رفتن به مطلب

Momenimahdi2

Member
 • تعداد ارسال ها

  27
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

7 Neutral

1 دنبال کننده

درباره Momenimahdi2

 • درجه
  عضو تازه وارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

96 بازدید کننده نمایه
 1. نام واقعی شما:Mahdi سن شما:16 نام شما داخل سرور:Momenimahdi2 سطح ( Level ) شما:8 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟School Instructors از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟به دلیل درس هایم استفا دادم توانایی شما در زمینه آموزش حرفه‌ای (خلبانی، قایق‌رانی‌و...) چگونه است؟عالی روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟2 ساعت و 1و نیم تا 3 و نیم آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله
 2. نام واقعی شما:Mahdi سن شما:16 نام شما داخل سرور:Momenimahdi2 سطح ( Level ) شما:8 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ School Instructors از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ علاقه نداشتم روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟۲ ساعت و ساعت ۱ و نیم تا ۳ و نیم آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد
 3. پول پس گرفته شد شکایت هم پس گرفته شد
 4. نام شما در بازی:Momenimahdi2 نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Sina_80 اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):7, 1 , school instructors توضیحات شکایت: وقتی من از کلن به دلیل پرداخت نکردن هفتگی کیک شدم اونموقع این فرد ساب لیدر بود و هفتگی ها را دریافت کرد و من آمدم و هفتگی را بهش دادم که مبلغ 15000 بود ولی اون پس از دریافت من را از ماشین شوت کرد بیرون لطفا پیگیری کنید وپول من را برگردانید. من دستم تنگه و به این پول نیاز دارم چون حقوق ها خیلی دیر پرداخت میشه لطفا پیگیری کنید. من این عکس را 30 ثانیه بعد از فرار کردن اون گرفتم. مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 5. Momenimahdi2

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  نام شما در بازی:Momenimahdi2 سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:7, 1 تعداد اسکرین‌شات‌های شما:15 لینک فایل گزارش‌کار:http://opizo.me/GKOm5x
 6. نام شما در بازی:Momenimahdi2 رنک شما:1 دلیل استعفا:نداشتن حقوق و پیوستن به مکانیک از استعفای خود اطمینان کامل دارید؟50%
 7. نام واقعی شما:Mahdi سن شما:16 نام شما داخل سرور:Momenimahdi2 سطح ( Level ) شما:7 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ school instructors از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟به دلیل استفا دادن خودم توانایی شما در اسپرت و تیونینگ ماشین در چه سطحی است؟عالی خوراکمه روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟2 5-7 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 8. Momenimahdi2

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  نام شما در بازی:Momenimahdi2 سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:7, 1 تعداد اسکرین‌شات‌های شما:10 لینک فایل گزارش‌کار:http://yon.ir/gsch1 گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده 4000$ محاسبه شود. بیشترین تعداد اسکرین‌شات، 100 عدد است. اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 9. نام شما در بازی:Momenimahdi2 نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:HoDiN اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 7, 1 , School Instructors توضیحات شکایت:این فرد در اونت دوِئل وقتی با هم دوئل کردیم و من بردم پس از مردنش در اونت از من شکایت کرد و طبق قوانین این جرم محسوب میشه مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد.
 10. Momenimahdi2

  کشته شدن توسط ASHKAN321

  شکایتو پس میگیرم. شکایت پس گرفته شد.
 11. نام شما در بازی:Momenimahdi2 نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:ASHKAN321 اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):7, 1 , School Instructor توضیحات شکایت:این فرد من را در اتوبان Ls -Lv با تفنگ کشت و من مشغول انجام دادن کاری بودم که این فرد جلوی آنرا گرفت لطفا پیگیری کنید و به این فرد اخطار جدی دهید مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 12. لطفا به این پست هم نگاهی بندازید
 13. نام واقعی شما: Mahdi سن شما:15 نام شما داخل سرور:Momenimahdi2 سطح ( Level ) شما:6 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟نداشتم از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟نداشتم توانایی شما در زمینه آموزش حرفه‌ای (خلبانی، قایق‌رانی‌و...) چگونه است؟عالی روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟2 6-7 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله آماده ام درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 14. @Ranger شما چه ساعتی در بازی آنلاین هستید من دیروز بودم ولی شما نبودید
 15. نام واقعی شما:Mahdi سن شما:15 نام شما داخل سرور:Momenimahdi2 سطح ( Level ) شما:6 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟نداشتم از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟نداشم توانایی شما در زمینه آموزش حرفه‌ای (خلبانی، قایق‌رانی‌و...) چگونه است؟عالی روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟2-4 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله به طور کامل درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن