خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

GodFather

مدیر کل انجمن
 • تعداد ارسال ها

  147
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های GodFather

 1. گزارش های هفتگی دکتر

  تمامی اعضا باید گزارش های هفتگی خود را در مهلت تعیین شده توسط لیدر در این تاپیک ارسال کنند فرم گزارش هفتگی نام شما در بازی: رنک شما: چند هفته دکتر بودید؟ لینک گزارشات: تعداد فعالیت های شما طبق شمارش دقیق: (شامل Heal, و ...) توجه: در صورت بی توجهی به گزارش هفتگی و ارسال نکردن گزارش خود، شما حقوقی دریافت نمی کنید و رنک آپ نمی شوید! حقوق این فکشن به ازای هر عکس 2 هزار دلار و حداکثر 100 عکس به ارزش 200 هزار دلار
 2. گزارش های هفتگی پلیس فدرال

  تمامی اعضا باید گزارش های هفتگی خود را در مهلت تعیین شده توسط لیدر در این تاپیک ارسال کنند فرم گزارش هفتگی نام شما در بازی: رنک شما: چند هفته در اداره پلیس بوده اید؟ لینک گزارشات: تعداد فعالیت های شما طبق شمارش دقیق: (شامل arrest , Kill Rober, suspend و ...) توجه: در صورت بی توجهی به گزارش هفتگی و ارسال نکردن گزارش خود، شما حقوقی دریافت نمی کنید و رنک آپ نمی شوید! حقوق این فکشن به ازای هر عکس 3 هزار دلار و حداکثر 100 عکس به ارزش 400 هزار دلار
 3. تمامی اعضا باید گزارش های هفتگی خود را در مهلت تعیین شده توسط لیدر در این تاپیک ارسال کنند فرم گزارش هفتگی نام شما در بازی: رنک شما: چند هفته خبرنگار بودید؟ لینک گزارشات: تعداد فعالیت های شما طبق شمارش دقیق: (شامل Live,Ad, و ...) توجه: در صورت بی توجهی به گزارش هفتگی و ارسال نکردن گزارش خود، شما حقوقی دریافت نمی کنید و رنک آپ نمی شوید! حقوق این فکشن به ازای هر عکس 3 هزار دلار و حداکثر 100 عکس به ارزش 300هزار دلار
 4. گزارش های هفتگی گارد ملی

  تمامی اعضا باید گزارش های هفتگی خود را در مهلت تعیین شده توسط لیدر در این تاپیک ارسال کنند فرم گزارش هفتگی نام شما در بازی: رنک شما: چند هفته در گارد ملی بوده اید؟ لینک گزارشات: تعداد فعالیت های شما طبق شمارش دقیق: (شامل Arrest , Kill Rober و ...) توجه: در صورت بی توجهی به گزارش هفتگی و ارسال نکردن گزارش خود، شما حقوقی دریافت نمی کنید و رنک آپ نمی شوید! حقوق این فکشن به ازای هر عکس 3 هزار دلار و حداکثر 100 عکس به ارزش 400 هزار دلار
 5. شکایت از Turboo

  با توجه به مدارک, شما به ادمین سرور توهین کردید ، در صورت تکرار اینگونه شکایت اکانت شما از سرور بن میشود .
 6. کار داشتن همیشگی

  شما به دلیل شکایت بی‌ مورد و بی‌ محتوا ۶۰ دقیق ادمین جیل میشوید .
 7. shekaiat az turbo

  شما باید گزارش میدادید به تیمِ ادمین . /report
 8. turbo event

  شکایت شما به دلیل نداشتن مدرک رد شد .
 9. شکایت از TurBOo

  @TurBOo ادمین مربوطه لطفا پاسخگو باشید و دلیل و مدرک برای انجام کار خود ارایه دهیهد یا اگه موردی هست بیان کنید .(42 saat )
 10. شکایت از ادمین ary4n mute بیخودی!

  شکایت‌ها رسیدگی میشود ، و Mute شدن شماهم طبق قوانین درست بود ، شکایت شما رد شد .
 11. Ciavash

  با توجه به قوانین شما حق بی‌ احترامی به پلیر را ندارید ، به همین دلیل با توجه به مدارک و شواهد موجود شما av 1 دریافت کردید . (Admin level 1 Ciavash )
 12. Admin Aryan

  استفاده از دستورات ادمینی ربطی‌ به پلیر ندارد اگر لازم باشد برخورد میشود .
 13. Ciavash

  دلیل Jail شدن شما مشخصِ ، شکایت شما رد شد.
 14. شکایت از AliSa

  با سلام ، این سرور سروره اونت نیست که بخاطر قبول نکردنِ اونتِ شما ، شما از ادمین مربوطه شکایت کنید . و با توجه به شواهد شما قوانین اونت را رعایت نکردید ، شکایت شما رد شد .
 15. :)

  با توجه به بی‌ احترامی که به ادمینِ سرور کردید بن شدن شما درست بود ، و صلاحیت ادمینی که چه کاری باید انجام بده را ما مشخص می‌کنیم و اگه کاری انجام بدن و مورد قبول نباشه توسط رنک‌های بالاتر برخورد می‌شه .
 16. (:

  شکایتِ شما رد شد ، دلیل Goto کردن و Respawn کردن را ادمین‌ها پاسخ دادند .
 17. شکایت از TurBOo

  @hemenMTA با توجه به مدارک بن شدن شما درست بود . @nazarim801 لطفا در مسائلی‌ که به شما مربوط نیست دخالت نکنید ,در صورت تکرار برخورد میشود .
 18. شکایت از TurBOo

  @TurBOo 42 ساعت وقت دارید دلیل و مدرک برای Mute دادن خود ارائه دهید ...
 19. شکایت از ادمین TurBOo

  دلیل شما منطقی‌ نبود ، شکایت شما رد شد .
 20. شکایت از ادمین TurBOo

  شما که ادعا میکنید Teleport شده اید تا ۲۴ ساعت وقت دارید مدرک خود را ارائه دهید و بگویید کدام ادمین شما را tp کرده است . گر ادمینی شمارا teleport کرده باشد شما از بن در میایید ولی در غیر این صورت شما در محرومیت اکانت به سر می‌برید. سوءاستفاده از Bug سرور بن به همراه دارد.
 21. شکایت از ادمین TurBOo

  DM روی ادمین چه در Onduty و چه در OFFDuty غیرمجاز می‌باشد و اعمال قانون میشود پلیر مورد خطا .
 22. Ciavash

  @5hiraz123 شما ۱ Warn به دلیل شکایت الکی‌ دریافت کردید .
 23. شکایت از Ciavash

  لطفا دقت بیشتری داشته باشید .
 24. شکایت از ادمین TurBOo

  شکایت شما رد شد .

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.