خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

gamerhero

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  78
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد gamerhero در اردیبهشت 23

gamerhero یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

10 Good

1 دنبال کننده

درباره gamerhero

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

575 بازدید کننده نمایه
 1. در خواست عضویت در فکشن مکانیک

  اسم واقعی شما؟abdulrahman سن واقعی شما؟16 اسم شما در بازی؟gamerhero_13 لول /سطح شما در بازی؟14 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟پایین ترین 3 بالاترین 10 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)medic هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)علاقه به ماشین و کمک کردن به پلیرا برای اسپرت کردن ماشیناشون و تقیوت چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون برای من اسونه و ماشین رو دوست دارم ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)همیشه
 2. پایین بودن قیمت ماشین ها

  ما اومديم بازي كنيم نه اينكه كل زندگيمونو بديم
 3. perfect عضو faction mdic

  سلام عزیز.شکایتت ناقصه باید اینجوری پر کنی: اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ اسم شما در بازی ؟ توضیح شما در باره این شکایت؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ بالایی رو کپی کن بعد پرش کن.
 4. DeathRowCastone

  حریمه رو که نوشتی از نوبیت بود اصلا گوش نیمدی.بهت توهین کردم بعدش گفتم به خودم گفتم
 5. DeathRowCastone

  من بهت گفتم با هالی بودم ولی توام ادامه دادی پیاده شو
 6. DeathRowCastone

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟deathrowcastone اسم شما در بازی ؟gamerhero_13 توضیح شما در باره این شکایت؟من دارم با هلیکوپتر دور دور میرم تو هوا :|.این مثل نوبا اومده میگه سرعت رفتی و 10k جریمه میده.بعدش من جریمه رو پرداخت نکردم وانتد توهین به پلیس داد. بهش گفتم گاو بعد هم گفتم به خودم گفتم ولی بازم وانتد داد. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 7. اپدیت جدید

  با سلام لطفا یه اپدیت جدید بدید که اپدیت قبلی رو پاک کنه (بیمه.کیلومتر..)اینا و موارد زیر رو بش اضافه کنید 1_اضافه شدن ماشین های زیر 2 میلیون 2_اضافه شدن جاب های بیشتر و جدید 3_یه قسمت توی بازی درس کنید یا حتی توی فروم, که هرکی دلش میخواد مشخصات ماشینشو بزاره و هرکی خواست بخره اینجوری هم واسه فروشنده زود تر مشتری گیر میاد هم برای خریدار زود تر ماشین مورد علاقش گیر میاد بنظر من مثل زیر باش: اسم ماشین:bugatti رنگ:سفید کارکرد:50000 وسایل های تونینگ و تقویت:(درگ.الترا.رینگ.ترمز.فرمون) قیمت:مثلا 5میل
 8. superkiller

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟superkiller اسم شما در بازی ؟gamerhero_13 توضیح شما در باره این شکایت؟ازش 5 کا برداشتم زورش اومد فحش میده. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 9. در خواست عضویت در فکشن مکانیک

  اسم واقعی شما؟abdulrahman سن واقعی شما؟16 اسم شما در بازی؟gamerhero_13 لول /سطح شما در بازی؟14 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟3+ فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)medic هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)علاقه به ماشین و کمک کردن به پلیرا برای اسپرت کردن ماشیناشون و تقیوت چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون برای من اسونه و ماشین رو دوست دارم ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)همیشه
 10. سلام.دوباره بيام  پلي بدم تو سرور :/?

 11. شکایت از emailshayan

  دادا بعضيارو نميدونم چطوري به گارد راه دادن با اين نوبيشون.الانم كه شكايت كردي 4000ثانيت كه كم نميشه پس مجبوري اين نوبا رو تحمل كني تا وقتي استعفا بدن.
 12. سلام خوبي؟ ايدي تلگرامتو بده 😐

  1. Saman
  2. gamerhero

   gamerhero

   😐 نميشه يه اسون تر ميزاشتي هرچي زدم 7880.8780.7478كار نكرد.الان خوبه پيدا شدي

 13. دوستان من از سرور بای دادم.همه پولام و ماشینمو به دوستم saman دادم

   

  1. Saman

   Saman

   😘جات خیلی خالیه

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.