رفتن به مطلب

BlackEvil

Leader
 • تعداد ارسال ها

  920
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  4
 • Time Online

  8h 20m 29s

آخرین بار برد BlackEvil در 22 تیر

BlackEvil یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

372 Excellent

درباره BlackEvil

 • درجه
  پرچم دار فروم

اطلاعات اکانت

 • Referral ID
  4914

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,215 بازدید کننده نمایه
 1. BlackEvil

  جلسات و تمارین

  رنک برگذار کننده: Leader زمان برگذاری: 14:00 تاریخ برگذاری: پنجشنبه 23 مرداد 1399 مکان برگذاری: داخل بازی / تیم اسپیک (HQ NG) توضیحات: حضور همه اعضا اجباری میباشد و عدم حضور در میتینگ منجر به دریافت اخطار اقلیتی ( FW ) میشود. هدف و موضوعات مورد بررسی در این جلسه/تمرین: در میتینگ به رنک آپ های شما رسیدگی خواهد شد. مشکلات افسران نیز رسیدگی خواهد شد. یاداوری نکات تکراری. نحوه صحیح قرار دادن گزارش کار. 𝓑𝓵𝓪𝓬𝓴𝓔𝓿𝓲𝓵
 2. BlackEvil

  Fw !

  باسلام و احترام در این شکایت که از هلپر محترم @_MassiH_6 شده مشاهده میشه که معلوم نبود ماشین برای کی بود اما در حال ترکیدن بود که TowCar شد و هلپر محترم +2Av دریافت کردند.
 3. با سلام و احترام اسلات فکشن تکمیل میباشد . در صورت خالی شدن اسلات در گیم سرور و فروم اطلاع رسانی خواهد شد.
 4. با سلام و احترام دوست عزیز لطفا فقط زمانی اقدام به پست گزاری کنید که اعلام میشود جهت عضویت پست قرار دهید. در غیر این صورت درخواست شما رد میشود. باتشکر.
 5. BlackEvil

  کیا هلپر میشن هنوز بلد نیسن

  باسلام و احترام کار ساب لیدر محترم درست بود. با احترام بسته شود. @Mr.HoSsEiN 𝓑𝓵𝓪𝓬𝓴𝓔𝓿𝓲𝓵
 6. با سلام و احترام دوست عزیز لطفا فقط زمانی اقدام به پست گزاری کنید که اعلام میشود جهت عضویت پست قرار دهید. در غیر این صورت درخواست شما رد میشود. باتشکر.
 7. با سلام و احترام دوست عزیز لطفا فقط زمانی اقدام به پست گزاری کنید که اعلام میشود جهت عضویت پست قرار دهید. در غیر این صورت درخواست شما رد میشود. باتشکر.
 8. با سلام و احترام دوست عزیز لطفا فقط زمانی اقدام به پست گزاری کنید که اعلام میشود جهت عضویت پست قرار دهید. در غیر این صورت درخواست شما رد میشود. باتشکر.
 9. با سلام و احترام دوست عزیز لطفا فقط زمانی اقدام به پست گزاری کنید که اعلام میشود جهت عضویت پست قرار دهید. در غیر این صورت درخواست شما رد میشود. باتشکر.
 10. با سلام و احترام دوست عزیز لطفا فقط زمانی اقدام به پست گزاری کنید که اعلام میشود جهت عضویت پست قرار دهید. در غیر این صورت درخواست شما رد میشود. باتشکر.
 11. باسلام و احترام لطفا در ارسال پست بیشتر دقت کنید . . .
 12. درخواست شما تایید شد. Good Luck
 13. با عرض پوزش تاریخ پارسال وارد کردم! تصحیح: درخواست شما تایید شد. Good Luck
 14. BlackEvil

  Kill Ba 1w?Polici to

  باسلام و احترام شکایت شما رد شد. تنها Ss از /dalilemarg کافی نمیباشد. با احترام بسته شود. 𝓑𝓵𝓪𝓬𝓴𝓔𝓿𝓲𝓵
 15. با سلام و احترام دوست عزیز لطفا فقط زمانی اقدام به پست گزاری کنید که اعلام میشود جهت عضویت پست قرار دهید. در غیر این صورت درخواست شما رد میشود. باتشکر.
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن