رفتن به مطلب
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

Mohamadmahdi66

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  171
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  6

آخرین بار برد Mohamadmahdi66 در اردیبهشت 5

Mohamadmahdi66 یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

96 Excellent

درباره Mohamadmahdi66

 • درجه
  عضو نقره ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

580 بازدید کننده نمایه
 1. Mohamadmahdi66

  درخواست استعفای فکشن گارد ملی

  اسم شما در بازی؟Mohamad_mahdi66 لول /سطح شما در بازی؟30 ایا کامل درباره استعفای خود تصمیم گرفته اید؟بله. به چه دلیل می خواهید از این مافیا/فکشن بروید؟(حداقل 1 خط توضیح) ترک دپارتمنت از عملکرد لیدر و ساب لیدر این مافیا/فکشن راضی هستید؟(بله/خیر)بله
 2. Mohamadmahdi66

  گزارش های هفتگی گارد ملی

  نام شما در بازی:Mohamad_mahdi66 رنک شما:1 چند هفته در اداره پلیس بوده اید؟1 لینک گزارشات:http://uupload.ir/view/njow_new_folder_(2).rar/ تعداد فعالیت های شما طبق شمارش دقیق: (شامل arrest , Kill Rober, suspend و ...)30
 3. Mohamadmahdi66

  Kill Bi Dalil

  با سلام همینجور که در ss معلوم هستش ایشون بیرون jail هستن چون بنده هواخوری داده بودم! بنده ساعت 16:00 هواخوری دادم به زندانی ها اما در ساعت 16:03 سرور به شدت لگ میشه و حتی پیام ها ارسال نمیشه! و بنده هم باید یکی از در های زندان رو باز کنم تا بتونم برم پیش زندانی ها اما چون سرور لگ بود بنابراین هرچی OJ cmd رو بزنی در ها باز نمیشه و بالاخره سرور در ساعت 16:20 کمی درست میشه و من به دنبال زندانی ها میرم که کیلشون بدم برن توی jail! بنابراین بنده هیچ کار اشتباهی انجام ندادم و وقتی هواخوری به زندانی ها میده بعدش که تایم هواخوری تموم میشه باید زندانی رو کیل بدی تا respawn شه jail! لطفا از شکایت الکی پرهیز کنید
 4. Mohamadmahdi66

  در خواست عضویت در فکشن گارد ملی

  اسم واقعی شما؟محمد مهدی اسم شما در بازی؟Mohamad_mahdi66 لول /سطح شما در بازی؟30 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟2.3H فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)FBI هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)nazm dar server چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)Chon refigham dar faction hastesh ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟bale روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)1.2H
 5. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  ی بار گفتم دوباره میگم!ساعت pc من چند ساعت جلو هستش! اگه اسکرین های قبلی منو دیده باشید متوجه میشید! دومن کسی که بنده رو kill داده داره شهادت میده!
 6. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  1:بنده کلا ساعتم ی ذره جلو هستش! 2:آقای @AmirHS به بنده کفتن لطفا از sleep در بیا!و بنده هم گفتم ساب لیدر fbi سوتی دادهو چون آقای darcy رفیقم بود از sleep در اومدم و گذاشتم منو kill بدن اما اینکار از اشتباه شما چیزی کسر نمیکنه! 3:ایشون باید fw بگیره!
 7. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  1:من اصلا جعل مدرک نکردم! 2:شما ی اسکرین دادید که نه تاریخ داره نه معلوم نیست چیه!و میتونه جعل باشه! 3:من میتونم از sleep در بیام و پلیس منو بکشه!اما این مهمه که شما اومدی موقعی که من تو sleep بودم wanted دادید! 4:درخواست fw ایشون رو دارم!
 8. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟hamidrabieh اسم شما در بازی ؟Mohamad_mahdi66 توضیح شما در باره این شکایت؟wanted در sleep مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 9. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  برای این شکایت هم ی سری مدارک میزارم که ثابت میکنه خودشون ماشینشون رو ترکوندن و اوردن سمت من و ماشین منم ترکید و من مردم!
 10. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  تا چند ساعت دیگه مدارک رو میزارم که ثابت میکنه من جعل مدرک نکردم!
 11. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  لطفا با مدرک حرف بزنید!من مدرک داشتم که شما در این ساعت در سرور بودید!اگه مدرک نداری بازم میگم که چیزی نگو تا لیدرتون بررسی کنن!
 12. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  این شکایت به دلیل اشتباه در Text بسته شه!
 13. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  بله شما ساعت 23:09 ایست بازرسی رو تموم کردید! اما در ساعت 00:28 فکر کردید کسی توی سرور نیست و بدون اینکه شورش یا ایست بازرسی باشه ماشین ضد شورش رو اوردید بیرون!اکه مدرک دارید که در این ساعت ایست بازرسی بوده بزارید وگرنه که هیچی و منتظر بررسی لیدرتون باشید! @Bugatti بنده درخواست fw به ایشون رو دارم!کار ایشون در این رنک 1fw داره!
 14. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟hamidrabieh اسم شما در بازی؟ Mohamad_mahdi66 توضیح شما در باره این شکایت؟ایشون ماشینش رو آتیش میزنه و میاره بغل ماشین من و ماشین من آتیش میگیره و میترکه و بنده کیل میشم!ایشون Department رو با مافیا اشتباه گرفته فکر کنم! درخواست fw به ایشون رو دارم! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 15. Mohamadmahdi66

  شکایت از hamidrabieh

  wrong
×