رفتن به مطلب

ArMillowWw

Member
 • تعداد ارسال ها

  17
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

2 دنبال کننده

درباره ArMillowWw

 • درجه
  عضو تازه وارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. ArMillowWw

  شکایت از پلیر ArMillowW

  من مجازات هردو رو کشیدم هم فحاشی هم دی ام ! @DarcyElioT تقاضای دادن اخطار انجمن دارم بخاطر گذاشتن شکایتی که قبلا بهش رسیدگی شده
 2. ArMillowWw

  _Mehrab_

  @SkyWalker @DarcyElioT @Parsa_AvengeR
 3. ArMillowWw

  _EviL_

  واقعا ممنونم از اینهمه سرعت پاسخگویی و رسیدگی ادمین ها به انجمن! شکایتم رو بعد از 2 روز پیگیری نشدن پس میگیرم!
 4. ArMillowWw

  _Mehrab_

  نام شما در بازی: ArMilloWw نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:_Mehrab_ اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):20Civilian توضیحات شکایت:Goya dar Ax مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 5. ArMillowWw

  _EviL_

  نام شما در بازی: ArMilloWw نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:_EviL_ اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):20Civilian توضیحات شکایت:Goya dar Ax مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 6. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  شکایتو پس میگیرم لطفا ببندین 😐
 7. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  این کسی بود که واقعا اون لحظه کنار من بود و تو نمیتونی هدف منو از خوده من بهتر بدونی !! دقیقا مثل این میمونه من یکیرو بکشم و تو خودتو بندازی وسط بیای بگی قصدت کشتن اون نبود و میخواستی منو بکشی در صورتی که من قصدم کشتن اون بود و هیچ ربطی به تونداره!
 8. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  من ایشونو تگ کردم تا حرفام رو تایید کنن تو سعی کن مدرک تهیه کنی برای وانتد نه اینکه توجیه کنی
 9. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  ایشون یکی از پایه های اصلی این شکایتن و حق دخالت دارن یقینا😐
 10. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  درسته 😐 اینم تایید دوستم که حتما توی مدارک این یارو هم حضور داره و من به ایشون فحاشی کردم در قالب شوخی درخواست پیگیری و فکشن وارن گرفتن این ممبر رو دارم
 11. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  من همراه رفیقم بودم که قرار بود فرار کنه که تو بهم نرسی ولی از پسش برنیومد و بهش گفتم ریدی😐 از کجا به این نتیجه رسیدی با توم عزیزم 😐 دوست داری هرکی فحش میده بگیریش سمته خودت؟ مدارکتم با پسوند jpg و مستقیم آپلود کن تا ببینم و جوابتو بدم 😐
 12. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  زمان بعد از کاف کردن هیچ ربطی به وانتدی که به من دادی نداره یقینا زمان تیکت دادن هم من به یکی از دوستانم که همراهم بود به عنوان شوخی توهین کردم که فکر نکنم به تو ربط داشته باشه! تو قوانین ذکر شده که توهین به کاپ وانتد داره نه توهین به دوست در نزدیکیه به کاپ!
 13. ArMillowWw

  درخواست مدرک وانتد

  ام شما در بازی: ArMillowW نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Sa1eh اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 20,Civilian توضیحات شکایت: درخواست مدرک برای وانتدی که به من دادن رو دارم 😐 مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 14. ArMillowWw

  شکایت از لیدر کلن

  نام شما در بازی: ArMillowW نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:RichMan اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 20 , Civilian توضیحات شکایت: من به لیدر کلن مبلع ورودی و هفتگی دادم و حق نداره بی دلیل کیک کنه یقینا! ایشون درمسائلی که بهش ربط نداره دخالت کرده و بنده رو کیک کرده! درخواست رسیدگی دارم مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 15. ArMillowWw

  شکایت از armillowW

  در مورد اسکرین شات اول که اصلا هدفه من این دوسته گرامیمون نبود و 2 تا تیر هوایی زدم و اضلا به باس ایشون برخورد نکرد(اگه زوم کنین معلومه اصلا گانم سمت این نبود) و دلیل ترکیدن باسش هم برخورد یه باس دیگه به باسش بود 😐 در مورد اسکرین دوم که اصلا اون مورد من نبودم و من تکدیب میکنم که به باسه این دمیج داده باشم حتی 1 دمیج 😐 درخواست مدارک دقیق تر و کامل تر دارم 😐
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن