به کارشون برسن
 14. fawareh

  شکایت از Prham

  نام شما در بازی: fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: prham اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 16 Civilian توضیحات شکایت: ایشون بیمه موتورم رو هدر میدن (عکس دوم در حقیقت همون عکس اوله که زوم کردم تا ببینید ایشون دارن شلیک می کنند) مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 15. fawareh

  شکایت از _reza

  نام شما در بازی: Fawareh نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: _reza اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 16 Civilian توضیحات شکایت: شعار ایشون اینه : کیل می کنیم . میخواد سیف زون باشه میخواد باس باشه ! مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
×