Sina22

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  60
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

3 Neutral

درباره Sina22

 • درجه
  عضو فعال

آخرین بازدید کنندگان نمایه

42 بازدید کننده نمایه
 1. اسم واقعی شما؟سینا سن واقعی شما؟17 اسم شما در بازی؟Sina_Ghost لول/سطح شما در بازی؟25 در طول روز چقدر بازی میکنید؟7_8ساعت فکشن قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟mafia fmsبه دلیل تنوع دادن به شغلم. هدف شما برای پیوستن به این فکشن /مافیا چیست؟کمک کردن به لیدر Ng. چرا فکر میکنید که این فکشن/مافیا جایخوبی برای شماست؟چون میدانم موفق ترم Ng. ایا قوانین عمومی و فکشن/مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله کاملا. روزانه چقدر از انجمن بازدید میکنید؟5 6 بار
 2. اسم شما در بازی؟Sina_Ghost لول/سطح شما در بازی؟25 ایا کاملا در باره استعفای خود تصمیم گرفتید؟ بله به چه دلیل میخواهید از این فکشن/مافیا بروید؟تنوع شغل . از عملکرد لیدر و سابلید این مافیا/فکشن راضی بودید؟بله عالی💖
 3. 😑😑

 4. ‌‌با نام و یاد خدا اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید؟nima_pn7 اسم شما در بازی؟Sina_Ghost توضیح شما در مورد این شکایت؟ماجرا از این قرار است که بنده داخل job SWبودم که این اقای نسبتا محترم با Gun deagleبه من شلیک کرد. دلیل آن را هم نمیدانم.یک Civilinبیاید و به Mafia اتک بده.این دو موضوع میشه!!از ownerهای محترم این سرور خواهشمندم که مجازاتی برای @Nimapn7 داشته باشند تا بداند که سرور قانون داره. Ownerهای محترم اگر بی احترامی کردم دیگه ببخشید. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 5. سلام خدمت همگی دوست عزیزمون یک مرزی داشت که من رو موتور بودم میومد منو میزد و hp1میکرد و من هم اینو کیل میدادم ولی با گان کیل ندادم اگر ssداری ک با گان کیل شدی همینجا رو کن شکایت بی جا هم نکن.کیل هم دادم wرو دادی دیگه الکی نیا شکایت نکن کرم میریختی جوابم گرفتی بعدشم DmDmنکن ssداری Dmکردم رو کن همین الان ممنون از همگی.
 6. اسم واقعی شما؟Sina سن واقعی شما؟ 17 اسم شما در بازی؟Sina_Ghost لول/سطح شما در بازی؟22 در طول روز چقدر بازی میکنید؟8تا10ساعت فکشن/مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟TTCبودم و به دلیل تنوع دارم به این فکشن میایم. هدف شما برای پیوستن به این فکشن/مافیا چیست؟به دلیل اینکه علاقه به مافیا دارم. چرا فکر میکندی که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شماست؟به خاطر گانر های خوبی ک در این فکشن هستن. ایا قوانین عمومی فکشن/مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید میکنید؟ 1ساعت.
 7. اسم شما در بازی؟ Sina_Ghost لول/سطح شما در بازی؟ 22 ایا کاملا در بار استعفای خود تصمیم گرفتید؟بله به چه دلیل میخواهید از این فکشن/مافیا بروید؟ تنوع شغل از عملکردلیدر و سابلیدر این فکشن/مافیا راضی هستید؟ بله.
 8. اسم شما در بازی؟Sina_Ghost سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیحدهید اگر ندارید ندارم بنویسید).Fbi,Ng,School,MafiDark,Yakuza va... عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت(به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید). به چه دلیل میخواهید وارید این تیم شوید؟(حد اقل یک خط توضیح دهید).ماشالله پلیر های زیادی دارن به Svمیان و سوال های زیادی شده از من بپرسن و من به آن ها کمک میکنم،بنده درخواست عضو تیم Helper رو دارم تا بتوانم کمک بیشتری به همه آن ها بکنم.!! آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و آگاهی کامل دارید؟!بله.
 9. اسم واقعی شما؟سینا سن واقعی شما؟17 اسم شما در بازی؟Sina_Ghost لول/سطح شما در بازی؟21 در طول روزچقدر بازی میکنید؟14 ساعت فکشن/مافیا قبلی شما چیست و جرا ان را ترک کردید؟به دلیل تنوع شغل و علاقه به مکانیکNg.Fbu.Mafia هدف شما برای پیوستن به این فکشن/مافیا چیست؟ علاقه زیادی به این فکشن دارم ک خیلی وقت هست ک میخواستم به اینجا بیایم ولی به دلیل Fuleبودن نیومدم. چرا فکر میکنید ک این فکشن/مافیا جای خوبی برای شماست؟زیرا علاقه به این فکشن دارم و اینجا موفق خواهم شد. ایا قوانین عمومی فکشن/مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید میکنید؟ همیشه داخلشم.
 10. اسم شما در بازی؟Sina_Ghost لول/سطح شما دربازی؟21 ایا کاملا در باره استعفای خود تصمیم گرفتید؟بله به جه دلیل میخواهید از این فکشن/مافیا بروید؟به دلیل تنوع شغل. از عملکرد لیدر و سابلیدر این فکشن/مافیا راضی بودید؟بله بسیار.لیدر زحمت کش و خوب دوست عزیزم نوید جان و همینطور سابلید خوب و زحمت کش عرفان جان هردو عالی بودن.
 11. یک مورد دیگه هم اشار میکنم که در ss5om اصلا به ایشون ا تانک نزدم فقط روش هدف کردم دیروز تو Meeting آزاد بودیم واسه چند مین در ss4om که داد ssکامل رو دارم ک فحش ناموسی داد لازم شد میزارم بنده صبوری میکنم تا لیدر عزیز @yournextو سابلیدر @Erfan021پاسخگو باشند ممنونم
 12. اقای zanjiriهمکار بنده است و من به ایشون اجازه صحبت کردن در این تاپیک رو میدهم تا شاهد کار های زشت شما باشند.
 13. ادمین های عزیز اگر لازم شد این کارهایی ک میکرد ssگرفتم رو میزارم و اون فحش ناموسی ک به من داد هم میزارم دوست عزیز erfn021گفت که نزار منم به بزرگی ایشون نزاشتم.
 14. من فک میکنم شما به خاطر این کارهات 2تا FWداری خودتم داشتی میزدی در عکس ششم هن معلوم است عرفان به خاطر کار هایی که میکردی بعت میخواست اخرین FWرو بده ولی گفت بهت AVمیدم!پس لطفا تا خودت رو درست نکردی پست بی جا نزار ممنونم از همه.
 15. بزارم اون فحشارو دیگه فک نکنم اکانتی داشته باشی تو این SVپس حرف الکی نزن اینجا تو حسودیت شد واسه اینکه duelt از من ضعیف تر شد و من اومدم NG شما خودتم دیروز در meeting تانک گرفته بودی و داشتی میزدی همه رو دوست عزیز Erfn و navid و zanjiriشاهد کار های احمقانت هستند داخل SV پس لطفا نزار ssهای خودتو ک اون فحش رو دادی به عرفان گفتم بزارم یا نه عرفان گفت نزار بزارم!