خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

superkiller

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  95
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

8 Neutral

1 دنبال کننده

درباره superkiller

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

87 بازدید کننده نمایه
 1. اسم شما در بازی ؟superkiller سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) بله 1 fms و yakuza 1 و avengers 1 عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) leader azeroth ساخت 1 مافیای قوی آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله
 2. Redbull dm مکان امن

  سم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Redbull اسم شما در بازی ؟superkiller توضیح شما در باره این شکایت؟ایشون در مکان امن dm کرددند مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 3. re

  سم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ arsalan_0098 اسم شما در بازی ؟superkiller توضیح شما در باره این شکایت؟ اخه cop call 110 می ده ؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 4. xD اخه cop call 110 می ده ؟

  سم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ arsalan_0098 اسم شما در بازی ؟superkiller توضیح شما در باره این شکایت؟ اخه cop call 110 می ده ؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 5. Putak dm در مکان امن

  سلام اگر هم فکر می کنید که من تیر اندازی کردم به heal ایشون دفت کنید در اس اس اول !!!
 6. Putak dm در مکان امن

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ putak اسم شما در بازی ؟superkiller توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون نمی دونند نباید در ماکان امن dm کرد من اس اس گرفتم تو اس اس می بینید که نشونه گرفته و در اس اس دوم کیل داده است و در اس اس سوم برای من call 110 نیومده است مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 7. در خواست عضویت در مافیای فیوری

  اسم واقعی شما؟کیان سن واقعی شما؟13 اسم شما در بازی؟superkiller لول /سطح شما در بازی؟11 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟7 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) Fms الکی کیک شدم و در خواست شکایت دادم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) خب خوبه چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) خوبه ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)7
 8. demot اکی برای نبود در یک وار !!!

  در وار قبل نه این
 9. demot اکی برای نبود در یک وار !!!

 10. demot اکی برای نبود در یک وار !!!

  خود member شما هم تو وار نبوده Xneral تو اس اس بالا می بینید که Xneral دعوا را شروع کرده !! فحاشی هم کرده
 11. demot اکی برای نبود در یک وار !!!

  من با شما هماهنگ کردم که وار نمیام
 12. demot اکی برای نبود در یک وار !!!

  اها تازه شما 10 دقیقه قبل از وار miting گذاشتید پس من در مورد با miting fw نمی گیرم
 13. demot اکی برای نبود در یک وار !!!

  کسی در در باریه miting به من چیزی نگفت بعد هم فحاشی که کرم Av می گیرم همان طور که @XeNeraL Av گرفت بعد هم من به شما گفتم نمی تونم بیام وار
 14. demot الکی !

  خیلی هم ریط داره چون ما 2 تا انگار با هم demot شدیم بی دلیل !
 15. demot الکی !

  من امروز 8 صبح بودم خود @Rangeler می دونند

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.