رفتن به مطلب

IRAN_HIGHER

Helper
 • تعداد ارسال ها

  449
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  6
 • Time Online

  3h 42m 20s

آخرین بار برد IRAN_HIGHER در 20 مهر 1398

IRAN_HIGHER یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

265 Excellent

درباره IRAN_HIGHER

 • درجه
  عضو پیشرفته

اطلاعات اکانت

 • Referral ID
  1381

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. ____ به نام خدا ____ نام واقعی شما: طاها(علی ) سن شما:19 نام شما داخل سرور: IRan_Higher سطح ( Level ) شما: 45 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ لیدر و سابلیدر مدیک و حضور در اکثر فکشن ها(nr-sL فقط نبودم) از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ استعفا مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟ نسبتا متوسط روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ بیش از 12 ساعت و بصورت متراکم بار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 2. ____ به نام خدا ____ نام واقعی شما: طاها(علی ) سن شما:19 نام شما داخل سرور: IRan_Higher سطح ( Level ) شما: 45 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ لیدر و سابلیدر مدیک و حضور در اکثر فکشن ها(nr-sL فقط نبودم) از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ استعفا مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟ نسبتا متوسط روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ بیش از 12 ساعت و بصورت متراکم بار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 3. ____ به نام خدا ____ نام واقعی شما: طاها(علی ) سن شما:19 نام شما داخل سرور: IRan_Higher سطح ( Level ) شما: 45 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ لیدر و سابلیدر مدیک و حضور در اکثر فکشن ها(nr-sL فقط نبودم) از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ استعفا مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟ نسبتا متوسط روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ بیش از 12 ساعت و بصورت متراکم بار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 4. ____ به نام خدا ____ نام واقعی شما: طاها(علی ) سن شما:19 نام شما داخل سرور: IRan_Higher سطح ( Level ) شما: 45 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ لیدر و سابلیدر مدیک و حضور در اکثر فکشن ها(nr-sL فقط نبودم) از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ استعفا مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟ نسبتا متوسط روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ بیش از 12 ساعت و بصورت متراکم بار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 5. _____ با نام خدا _____ نام واقعی شما: علی سن شما: 19 نام شما داخل سرور: IRan_Higher سطح ( Level ) شما: 45 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ all بجز nr &sl و لیدر و سابلثیدر مدیک از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ استعفاء توانایی شما در اسپرت و تیونینگ ماشین در چه سطحی است؟ قبلا مدت زیادی رو توی مکانیک بودم و میشه گفت متوسط چون شاید برخی ازcmd هارو فراموش کردم که با /fhelp اوکی میشه .... روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ بیش از 12ساعت و به صورت متراکم بار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 6. _____ با نام خدا _____ نام واقعی شما: علی سن شما: 19 نام شما داخل سرور: IRan_Higher سطح ( Level ) شما: 45 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ all بجز nr &sl و لیدر و سابلثیدر مدیک از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ استعفاء توانایی شما در اسپرت و تیونینگ ماشین در چه سطحی است؟ قبلا مدت زیادی رو توی مکانیک بودم و میشه گفت متوسط چون شاید برخی ازcmd هارو فراموش کردم که با /fhelp اوکی میشه .... روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ بیش از 12ساعت و به صورت متراکم بار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 7. _____ با نام خدا _____ نام واقعی شما: علی ( طاها -محمدطاها-محمد-امیر-تینا) سن شما: 19 نام شما داخل سرور: IRan_Higher سطح ( Level ) شما: 45 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ all بجز nr &sl و لیدر و سابلثیدر مدیک از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ استعفاء توانایی شما در اسپرت و تیونینگ ماشین در چه سطحی است؟ قبلا مدت زیادی رو توی مکانیک بودم و میشه گفت متوسط چون شاید برخی ازcmd هارو فراموش کردم که با /fhelp اوکی میشه .... روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ بیش از 12ساعت و به صورت متراکم بار آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 8. _____ به نام خدا _____ نام شما در بازی: IRan_Higher سن شما: 19 سطح (Level) شما در سرور: | Level: 45 | Faction: Civilian(0) توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): بجز فکشن Nr & School در تمامی فکش ها بوده ام و سابقیه sub-leaderi و خود لیدری مدیک را داشته ام... عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): http://uplod.ir/mb0pfv4xjtof/mta-screen_2020-09-12_17-54-53.png.htm خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): پیروی دستور رنک بالا | مشتاق به کمک در آموزش و کمک به بهود ممبر ها و سطح سواد مجازی آنها در گیم | به کم قانع نیستم .... آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 9. IRAN_HIGHER

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  به نام خدا برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی: IRan_Higher سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن: 45 [Sub-Leader] تعداد اسکرین‌شات‌های شما: Heal=58 | Service=46 لینک فایل گزارش‌کار: http://uplod.ir/3d5c6tdss21a/IRan_Higher.rar.htm گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. Heal: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 20 اسکرین‌شات و حداکثر 70 اسکرین‌شات در هفته تایید کردن Service Doctor: هر اسکرین‌شات 3000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 10. برای استعفا فرم زیر را به طور کامل پر کرده و زیر همین تاپیک، از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی: IRan_Higher رنک شما: Sub-Leader دلیل استعفا: تغیر فکشن از استعفای خود اطمینان کامل دارید؟ بلی ! بازم تبریک میگم فرزاد 3> *قرار دادن پست استعفا به منزله قبول نتایج و مجازات آن خواهد بود. *درخواست استعفا شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 11. @Filterدرخواست شما تایید شد... [کیک با40fp] خوش باش
 12. نام شما در بازی: IRan_Higher سن شما: 19 سطح (Level) شما در سرور: 45 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): در تمامی فکشن ها( بجز school ) بوده ام و سابقه سابلیدری و لیدری مدیک را داشته ام... عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): http://uplod.ir/1q1immjuc6e9/mta-screen_2020-09-10_15-08-06.png.htm رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، 😞 لیدری مدیک ( Leader OF Medic ) خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): مدیریت این فکشن رو بلدم چون بیشترین زمان خودم را در این فکشن صرف کرده ام و با پایه و اساس و نحوه ی برخورد و مدیریت این فکشن آشنا هستم .... آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !
 13. IRAN_HIGHER

  Medic Noob

  به نام خدا سلام و خسته نباشید خدمت پلیر و ممبر گرامی ... @mohammadtkd ممبر محترم دفاعیه یا مدارکی دارید قرار بدید ؟ مثلا اسکرین شات که /m ایشون رو ندید یا جریمه را پرداخت کرید و یا .... در غیر این صورت(نداشتن مدرک) برخورد خواهد شد
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن