خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

diablo

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  56
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد diablo در بهمن 21 2017

diablo یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

11 Good

1 دنبال کننده

درباره diablo

 • درجه
  عضو فعال
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

138 بازدید کننده نمایه
 1. درخواست استعفای مافیای دارک سینتس

  اسم شما در بازی؟ diablo لول /سطح شما در بازی؟ 15 ایا کامل درباره استعفای خود تصمیم گرفته اید؟ بله متاسفانه به چه دلیل می خواهید از این مافیا/فکشن بروید؟(حداقل 1 خط توضیح) وقت ندارم برای بازی از عملکرد لیدر و ساب لیدر این مافیا/فکشن راضی هستید؟(بله/خیر) درباره خودم نظری ندارم. سابلیدر : عالی.
 2. اسم شما در بازی ؟ diablo سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) leader Dark_Saints عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) دوست دارم به پلیر های تازه وارد و همچنین سرور مورد علاقه ام کمک کنم (helper) آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%
 3. جلسات

  باسمی تعالی با سلام خدمت تمامی اعضا. پنجشنبه مورخ 96/9/16 رأس ساعت 22:00 میان اعضا جلسه است. !!از تمامی اعضا تقاضا میشود در این جلسه حضور داشته باشند!! **کسانی که غیبت غیر موجه داشته باشند مجازات خواهند شد** باتشکر.
 4. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

  @AloneHero درخواست شما قبول شد. آماده تست عملی باشید
 5. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

  @HunterXX درخواست شما قبول شد. آماده تست عملی باشید
 6. جلسات

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی اعضا. فردا جمعه مورخ 96/9/9 جلسه میان اعضای این مافیا صورت میگیرد. **از تمامی اعضا تقاضا میشود در جلسه حضور داشته باشند** !!!درصورت عدم هماهنگی نسبت به نداشتن حضور در جلسه بدون عذر موجه مجازات میشوید!!! باتشکر
 7. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

  @mahdi0084 درخواست شما رد شد.
 8. درخواست استعفای مافیای دارک سینتس

  @Behrooz بادرخواست شما موافقت شد.
 9. فحاشی توسط sina7238

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ sina7238 اسم شما در بازی ؟ Diablo توضیح شما در باره این شکایت؟ این دوستمون فکر میکنن خیلی شاخن و دوست دارن بگن بکس دارن ... مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ http://s8.picofile.com/file/8312953826/mta_screen_2017_11_28_09_19_51.png http://s8.picofile.com/file/8312954000/mta_screen_2017_11_28_09_18_47.png
 10. فحاشی توسط Majed

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Majed اسم شما در بازی ؟ Diablo توضیح شما در باره این شکایت؟ گویا دوستمون فکر کرده خیلی با مزه هست و همینجوری بی دلیل فحاشی میکنه... مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 11. فحاشی توسط Majed

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Majed اسم شما در بازی ؟ Diablo توضیح شما در باره این شکایت؟ گویا دوستمون فکر کرده خیلی با مزه هست و همینجوری بی دلیل فحاشی میکنه... مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 12. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

  @StarkBoy درخواست شما قبول شد. آماده تست عملی باشید
 13. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

  @Behrooz درخواست شما قبول شد. آماده تست عملی باشید
 14. در خواست عضویت در مافیای دارک سینتس

  @RedBull درخواست شما قبول شد آماده تست عملی باشید

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.